Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 pokazany za zamkniętymi drzwiami. Robi wrażenie

41 postów w tym temacie

Pierwszy trailer najpewniej pojawi się po premierze End Game. Po zawodzie jakim jest dla mnie BF 3 na kolejną część jakoś się nie cieszę. Na szczęście będzie beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 09:16, diabolo20 napisał:

Grafa wymiata a silnik ma jeszcze rezerwe 60 %:)


Jak się procentowo liczy rezerwy silnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę. Dla mnie Battlefield 3 jest najlepszym shooterem tej generacji. Czwórka zapewne wyjdzie na next geny i wszystkim kopara opadnie na widok nowej oprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale zaraz, chwila. Czy przypadkiem EA nie poinformowało oficjalnie, że BF4 w tym roku
> się nie pojawi?
A ty skąd takie informacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale zaraz, chwila. Czy przypadkiem EA nie poinformowało oficjalnie, że BF4 w tym roku
> się nie pojawi?

EA oficjalnie potwierdzila jedynie to ze w pazdzierniku(o ile dobrze pamietam) dostep do bety BF4 dostana ludzie ktorzy zamowili w preorderze MoH:W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 10:23, Phoenixpl napisał:

> Ale zaraz, chwila. Czy przypadkiem EA nie poinformowało oficjalnie, że BF4 w tym
roku
> się nie pojawi?

EA oficjalnie potwierdzila jedynie to ze w pazdzierniku(o ile dobrze pamietam) dostep
do bety BF4 dostana ludzie ktorzy zamowili w preorderze MoH:W


No tak, ale ostatnio były takie informacje, w których EA mówiło, że w 2013 BF4 się nie pojawi. Wiem to na pewno, bo zastanawiałem się wtedy, czy nie byłoby wówczas oszustwem umieszczanie na pudełku MoH:W informacji, że dostęp do bety w październiku w zamian z pre-order MoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była oficjalna informacja od EA, że BF4 pojawi się do marca 2014. Oznacza to, że premiera może być w listopadzie 2013, żeby nawiązać walkę z Call of Duty lub dopiero w marcu 2014 (bardziej bym się skłaniał do tej daty, gdyż wtedy pojawia się Playstation 4 w EU oraz własnie w marcu został wydany Bad Company 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potwierdzą się plotki o powrocie roli commandera i o trzech frakcjach, a do tego zrobią o jedną/dwie klasy więcej... To się zainteresuje. Jeżeli to będzie tylko ładniejsza kalka BF3, to podziękuję. Za dużo modern-shooterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawy jestem jak będzie wyglądał nowy BF, co jeszcze mogą wycisnąć z tego silnika.
Dużo pisałem wcześniej gra wykorzystuje tylko 40 % swoich możliwości przez konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ciekawy jestem jak będzie wyglądał nowy BF, co jeszcze mogą wycisnąć z tego silnika.
>
> Dużo pisałem wcześniej gra wykorzystuje tylko 40 % swoich możliwości przez konsole.
Jestem ciekaw jak ty to liczysz ? Cóż to za czary bo raczej nie matematyka ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Grafa wymiata a silnik ma jeszcze rezerwe 60 %:)
>
> Jak się procentowo liczy rezerwy silnika?


Chodzi mu o to że Battlefield 3 wykorzystywał bodajże 20 % albo 30 % silnika Frostbite 2 a Battlefield 4 będzie wykorzystywał 80 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2013 o 13:00, Tymoszczuk napisał:

Chodzi mu o to że Battlefield 3 wykorzystywał bodajże 20 % albo 30 % silnika Frostbite
2 a Battlefield 4 będzie wykorzystywał 80 %


Wiem ze nie bede pierwszy, ale prosze was, wytlumaczcie mi jak wy to liczycie? Skad posiadacie w ogole takie informacje?

Dnia 20.02.2013 o 13:00, Tymoszczuk napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 13:20, TigerXP napisał:


> Chodzi mu o to że Battlefield 3 wykorzystywał bodajże 20 % albo 30 % silnika Frostbite

> 2 a Battlefield 4 będzie wykorzystywał 80 %

Wiem ze nie bede pierwszy, ale prosze was, wytlumaczcie mi jak wy to liczycie? Skad posiadacie
w ogole takie informacje?
>

były podawane przez EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować