Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Może coś przeoczyłem, jakąś opcje czy coś, ale czemu po wyłączenie XFire''a nie zapisuje mi ustawień(język, skórka itp.)?? Można to jakoś zmienić na stałe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlanczam gre i zawsze w tym samym miejscu wyskakuje ten sam błąd

przy uruchamianiu san andreas i w carbonie, gdy zaczynam pewien wyścig dokładnie

co z tym zrobić?

20080525172807

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś już zauważył, że Xfire jest teraz dostępny również po polsku? Wystarczy wejść w Tools -> Options -> Prefered language i zmienić na Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 19:23, xDeuSx napisał:

A czy ktoś już zauważył, że Xfire jest teraz dostępny również po polsku? Wystarczy wejść
w Tools -> Options -> Prefered language i zmienić na Polski.


Musieli chyba niedawno dodać język Polski, gdyż z miesiąc temu sprawdzałem i nie było, a spolszczenie nie działało ^^
Chociaż przyzwyczaiłem się już do wersji Angielskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 21:20, kolegas1234 napisał:

...

Takie samo okienko mi wyskakiwało przy graniu w Stalkera. Jak się okazało usunięcie jednego z modów naprawiło sytuację. Sądzę ,ze gra się po prostu gryzie z xfire ,ale nie wiem jak temu zaradzić ,bo nie mam NFS:C :P Może spróbuj przeinstalować Carbona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 21:36, czops napisał:

> ...
Takie samo okienko mi wyskakiwało przy graniu w Stalkera. Jak się okazało usunięcie jednego
z modów naprawiło sytuację. Sądzę ,ze gra się po prostu gryzie z xfire ,ale nie wiem
jak temu zaradzić ,bo nie mam NFS:C :P Może spróbuj przeinstalować Carbona?


Carbon nie gryzie sie z xfire, ja grałem w Carbona przy włączonym xfire i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu mojej nieobecności w domu podczas Bożego Ciała niestety nie powiem Ci dokładnie kiedy wprowadzono j. polski, ale na pewno stało się to podczas owego święta. Sam również jestem już przyzwyczajony do "iksfajer in inglisz", ale miło jest wiedzieć, że Polska dołączyła do krajów, których język urzędowy jest obsługiwany przez międzynarodowy program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 21:44, kolegas1234 napisał:

przeinstalowalem san andreas to inny błąd wyskakuje

taki:

To może być wina tego, że masz pirata :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nadal boli to że nie ma żadnego Raymana w bazie xfire.
To nawet bym zniósł, ale wkurza mnie jeszcze brak opcji xfire w grze Arcanum. Tutaj jest ten plus że xfire chociaż tą gre widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:42, Sareth14 napisał:

Teraz powiedzcie jak go obsługiwać, co mogę w nim robić i jak zrobić żeby mi obliczało
godziny ile gram w np crysis


Obsługa jest bardzo prosta, a możesz np. czatować ze znajomymi, przeglądać screeny i jeszcze trochę. Żeby naliczało godziny wystarczy uruchomić daną grę z włączonym Xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz dodawać przyjaciół i czatować z nimi więc gg staje sie zbędne ;p Masz własny profil w którym zapisuje sie ile grasz w daną grę. Możesz dodawać własne screeny i filmy. Bardzo sobie cenie ten programik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 20:50, Sareth14 napisał:

Jak dodać screeny?

Na stronie www.xfire.com logujesz sie i pod swoim avatarem masz screenshots itd. No więc tam dodajesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować