Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2009 o 22:13, loytartoreto napisał:

narzędzia--> pliki--> zmień prędkość pobierania ?

nie ma czegos takiego jak pliki w narzędziach, sa opcje ale nie da sie wejsc nie bedac zalogowanym, a nie moge sie zalogowac bez update

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Odpalam dziś DoWII...xfire nie widzi go. Chce go dodać ręcznie, nie ma go w zainstalowanych. No to biore z niezainstalowanych, podaje poprawną ścieżkę i pisze, że nie ma tam pliku .exe tego czy coś. WTF. Jeszcze wczoraj był ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 14:27, Ecko09 napisał:

Czy wczoraj gre normalnie Ci wykrywało?


A crasha nie było jakiegoś po drodze, może jakieś błędy na dysku utrudniają identyfikację wspomnianego pliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dodaniem World of Goo do xfire. Automatycznie w ogóle nie łapie a na manualu mimo, że dodałem to jakoś nie za bardzo chce naliczać i pokazywać, że gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 23:02, Infes napisał:

A przez Xfire włączałeś gre. Mam namyśli uruchom i ta gra.


Tak.

Tylko kiedy dodawałem manualnie to dodałem cały folder z grą (ale dodało mi go do xF), bo pliku exe nie znajdywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Jak dodasz manualnie to zaznacz folder gry,tam gdzie znajduje się plik exe. Sprawdzałeś czy w tym folderze jest plik exe na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 11:20, Infes napisał:

Nie rozumiem. Jak dodasz manualnie to zaznacz folder gry,tam gdzie znajduje się plik
exe. Sprawdzałeś czy w tym folderze jest plik exe na pewno?


Na pewno i mam WoG dodane do xF, ale kiedy włączę grę przez program jak i normalnie to nie pokazuje mi, że gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się przed chwilą z plikiem xfire_games, ale nie osiągnąłem pożądanego celu. Dla tych, którzy chcą się z tym pobawić to jest linia [5579_1].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2009 o 11:55, Davw napisał:

Na pewno i mam WoG dodane do xF, ale kiedy włączę grę przez program jak i normalnie to
nie pokazuje mi, że gram.


Mam dokładnie taki sam problem z grą Red Orchestra: Ostfront 41-45 i mam o wiele gorzej niż Ty, bo jest to gra głównie przeznaczona do multi. Jakoś nie rozpaczam z tego powodu, bo nie widzę takiej potrzeby. Co takiego ważnego jest w tym, żeby koniecznie musiało wykrywać tą grę ? Bo chyba nie napiszesz mi, że screeny i filmiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 13:31, Sebat1 napisał:

Mam dokładnie taki sam problem z grą Red Orchestra: Ostfront 41-45 i mam o wiele gorzej
niż Ty, bo jest to gra głównie przeznaczona do multi. Jakoś nie rozpaczam z tego powodu,
bo nie widzę takiej potrzeby. Co takiego ważnego jest w tym, żeby koniecznie musiało
wykrywać tą grę ? Bo chyba nie napiszesz mi, że screeny i filmiki ?


Nie, ale możliwość pisania w trakcie gry jest dla mnie bezcenna, ponieważ nie widzi mi się minimalizowanie gry co chwilę a niestety teraz z pewnych względów (nie piszę, bo pójdzie, że reklama) muszę być dostępny cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam, naszło mnie ostatnio by zagrać sobie znowu w C&C Renegade i byłbym nawet zamieścił na profilu trochę screenów z gry gdyby nie fakt, że xfire sprawia,z e gra robi siewyjątkowo niestabilna. Ba, nawet przerwanie odtwaraznia animacji poczatkowyh powoduje wyjście do Windows''a. Grę spatchowałem, reinstalowałem też xfire jednak jedynie wyłączenie xfire pomaga.
W związku z tym chciałbym sięporadzić, czy jest Wam może znany jakiś sposób na zmuszenie, czy to gry czy to xfire do prawidłowego działania w duecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować