Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja na żywo z konferencji PlayStation - bądźcie z nami przed północą!

432 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2013 o 01:06, Thebisre napisał:

Sony włącza się w inwigilacje społeczeństwa! Hehe


Nieeeee, ale zapowiadało sie ciekawie, dopóki nie wypowiedział słowa "superheroes"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:05, pawbuk napisał:

Strasznie to wszystko takie facebookowe :D Chwalenie się osiągnięciami, filmikami, screenshotami
itd...


Bo to teraz taka moda. Że FB, twitter czy inna socialowa kupa, musi być na wszystkim i wszędzie. To już jest standard a SONY się boi, że jak tego zabraknie na nowych konsolach, to ludzie nie kupią ich urzadzeń. Bo przecież podniecać się screenem trzeba zawsze i wszędzie nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie PS4 = PC ... ciekawe co będzie za rok lub dwa ... wydawało mi się że konsole zawsze wyprzedzały trochę PC ...
Prawdziwych innowacji jak na razie niewiele. Nowy kontroler (przeróbka starego ...) będzie miał wykrywanie położenia (jeśli dobrze zrozumiałem). Może coś ciekawego z tego wyjdzie (nadzieja).
Granie w grę z PS4 wszędzie (może jestem jakiś dziwny) jakoś strasznie mnie nie interesuje, chyba że na moim smartfonie na wykładach (nie dam sobie wcisnąć vity albo tabletu od sony) :)
Ogólnie Sony mnie nie zachwyciło. Prezentacja katastrofalnie nudna ...
Idę spać, rano zobaczę na "transmisję" naszych dzielnych redaktorów z gram.pl.
Powodzenia, może nie zaśniecie ...
Dobranoc reszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:07, vegost napisał:

Bo to teraz taka moda. Że FB, twitter czy inna socialowa kupa, musi być na wszystkim
i wszędzie. To już jest standard a SONY się boi, że jak tego zabraknie na nowych konsolach,
to ludzie nie kupią ich urzadzeń. Bo przecież podniecać się screenem trzeba zawsze i
wszędzie nie ? :)


Mnie to na pewno nie zachęci do zakupu, a tylko zniechęca :D Robi się kolejny serwis społecznościowy, a mnie takie rzeczy zupełnie nie bawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:10, Azdnak napisał:

Jak na razie PS4 = PC ... ciekawe co będzie za rok lub dwa ... wydawało mi się że konsole
zawsze wyprzedzały trochę PC ...

Sony robi krok w tył, bo do przodu już się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:10, pawbuk napisał:

Mnie to na pewno nie zachęci do zakupu, a tylko zniechęca :D Robi się kolejny serwis
społecznościowy, a mnie takie rzeczy zupełnie nie bawią :D


Mnie też, ale o ile nie będzie to zamulać konsoli i zajmować cennej pamięci, to mogę jakoś to znieść. Gorzej, jak będzie to się pokazywać na każdym kroku i przy każdym naciśnięciu guzika start :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:12, Sephrio napisał:

Sony robi krok w tył, bo do przodu już się nie da.


Tym gorzej dla pecetowców, bo oni dostają to, co wcześniej dostały konsole,
zobaczymy jeszcze jak będzie w przypadku xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:12, Thebisre napisał:

Coś ta konferencja nie idzie po myśli Sony! Jakoś mało braw! Brak zaskoczenia?


To akurat normalne, bo na widowni jest niemal zawsze mnóstwo drewna, dość twardego zresztą.

Inna sprawa, że Sony też zadania nie ułatwia. ;)

Jak na razie zieeew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze specjalnie przygotowanych materiałów nie dowiemy się, jak dokładnie wyglądają gry na tę konsolę. Swoją drogą, jak nazywają konsolę PlayStation 4 to nie popisali się inwencją. Ciekawe jak z nazewnictwa wybrnie Microsoft, skoro dali Xbox 360 żeby podświadomie kojarzył się "na równi" z numerkiem PS3.

Ciężko mogą teraz mieć "duże" konsole w obliczu konkurencji tych z Androidem. Zawsze mogą odebrać jakąś część klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:14, DonOskar napisał:

Tym gorzej dla pecetowców, bo oni dostają to, co wcześniej dostały konsole,
zobaczymy jeszcze jak będzie w przypadku xboxa.


A co może pokazać MS ? Zapewne bebechy będą takie same lub podobne do tych z PS4. Zawsze tak było. I zawsze tak będzie. Chyba, że będą mądrzejsi i wrzucą chociaż x64-bitowy procesor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować