Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 3 - recenzja

135 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2013 o 22:19, Lucas_the_Great napisał:

> Troszkę to podejrzane...
> ;)
>
Też tak uważam... chyba ktoś niezorientowany w strzelankach/skradankach dostał (mało
prawdopodobne, by taki szkolny błąd Kotaku walnęło), albo chcieli znowu pojechac odsłonami
na kontrowersji. Stawian na to drugie: to teraz najczęściej cytowana recenzja tej gry
w sieci, bo mocno odmienna od reszty :)
EDIT: już jest sporo recenzji w agregatorze
http://www.metacritic.com/game/playstation-3/crysis-3/critic-reviews
http://www.metacritic.com/game/pc/crysis-3
http://www.metacritic.com/game/xbox-360/crysis-3

Być może jest właśnie tak jak piszesz, to by było bardzo logiczne, w końcu w mediach podstawowa zasada to "bad news is a good news", nieprawdaż? ;)

Przy okazji, pociągnięcie EA za język w sprawie mozliwości pobrania oryginalnej wersji językowej na PC, Lucas? Chyba nie tylko ja na tym forum będę Ci za to niezmiernie zobowiązany. :)

@Drax747
Petycja podpisana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę na PC będzie można zainstalować dopiero w nocy ze środy na czwartek?
i co z tego, że grę zakupiłem już dzisiaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 22:36, lis_23 napisał:

Grę na PC będzie można zainstalować dopiero w nocy ze środy na czwartek?
i co z tego, że grę zakupiłem już dzisiaj ...


I co z tego, że jest tak już od dawna z większością gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 22:36, lis_23 napisał:

Grę na PC będzie można zainstalować dopiero w nocy ze środy na czwartek?
i co z tego, że grę zakupiłem już dzisiaj ...

Gra nie zając, nie ucieknie. :) BTW, będziesz grał w multi? Jęsli to nie sekret, jaką masz ksywkę na Origin? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 22:44, Janek_Izdebski napisał:

> Grę na PC będzie można zainstalować dopiero w nocy ze środy na czwartek?
> i co z tego, że grę zakupiłem już dzisiaj ...
Gra nie zając, nie ucieknie. :) BTW, będziesz grał w multi? Jęsli to nie sekret, jaką
masz ksywkę na Origin? :)

Nie, nie będę grał w multi, tylko singiel ;)
w ogóle nie lubię muilti i uważam, że to przez niego nie ma już dobrych i długich gier single player ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 22:49, lis_23 napisał:

Nie, nie będę grał w multi, tylko singiel ;)

Szkoda, zagrałbym z fajną ekipą w ten nowy tryb Łowcy. :)

A przy okazji, coopów również nie lubisz?

Dnia 19.02.2013 o 22:49, lis_23 napisał:

w ogóle nie lubię muilti i uważam, że to przez niego nie ma już dobrych i długich gier
single player ;)

Ponoć "The Last of Us" ma być na 16 godzin albo i dłużej... Tylko gdyby nie ta podwyżka od Sony Computer Entertainment Polska... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 22:54, Janek_Izdebski napisał:


A przy okazji, coopów również nie lubisz?

W coopa jeszcze nie grałem ;)
ja, w ogóle jestem przyzwyczajony do dziwnej gry ... jeszcze z czasów Pegasusa, potem PSX i PC - gram z kimś, ja przechodzę trochę, druga osoba trochę, i tak na zmianę ;)
na Pegasusie grało się tak, ze ja przechodziłem grę do momentu, którego wujek jeszcze nie znał a On grał dalej ;)

Dnia 19.02.2013 o 22:54, Janek_Izdebski napisał:

Ponoć "The Last of Us" ma być na 16 godzin albo i dłużej... Tylko gdyby nie ta podwyżka
od Sony Computer Entertainment Polska... ;)

Cóż, ja w " Uncharted 2 " grałem 16 i pół godziny ;), więc nie jest to jakiś mega długi single player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 22:59, lis_23 napisał:

> A przy okazji, coopów również nie lubisz?
>
W coopa jeszcze nie grałem ;)
ja, w ogóle jestem przyzwyczajony do dziwnej gry ... jeszcze z czasów Pegasusa, potem
PSX i PC - gram z kimś, ja przechodzę trochę, druga osoba trochę, i tak na zmianę ;)
na Pegasusie grało się tak, ze ja przechodziłem grę do momentu, którego wujek jeszcze
nie znał a On grał dalej ;)

Żartujesz? Jaja sobie ze mnie robisz? Czy naprawdę miałeś/masz taki styl przechodzenia kampanii?

Ja w wyżej wspomniany sposób przechodziłem gry na moim 386 DX 40 MHz z magicznym przyciskiem "Turbo" ostatni raz gdzieś w okolicach 1995/96 roku... Słowo. :)

Dnia 19.02.2013 o 22:59, lis_23 napisał:

Cóż, ja w " Uncharted 2 " grałem 16 i pół godziny ;), więc nie jest to jakiś mega długi
single player.

Koleś z Naughty Dog powiedział, że kampania w "The Last of Us" może zająć nawet 20 godzin, zależnie od stylu gry. To chyba coś dla Ciebie. :)

http://www.gram.pl/news/2013/02/18/dlugosc-kampanii-the-last-of-us-bije-na-glowe-wczesniejsze-gry-naughty-dog.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2013 o 23:09, Janek_Izdebski napisał:

Żartujesz? Jaja sobie ze mnie robisz? Czy naprawdę miałeś/masz taki styl przechodzenia
kampanii?

Ja w wyżej wspomniany sposób przechodziłem gry na moim 386 DX 40 MHz z magicznym przyciskiem
"Turbo" ostatni raz gdzieś w okolicach 1995/96 roku... Słowo. :)


Grywałem tak z kumplem na Jego PSX oraz na PC w gry typu " Need for Speed " i " Prince of Persja " ;)
ale to było dawno, ostatni raz w 2006 roku
ogólnie, ja mam taki problem, że nie mogę się skupić na jednej grze, pogram trochę i już chcę zobaczyć, co oferuje inny tytuł, stąd ponad 30 tytułów zainstalowanych na PC i amnezja, jak się w to grało? ;)
bardzo to uciążliwa przypadłość, na dłużej przykuły mnie tylko obie części Wieśka i parę innych tytułów
co ciekawe, na PS3 przeszedłem chyba więcej tytułów od razu od " dechy do dechy ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 23:09, Janek_Izdebski napisał:

Żartujesz? Jaja sobie ze mnie robisz? Czy naprawdę miałeś/masz taki styl przechodzenia
kampanii?


Oj tam oj tam... Pamiętam jak pierwszy raz zawitał do mnie POP WW, po premierze i nie mogłem grać bo gra się krzaczyła pod XP
Brat miał profil na drugim systemie, Win 98 bodajże. Siedziałem i patrzyłem jak gra a jak był etap który trzeba było powtarzać to ja siadałem i nadrabiałem. Był taki dziwny babol gdy szło się do mechanicznej wieży i pojawiał się Dahaka. Prince zaczął lewitować jakby spadał w przepaść i nie dało się uciekać, później już tego nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 23:14, lis_23 napisał:

Grywałem tak z kumplem na Jego PSX oraz na PC w gry typu " Need for Speed " i
" Prince of Persja " ;)
ale to było dawno, ostatni raz w 2006 roku
ogólnie, ja mam taki problem, że nie mogę się skupić na jednej grze, pogram trochę i
już chcę zobaczyć, co oferuje inny tytuł, stąd ponad 30 tytułów zainstalowanych na PC
i amnezja, jak się w to grało? ;)
bardzo to uciążliwa przypadłość, na dłużej przykuły mnie tylko obie części Wieśka i parę
innych tytułów
co ciekawe, na PS3 przeszedłem chyba więcej tytułów od razu od " dechy do dechy ".

Ok, rozumiem. Od biedy jednak możesz mnie dodać do listy znajomych na Origin (jeśli zechcesz). Spróbować choć raz któregoś trybu w multi "Crysisa 3" chyba nie zaszkodzi... :) Nick mam taki sam jak tutaj na forum. :)

P.S. A do coopa polecam szczególnie "Syndicate" i "The Darkness II" - naprawdę fajne produkcje. :)

@Sanders-sama
Ja natomiast pamiętam, jak na zmianę z kolegą zaliczaliśmy "drabinkę" w pierwszym "Mortal Kombat" tak gdzieś ok. 1994 roku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2013 o 23:19, Janek_Izdebski napisał:

Ok, rozumiem. Od biedy jednak możesz mnie dodać do listy znajomych na Origin (jeśli zechcesz).
Spróbować choć raz któregoś trybu w multi "Crysisa 3" chyba nie zaszkodzi... :) Nick
mam taki sam jak tutaj na forum. :)

P.S. A do coopa polecam szczególnie "Syndicate" i "The Darkness II" - naprawdę fajne
produkcje. :)

Mogę Cię dodać, także na Steam, tylko nie wiem, jak się to robi?
Hmmm ... " Sindicate '' jest dość średni z tego, co widziałem, podobnie " The Darkness II ", w coopa grałem raz w " Dungeon Siege III ", ale grało się dosyć dziwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 23:19, Janek_Izdebski napisał:


@Sanders-sama
Ja natomiast pamiętam, jak na zmianę z kolegą zaliczaliśmy "drabinkę" w pierwszym "Mortal
Kombat" tak gdzieś ok. 1994 roku... ;)

Heh, to ja na Pegasusie grałem od 1991 a na PSX od 1995 lub 96.

Jeszcze pytanko odnośnie " Crysisa 3 " - czym jest VPN? - Ci, którzy to mają mogą już grać w singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 23:32, majkel666 napisał:

o jakiej optymalizacji? :) Przecież wiadomo, że jak robia gry dla wyglądu, to nie dbają
o optymalizację, bo po co?

Nie jest powiedziane. Wbrew pozorom pierszy C1 był nieźle zoptymalizowany. V.High to było przegięcie pewnie przez "brak" LOD. Crysis 2 na DX9 też był niczego sobie. Z trójką nie wiem jak jest. Widziałem tylko wykresy. To 5770 wcale źle sobie nie radził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 23:23, lis_23 napisał:

Mogę Cię dodać, także na Steam, tylko nie wiem, jak się to robi?

Możesz wysłać zaproszenie z poziomu klienta Steam lub z poziomu przeglądarki. Mój ID Steam to: ijanek. :)

Dnia 19.02.2013 o 23:23, lis_23 napisał:

Hmmm ... " Syndicate '' jest dość średni z tego, co widziałem, podobnie " The Darkness
II ", w coopa grałem raz w " Dungeon Siege III ", ale grało się dosyć dziwnie ;)

W "DSIII" nigdy nie grałem niestety, a samej gry nie posiadam. A tak w ogóle, moim skormnym zdaniem, to nowy "Syndicate" i "The Darkness II" to naprawdę dobre gry, a trybie kooperacji spisują się świetnie. :)

Pegasusa nigdy nie mialem i nigdy na nim nie grałem. Nie mogę się więc wypowiedzieć.

Wracając zaś do "Crysisa 3", to aż prosi się by ta gra miała jakiś, co najmniej dwuosobowy tryb kooperacji. Uzasadnia wprowadzenie takiego trybu chociażby sama postać Psycho. :) Szkoda, że Crytek tego nie zrobił.

P.S. VPN to taka sztuczka programowa pozwalająca Ci tymczasowo zmienić IP komputera na zagraniczne, jakie sobie wybierzesz. Nie pytaj się jednak mnie jak to działa, nie jestem informatykiem. Tutaj masz więcej info:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Virtual_Private_Network

http://en.wikipedia.org/wiki/Virtual_private_network

W taki sposób możesz tymczasowo zmienić IP swojego komputera na azjatyckie czy amerykańskie i już dziś mógłbyś uruchamiać "Crysisa 3". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie redaktorze, szkoda że nie zrobił pan recenzji z kalkulatora.
Konsole się nadają do prażenia pop-cornu. Proponuje zakupić konkretny sprzęt i zobaczyć jak wygląda grafika w 2013 roku. A pad nadaje się do zbierania monetek w mario bros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po ptakach, nawiązując do lokalizacji.

Właśnie skończyłem reinstalację z Origina. I to samo co w przypadku instalki z płyt. Ruski i polski. Angielskiego brak!
Po prostu nie wierzę...
Wygląda na to, że uczciwi gracze, którzy zakupili oryginał, bedą musieli sobie grę spiracić by pograć z oryginalną lokalizacją? Znowu to samo...
Kto u licha wpadł na taki genialny pomysl z tą lokalizacją? Ehh.

Jak wpadniecie na pomysł co z tym zrobić to dajcie znać. Ja idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2013 o 23:44, Janek_Izdebski napisał:


W "DSIII" nigdy nie grałem niestety, a samej gry nie posiadam. A tak w ogóle, moim skormnym
zdaniem, to nowy "Syndicate" i "The Darkness II" to naprawdę dobre gry, a trybie kooperacji
spisują się świetnie. :)

Pegasusa nigdy nie mialem i nigdy na nim nie grałem. Nie mogę się więc wypowiedzieć.

Ja grałem najpierw na Pegasusie, potem na PSX, potem na PC i na PS3
fajny coop jest ponoć w " Uncharted 3 " ale nie grałem bo nie mam z kim ;)

a w Orgin jak Cię dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować