Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Przeglądarka ma pewne problemy, to prawda.Możesz spróbować wyczyścić ciasteczka-może to pomoże.

Co do oglądania filmików na yt, to polecam pobrać oficjalną aplikację z ps store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji że kończę GTA, szukam porady, na co zamienić gta, postrzelałbym sobie w multi, ale wymiana za Killzone chyba nie jest zbytnio opłacalna, a Battlefielda nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 11:27, zerohunter napisał:

Z racji że kończę GTA, szukam porady, na co zamienić gta

Możesz obadać multi w GTA, jest naprawdę fajne i działa już elegancko. Jak na wymianę to hmm... Dragon Age nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi jakoś multi GTA nie podeszło. Chaos, rozpierdziel, ciężko się z kimś dogadać, ogólnie tam jest ''wszystko i nic''.

@zerohunter
W sumie ciężko polecić mi jakąś grę do postrzelania na multi za wartość GTA. Może CoD nowy, bo ponoć fajny?
Ja od siebie mogę polecić Watch_Dogs. Tak, tą grę którą tak wszyscy jechali że coś tam, że coś tam, a koniec końców jak wczoraj ją ukończyłem, to uderzył do mnie klimat, fenomenalny dźwięk i fabuła, choć z początku sztampowa, to potem się rozwija i naprawdę mnie interesowała (po prostu jest nieźle prowadzona i chce się odkrywać "kto dzwonił do twojej siostry")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 12:31, Kirabaxior napisał:

A mi jakoś multi GTA nie podeszło. Chaos, rozpierdziel, ciężko się z kimś dogadać, ogólnie
tam jest ''wszystko i nic''.

Eee tam, są ciekawe misje. Ja praktycznie gram tylko zadania i to w pojedynkę jeśli mam taką możliwość. Jeśli przeszkadza komuś rozpierdziel to można włączyć tryb pasywny i nie przejmować się natrętami. Fajne misje są dla Lestera np. Najlepsze moim zdaniem jest budowanie wszystkiego od zera, pierwszy samochód, zbieranie na pierwsze mieszkanie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z was samosie :D. W GTA gra się z ekipą.A znaleźć ją można przez gadania na chacie w grze, często są to bardzo fajni ludzie z którymi się przyjemnie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 15:54, Hepe napisał:

Ale z was samosie :D. W GTA gra się z ekipą.A znaleźć ją można przez gadania na chacie
w grze, często są to bardzo fajni ludzie z którymi się przyjemnie gra.

W pewnym momencie to już jest mus bo niekiedy te zadania są wręcz kuriozalne do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2015 o 13:20, Damianuss1 napisał:

Fajne misje są dla Lestera np. Najlepsze moim zdaniem jest
budowanie wszystkiego od zera, pierwszy samochód, zbieranie na pierwsze mieszkanie itd.

Teoretycznie, ale to w sumie granie w singla tak jakby :) Misje dla Simeona też grałem sam, bo były prościutkie i w sumie nudnawe. Ot, losowe auto zawieźć.
Dla Lestera misji nie pamiętam czy robiłem... możesz przypomnieć z jedną?
A te zbieranie ma swój urok. Tyle, że dostałem pół miliona za zalogowanie się po problemach GTA Online na PS3 i teraz w pudełku mam kod na kolejne pół miliona w multi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 17:01, Kirabaxior napisał:

Teoretycznie, ale to w sumie granie w singla tak jakby :)

Noo i posiedzieć sobie dłużej można nad tą grą. Wciąga pomimo tego, że ograłem ją już do znudzenia na X360.

Jedyną grą z multi jako takim, na którą teraz czekam byłby tak naprawdę Bloodborne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 17:31, Damianuss1 napisał:

Jedyną grą z multi jako takim, na którą teraz czekam byłby tak naprawdę Bloodborne.

A co tam się zapowiada, bo nie śledziłem gry za bardzo?

Mnie teraz po skończeniu fabuły wciągnął multi Watch_Dogs. To naprawdę dobre i nowatorskie. Zamiast kogoś ganiać by go zabić - trzymasz się blisko niego nie dając się wykryć. Multi polega na włamaniu się do telefonu gracza by otworzyć furtkę dla hakerów, a zadaniem hakowanego jest odnalezienie hakera i obezwładnienie jego na pokazanym obszarze(wyznaczonym kole) Taki przykład:

Zacząłem hakować gościa blisko stacji kolejki, zaczął poszukiwania. Idę na stację, staję pośród ludzi i obserwuję. Koleś lata jak opętany, ale w końcu wpada na pomysł by zajrzeć na stację. To ja hyc, na daszek stacji. Spryciarz o tym też pomyślał i zaczął tam włażić(nie ''sprofilował'' mnie wcześniej, dostałbym informację) więc sam zeskoczyłem i wszedłem do pociągu. Ustałem gdzieś pod ścianą, a on wszedł z kałachem do środka. Przestraszeni ludzie zaczęli wybiegać, a ja wmieszałem się w tłum i wybiegłem razem z nimi. Schowałem się za winklem by przeczekać te ostatnie sekundy hakowania, a on łaził po wagonach z kałachem licząć, że gdzieś tam jestem.
Emocje, serio, lepsze jak w jakimś CoDzie gdzie masz killstreaka 20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest juz w sieci video z przejscia The Order 1886. Calosc trwa dokladnie 296 i pol minuty, gosc gra na normalu. Troche krotko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 15:20, Kamiloos napisał:

Jest juz w sieci video z przejscia The Order 1886. Calosc trwa dokladnie 296 i pol minuty,
gosc gra na normalu. Troche krotko :/


Czego spodziewałeś się po grze, która prowadzi nas za rączkę?Mam nadzieję, że są tam jakieś dodatkowe tryby/wyzwania, które przedłuża czas trwania zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 15:20, Kamiloos napisał:

Jest juz w sieci video z przejscia The Order 1886. Calosc trwa dokladnie 296 i pol minuty,
gosc gra na normalu. Troche krotko :/

4,5h? Lekka przesada xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 23:22, Kirabaxior napisał:

Razem z cutscenkami itp, czy powycinane?


Na gramie jest odpowiedni wpis.Z cutscenkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2015 o 15:24, Hepe napisał:

jakieś dodatkowe tryby/wyzwania, które przedłuża czas trwania zabawy


Nie ma żadnej powtarzalności czy powodu do powtarzania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować