Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 3 - recenzja

135 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2013 o 09:22, Sucharek666 napisał:

Ciekaw jestem teraz osób której zjadą moją wypowiedź ;p

Ja zjadę, ale z innego powodu niż myślisz :)
Uważaj trochę na język, forum to nie rynsztok, jakąś kulturę zachowujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 10:08, Gorthak napisał:

> Ciekaw jestem teraz osób której zjadą moją wypowiedź ;p
Ja zjadę, ale z innego powodu niż myślisz :)
Uważaj trochę na język, forum to nie rynsztok, jakąś kulturę zachowujemy.



myślałem że rozmawiamy na temat gry a nie na to kto się jak wypowiada :D mniejsza o to jeszcze 13:30 godz do rozgrywek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozmawiamy na temat gier to nie można nikomu zwrócić uwagi, że robi to w niewłaściwy sposób? Ciekawe podejście do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest jedyna alternatywa dla CoD czy tez BF, i to alternatywa godna uwagi, kto gral w bete i ma jakiekolwiek pojecie o FPS to powinien to zrozumiec

Jak widze wypowiedzi typu Crysis 3 to taki Crysis 2 to a mi sie slabo robi ... Kto gral w bete widzial ze zmieniono bardzo duzo, zwlaszcza w gameplay''u, juz polowa z tych zmian oznaczala by ze gra nie idzie po bandzie, co roku wychodzi taki sam CoD, identyczny tylko inne mapy, co mozna by nazwac proba sprzedania DLC jako pelnej wersji, i jakos zawsze dostaje 8/9 noty a tutaj Crytek studio z jajami ( kto widzial sharp dressed man to zrozumie ) oraz zmieniajace diametralnie rozgrywke wytyka sie ze robi Crysis 2.1 ....

Coraz bardziej zaczynam watpic w graczy jako istoty rozumne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czego oczekiwałem od gry zostało przez twórców spełnione. Niepokoi mnie tylko te multi ale mam nadzieję że twórcy poprawią rozgrywkę w tym trybie poprzez trafione aktualizacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2013 o 00:23, TobiAlex napisał:

Temu panu już podziękujemy. Obie gry w ogóle są przeznaczone do innego rodzaju rozgrywki.
A Crysis do jeszcze innego.


Rzeczywiście, są zupełnie inne. W CoD idziesz i strzelasz. W BF idziesz i strzelasz. W Crysis dla odmiany idziesz i strzelasz... Totalnie inne. Bez porównania. Nie można ich stawiać obok siebie. Crysisa można porównywać tylko z Crysisem. A Battlefielda tylko z Battlefieldem. Inne porównania nie mają sensu.

I ty mówisz, że ja się ośmieszam? Boże, widzisz i nie grzmisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 12:23, KeyserSoze napisał:

I ty mówisz, że ja się ośmieszam? Boże, widzisz i nie grzmisz...

Sławku wyluzuj :) Trochę racji w tym jest, że są inne. To tak jak mówić, że w starych Colinach i NFSach tylko jeździsz samochodami. Crysis jest taki trochę po środku między BF a CoD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Czy gra ktoś w crysis 3 zza routera D-Link dir-300? Albo podobnego? W crysis 2 mialem straszne problemy z połaczeniem wiec zanim kupie crysis 3 chcialbym sie dowiedziec czy nie ma podobnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, w końcu jakaś gra obaliła mojego niezniszczalnego Core2Duo e8400@4 GHz, nawet BF3 chodzi mi na Ultra z Gtx460 spokojnie 40 i więcej fps a tutaj w crysisie 3 nawet na low (1920x1080p) nie daje rady 30 fps ;] czas na nowy procesor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystkich minusów i tam chciał pograć, tylko szkoda, że chcieć a móc to dwie różne rzeczy. Słyszałem jednak, że multi jest właśnie dobre, a nie wrzucone na siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem tak wysokiej oceny, gra powinna dostać co najwyżej 6,5-7.
Jest totalnie nudna!!!, zero jakichkolwiek emocji podczas gry, na łuk Crytek mnie nie złapie gram zbyt dużo w RPG dla mnie żadna nowość :) Fabuła słabiutka i naiwna, podsumowując kolejny kotlet na styl serialu COD.
Życzę wszystkim naiwnym wyszukiwania plusów w tej grze, produkcja nie zachęca w najmniejszym stopniu do przejścia gry do końca, zniosłem ok 3 godzin w nadziei na miłe zaskoczenie, nie doczekałem się żadnego, gra idzie won zabiera niepotrzebnie miejsce na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować