Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Ja kiedyś ściągałem z battlefielda i pobrała mi się ona przez xfire tak jak aktualizacje no i normalnie potem po wejściu w opcjach w skórki miałem i normalnie działała, a jak nie to gdzieś w folderze xfire powinien być jakiś folder themes albo skins.


Edit: Dzięki WIDER
Edit 2: Zapomniałem o najważniejszym. Po ściągnięciu angielskiej skórki, u mnie nadal będzie ona wyświetlana po polsku ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja za to mam problem z xfire i z san andreas, jeżeli odpalam grę bez modów, to xf pokazuje że gram, ale nie mam w grze czatu... a jak zainstalowałem mody, to gra crashuje na starcie, bez xfire wszystko ładnie działa. Coprawda mogę odpalić grę ( wyłączyć xfire), i przy włączonej grze odpalić xf, ale i tak wtedy nie będę mieć czatu, i wyskoczy ''wystąpił prbolem z aplikacją Gtasa.exe'', ale gra będzie działać dalej... co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm xfire mi dziś wariuje ... włączam go, loguję się, pojawia się Downloading Xfire Update, pasek ładowania i "Requesting update", nic się nie dzieje i wyskakuje "Error downloading update file over HTTP: Not Found"

Dziwne, nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 10:12, Cubstone napisał:

Mam identyczny problem. Dopiero po kilkunastu próbach download ruszył, ale zasysa z jakąś
koszmarną prędkością rzędu 1-3KB/s.


Wielu ściąga to i serwery obciążone. Mi się udało za piątym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz mi ściągnęło, tyle że wyskoczył błąd przy instalacji.. I teraz pobiera od nowa x/ Ogólnie ostatnio xf pod względem stabilności serwerów stacza się po "pionowej równi pochyłej" ;] Mają tylu użytkowników, jeszcze wprowadzili te filmiki..
To działa wolniej niż nasza klasa!!!11oneoneleven
;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze ma teraz problem z xf? Nie można się zalogować, bo chce pobierać aktualizacje, a te znów sie w ogóle nie pobierają. Jak zauważył Stalker69 xf się stacza :/, a szkoda bo potencjał ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przed południem chyba nie uda mi się zalogować na XFire. Raz już zaczęło się pobieranie aktualizacji, ale odbywało się to z prędkością max. 10 Kb/s, a po 5 minutach znowu utracono połączenie z serwerem. Teraz pobieram drugi raz od nowa, a przedtem miałem 25% już. ;/ Mam nadzieje, że tym razem już się ściągnie do końca i nie będzie jakiegoś błędu przy instalacji.

EDIT: znowu, tym razem przy 50% utrata połączenia. :( A strona XFire chyba w ogóle nie działa. Chyba będę musiał poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować