Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Co to za nagrody, które nie mają wartości w punktach? Jest coś fajnego w leaderboardach Xboxa...

A bli-blop to jest to:
http://www.youtube.com/watch?v=HkExBV05_EY

Trofea? Ja wolę zobaczyć 1600/1600 w Battlefieldzie 3, 1700/1700 w Halo: Reach, czy 1205/1205 w Duke Nukem Forever. Wydaje mi się, że coś osiągnąłem. Zwiększa się pula moich punktów. Trofea tego niestety nie dają. Są trochę jak osiągnięcia w Steamie. Dla mnie bezwartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 12:58, Sigu napisał:

Trofea? Ja wolę zobaczyć 1600/1600 w Battlefieldzie 3, 1700/1700 w Halo: Reach, czy 1205/1205
w Duke Nukem Forever. Wydaje mi się, że coś osiągnąłem. Zwiększa się pula moich punktów.
Trofea tego niestety nie dają. Są trochę jak osiągnięcia w Steamie. Dla mnie bezwartościowe.

Zamiast gamerscore''a, na PlayStation masz levele, coś jak w grach cRPG. Know your enemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 13:02, Dared00 napisał:

Bli-blop.


Nic mnie bardziej nie irytowało w grze na X360 jak te wyskakujące znienacka okienka, które w skrajnych wypadkach potrafią nawet zaspoilerować grę. Zdaje sobie jednak sprawę, że dla niektórych owe wirtualne punkciki to sens gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Always online nie ma znaczenie, gdy moja konsola obecna jest always online. Nawet PSX byłoby always online gdyby miało Wi-Fi albo gniazdo Ethernet.

@ww3pl
Dziękuję za informację. Nigdy nie lubiłem aż tak bardzo gier RPG. Kolejny osobisty powód przeciwko PS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 13:18, Sigu napisał:

Dziękuję za informację. Nigdy nie lubiłem aż tak bardzo gier RPG. Kolejny osobisty powód
przeciwko PS :)

Bierzesz te teksty od @Triderusa czy tak same sie rodza? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 13:33, kodi24 napisał:

Bierzesz te teksty od @Triderusa czy tak same sie rodza? ;D

Myślałem, nic Triderusa (pustelnika/niesmiertelnego/whatever - dużo tego było) nic nie pobije. Jakże się myliłem.
Anyway, Sigu widać z obrony przeszedł do ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto to jest.

@Henrar
Miałem zamiar przejść do ataku. Znalazłem kilka dość ciekawych artykułów dotyczących kontrowersji wokół Sony i ich nowej konsoli. Nie będę linkował. Napiszę tylko, że (podobno) DRMów nie będzie tylko w grach od first party. Czekam na oburzenie. Wykażcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac widac, polecial sie nawet poskarzyc na przekrecanie nazw MS w postach, choc tego trzeba przestrzegac, wiem :-) Wlasnie tacy jak on sprawia, ze predzej czy pozniej grac bedziemy w kajdankach- skoro kazda jedna wada to dla nich albo zaleta albo "nie interesuje mnie to" to po co w ogole szukac kompromisow? Jesli w XO cokolwiek zmieni sie na lepsze to przez takich ludzi jak Ty na przyklad, bo napewno nie przez fanatykow nadstawiajacych nie tylko drugi policzek ale i posladek;

@Sigu- oburzenie na co? Na to ze ostatecznie Sony nie beda swiniami, a ewentualnie jakis wydawca? Moze byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 14:09, Sigu napisał:

Miałem zamiar przejść do ataku. Znalazłem kilka dość ciekawych artykułów dotyczących
kontrowersji wokół Sony i ich nowej konsoli. Nie będę linkował. Napiszę tylko, że (podobno)
DRMów nie będzie tylko w grach od first party.

Mówimy o tym?
http://www.engadget.com/2013/06/11/playstation-4-drm-policies-third-party/

"Similar to PS3, we will not dictate the online used game strategy (the ability to play used games online) of its publishing partners. As announced last night, PS4 will not have any gating restrictions for used disc-based games. When a gamer buys a PS4 disc they have right to use that copy of the game, so they can trade-in the game at retail, sell it to another person, lend it to a friend, or keep it forever."

Czekamy na linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę linkował. Nie mam zamiaru. Jest kilka non-story, ale nie będę robił Sony tego, co większość forum robi MS, czyli rzucanie niepotwierdzonych informacji czy newsów dla klików. Nie warto.

@kodi24
I nie pobiegł się poskarżyć, tylko wkurzyło mnie zachowanie moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj proszę tłumaczenie dla ludzi o normalnych umysłach. Jak przeczytałem, że jest dla ludzi o ''mniej lotnych umysłach'', to przestałem czytać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 14:46, Sigu napisał:

Nie będę linkował.


Czyli nie masz dowodów, zupełnie jak niejaki Eternal101 w sprawie ze słynnym PCtem.
Czekam na linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jak odwrócę kolejność to doczytasz:
Chodziło mi o XboxOne - tłumaczenie dla ludzi o mniej lotnych umysłch.

Ale najważniejsze, żebyś odpowiedział na pytanie - jakie niepotwierdzone zarzuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 14:09, Sigu napisał:

@Henrar
Miałem zamiar przejść do ataku. Znalazłem kilka dość ciekawych artykułów dotyczących
kontrowersji wokół Sony i ich nowej konsoli. Nie będę linkował. Napiszę tylko, że (podobno)
DRMów nie będzie tylko w grach od first party. Czekam na oburzenie. Wykażcie się.

Dlaczego ów linkami się nie pochwalisz ?... wpierw o artykułach wspominasz jednak potem wzbraniasz się "nie będę linkował", "nie mam zamiaru". Why? to jakaś mega tajemnica za którą pójdziesz siedzieć ?. I dont think so.
Trochę to głupie nie sądzisz ?. Albo argumentów nie masz albo wyssałeś je z palca. Ja myślałem, że swego zdania i swojej racji broni się do końca a masz ostatnio z kim i o czym dyskutować bo chyba nie tylko ja zauważyłem, że wątek o obydwu konsolach przerodził się w Sigu vs Reszta gram.pl. Ja tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować