Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Destiny - wrażenia z pokazu. Kolejna wielka rzecz

49 postów w tym temacie

Niby nie mmo, ale mmo.
Niby bez abonamentu, nie wiadomo nic na temat F2P.
Ani to typowy FPS, ani RPG i te powiązania z portalami społecznościowymi.

Dużo innowacji, nie mówię że to zły znak, ale ja podchodze ostrożnie do tego tytułu. Historia, choć tylko ogólnikowo przedstawiona to jak narazie, przynajmniej dla mnie, wydaje się być najlepszą stroną tego projektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale FPS na padzie... To jakby dać komuś nowe Lambo i dać pojeździć bez konsekwencji po Nowym Yorku, ale zamiast kierownicy zamontować panel dotykowy ze strzałkami XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż niektórzy mowią że to nie rewolucja ale jak ma wyglądać rewolucja w FPS-ach jeśli nie tak? A stwierdzenie że Bungie nie dokonało rewolucji pierwszym Halo jest głupotą. Pierwszy sensowny FPS na konsole to nie rewolucja? MULTI w ktore grają miliony to nie rewolucja? Nawet dziś tak oczywista rzecz jak automatyczna regeneracja zdrowia.Ludzie zapominają kiedy wyszlo pierwsze Halo.Rok 2001 na dlugo przed ekspansją COD-a. I bynajmniej nie chcę umniejszać jego roli bo to też wielka seria.Ale Halo było rewolucją.A Bungie nigdy nie zrobiło złej gry więc jestem pewien że Destiny nie zawiedzie.A czy będzie rewolucją to zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie na PC to dam szansę - perspektywa grania w FPS''a na padzie nieszczególnie do mnie przemawia, projekt bez wątpienia ambitny oraz interesujący, trzeba im oddać sprawiedliwość - potrafią przyciągnąć graczy samymi enigmatycznymi zapowiedziami - konsolowi wymiatacze Halo wiedzą czego można się spodziewać, coś mi się wydaje, że poczują się jak w domu ;)

Amazon podaje datę premiery December 31, 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wyjdzie na PC to dam szansę - perspektywa grania w FPS''a na padzie nieszczególnie do
> mnie przemawia, projekt bez wątpienia ambitny oraz interesujący, trzeba im oddać sprawiedliwość
> - potrafią przyciągnąć graczy samymi enigmatycznymi zapowiedziami - konsolowi wymiatacze
> Halo wiedzą czego można się spodziewać, coś mi się wydaje, że poczują się jak w domu
> ;)
>
> Amazon podaje datę premiery December 31, 2013.

Dokładnie. Same te artworki robią taki klimat, że prawie biorę pod uwagę możliwość nauki grania w FPS na padzie... prawie robi jednak wielką różnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem do momentu, w którym określono platformy docelowe z pominięciem PC. Potem skończyłem. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na teraz nie wyjdzie na PC, pewne jest to że odbiorą sobie dużo klientów ja sam byłbym/jestem zainteresowany szczególnie że maczają w tym palce ludzie od przegenialnych Guild Warsów nie musiałem nawet tego przeczytać widać to po znakomitych art workach.No nic tylko czekać na zapowiedzi i mam nadzieje informacje o PCtowej wersji,a tak z innej beczki śmieszne wy macie jako jedyni raport z pokazu Destiny a Polygamia mają chyba jako jedyni raport z Infinite Disneya heh. :D AAAAA a i tu macie link od Game Informera jest gameplay i widać że będzie na co czekać oto link:

http://www.gameinformer.com/games/destiny/b/xbox360/archive/2013/02/17/destiny-gameplay-and-in-engine-footage.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź mnie nie powaliła spodziewałem się czegoś innowacyjnego a z tego co czytam to dostaniemy rzeczy które są już w grach od 2-3 lat jak nie lepiej. No ale poczekam na gameplay.

PS. Zapowiedź pisana jak by autor ostatnio grał w gry 10-12 lat temu i nagle mu pokazali jak obecnie wygląda branża.
PS2. Nie wiem czemu ale na razie gra bardzo mocno kojarzy mi się z Tabula Rasa miejmy nadzieje że nie podzieli jej losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 09:37, EmperorKaligula napisał:

> Klon? Trol?


teraz zauwazylem jego istnienie O.o niektorym sie musi nudzic...

Zgłoś sprawę moderacji, to może go usuną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 01:10, Wookie1991 napisał:

Szkoda że na teraz nie wyjdzie na PC, pewne jest to że odbiorą sobie dużo klientów ja
sam byłbym/jestem zainteresowany szczególnie że maczają w tym palce ludzie od przegenialnych
Guild Warsów nie musiałem nawet tego przeczytać widać to po znakomitych art workach.

Że atrworki robione, przez artystę od GW2 to mogę potwierdzić, ale czy coś jeszcze łączy ArenaNet z tym projektem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie wygląda na papierze, ogólnie pomysł mi się bardzo podoba, ale zobaczymy jak będzie z wykonaniem, już tyle "wielkich i wspaniałych" gier miało powstać, a jakoś żadna nie była chociaż w połowie taka jak ją zapowiadano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wyjdzie na PC to dam szansę - perspektywa grania w FPS''a na padzie nieszczególnie do
> mnie przemawia, projekt bez wątpienia ambitny oraz interesujący, trzeba im oddać sprawiedliwość
-------------
Na pewno bardzo liczą na twoją łaskę-niestety wygląda na to, że ty nie masz co liczyć na ich. Granie w FPS na padzie, dziwne, nie? Coś jak mycie zębów szczoteczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 20:56, naczelnyk napisał:

Na pewno bardzo liczą na twoją łaskę-niestety wygląda na to, że ty nie masz co liczyć
na ich. Granie w FPS na padzie, dziwne, nie? Coś jak mycie zębów szczoteczką...

Jeżeli dla ciebie granie na padzie w FPSy jest wygodniejsze niż myszka i klawiatura na PC to raczej z tobą jest coś nie tak. To oczywiste, że pad do myszki w tej kwestii nie ma startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygoda=/=precyzja.
>
> Tak, dla niektórych (np. mnie) pad jest wygodniejszy do FPSów niż k&b.

Powiedz mi w jaki sposób na padzie poruszasz się jednocześnie celując i strzelając? Nigdy nie grałem na padzie dłużej niż 10 minut bo mnie to odrzucało tak bardzo, że nie mogłem zdzierżyć. Domyślam się, że biegniesz jednym analogiem, a kamerę obracasz drugim i strzelasz przyciskami na górze pada. Jeśli ktoś ma taką koordynację ruchową, żeby robiąc coś takiego zachować jakąkolwiek precyzję, o którą przecież w FPSach chodzi, to mu naprawdę zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować