Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2013 o 11:13, Darkstar181 napisał:

> pytanko ps 4 bedzie odtwarzala gry z 3 ?
I tak i nie. Owszem, PS4 nie będzie uruchamiała gier z poprzedniej generacji z fizycznych
nośników, ale są plany umożliwienia tego za pomocą systemu chmury.


wlasnie nie wiem co kupic 3 czy 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 13:17, hammerfall87 napisał:

wlasnie nie wiem co kupic 3 czy 4 :D

Jeśli nie ograłeś jeszcze tej generacji i nie masz mocnego peceta. Śmiało bierz trójeczkę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2013 o 13:17, hammerfall87 napisał:

wlasnie nie wiem co kupic 3 czy 4 :D


1. kup używane ps3.
2. przejdz gry, ktorych nie ma na pc, 360
3. sprzedaj ps3
4. kup ps4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostala godzinka do konferencji Sony. Czego sie spodziewacie? Ja licze na nowa gre Naughty Dog, premiere w polsce na konie pazdziernika i soczysta liczbe gameplayow z KZ4, Drive Club i Deep Down

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 18:03, Piotrek_K napisał:

Zostala godzinka do konferencji Sony. Czego sie spodziewacie? Ja licze na nowa gre Naughty
Dog, premiere w polsce na konie pazdziernika i soczysta liczbe gameplayow z KZ4, Drive
Club i Deep Down

Nic nowego szczerze powiedziawszy. Obstawiam kolejne gameplay''e z tego, co zostało pokazane na PS4. Z Vity/PS3 na pewno pokażą Beyond i Tearaway. Będę mocno zdziwiony, jeżeli zapowiedzą coś nowego teraz, zwłaszcza na PS4.

A najbardziej żałuję, że prawdopodobnie na konferencji nie pokażą The Order :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deep Down bym zobaczyl, ale jakos na to nie licze (TGS?). Poza tym nowy Infamous powinien nas dzisiaj pozamiatac, po prostu musi. Brak Order to potwarz i karygodnosc. Jesli nie zrekompensuja tego jakimis nowymi zapowiedziami to trace hype ;p Kz4, Knack- fajne, bylo. Drive Club? Ma mala sile przebicia, kurde zeby tylko nie znowu WD albo AC4 bo nie zniese. Sony musi zaczac wzbogacac ten swoj lineup bo szczerze mowiac nie ma juz czego pokazywac :) Mam nadzieje, ze mimo wszystko bedzie ciekawie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie The Order jakos nie przekonal, ale w sumie szkoda. Gdzies tam dawno temu wyczytalem ze na Gamesconie chca sie skupic na grach. Zobaczymy. Jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 14:29, Reffan napisał:

Jest opcja zamówienia w Polsce jakichś bundli PS4+gra? Chciałbym sobie takie coś sprawić
na święta a nigdzie nie widzę.


Poczekaj.Myślę, że za góra miesiąc na pewno się pojawią. Na razie żadnego nie widziałem (nawet na brytyjskim amaznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z gamescomem są jakieś nowe wieści co do Gaikai i grania w gry z PS3 na PS4? Chciałbym wiedzieć czy jest na co liczyć, czy lepiej rozglądać się za PS3. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 14:48, barsum napisał:

Czy w związku z gamescomem są jakieś nowe wieści co do Gaikai i grania w gry z PS3 na
PS4? Chciałbym wiedzieć czy jest na co liczyć, czy lepiej rozglądać się za PS3. :P

Nic nowego. Aktualnie sprawa wygląda tak: USA na wiosnę 2014, a Europa... nie wiadomo czy w ogóle będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru bawić się ze ściąganiem Xbone''a, później robieniem jakichś fake kont, migracjami, czy kto wie co jeszcze. Już raz przez to przeszedłem, skoro nie wyciągnęli wniosków i olewają Polskę to przechodzę do drugiego obozu. :P A zależy mi na grach z PS3, bo nie dość że w wiele bardzo chciałbym zagrać, to nie lubię grać w kolejne części nie znając poprzednich. No ale cóż, zobaczymy co z Gaikai, może jakieś obniżki na PS3 pojawią się po drodze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować