Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Ja swoją PSkę zamówiłem 25 listopada, jednak dziś dostałem info od gram że muszę dokonać płatności do 28.11, gdyż wysyłka jest planowana na 29 listopada. Wcześniej była informacja że realizacja będzie 30 grudnia. To znaczy, że jest więcej konsol niż przewidywali i zostałem przesunięty w kolejce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś miała wyjść paczka z PS4, a ja nadal nie otrzymałem żadnego maila. Denerwuję się coraz bardziej, bo cały jutrzejszy dzień zarezerwowałem sobie pod PS4. Koszula wyprasowana, szampan kupiony - jak nie dostanę konsoli na weekend to się załamię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 16:58, yaper napisał:

jak nie dostanę konsoli na weekend to się załamię :/

Przynajmniej będziesz miał szampana, żeby zapić smutki. Dlatego właśnie nigdy nie planuje się czasu pod daty orientacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo jeszcze we wtorek wieczorem dostałem info, że konsola zostanie wysłana we czwartek z terminem dostarczenia na piątek. No cóż, siedzę i czatuję w oczekiwaniu na maila.

Obecnie widnieje:
Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Wszystkie zamowienia zostały już przekazane do magazynu, status "pakowanie i przygotowanie do wysyłki" lub "wysłane w dniu 28.11" oznacza, że można spać spokojnie

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie: lecę jutro do Saturna i liczę na to że dostanę zestaw z dwoma grami. Mam przy okazji zamówioną konsolę w Euro AGD i poszła ona już do kuriera - mógłbym jeszcze jutro z zamówienia zrezygnować bez żadnych konsekwencji (gdyby udało mi się dostać lepszy zestaw) czy trzeba byłoby coś zapłacić (wysłane za pobraniem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 18:18, Reffan napisał:

Małe pytanie: lecę jutro do Saturna i liczę na to że dostanę zestaw z dwoma grami. Mam
przy okazji zamówioną konsolę w Euro AGD i poszła ona już do kuriera - mógłbym jeszcze
jutro z zamówienia zrezygnować bez żadnych konsekwencji (gdyby udało mi się dostać lepszy
zestaw) czy trzeba byłoby coś zapłacić (wysłane za pobraniem)?


Zrezygnować możesz zawsze, w przypadku zakupu przez internet.
Musisz tylko złożyć na piśmie oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna.
W przypadku gdy nie płaciłeś jeszcze wydaje się to jeszcze prostsze, chyba nie mogą Cie zmusić do odbioru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone info z Media Markt: każdy kto ma pre-ordera za 100zł otrzyma swój egzemplarz konsoli jutro, niezależnie od tego, o której odwiedzi sklep.
Dla osób bez zamówień przedpremierowych ma pojawić się około 5-10 konsol/sklep. Kolejna dostawa - 13-14 grudnia. Wtedy dotrze około 10 konsol/sklep.

Zestawy tworzy sam sklep, tzn. za pre-order otrzymujemy samą konsolę, a zestaw można skompletować w sklepie bezpośrednio z pracownikiem. Wiecie, coś w stylu "Kupi pan x gier, dostanie pan taką-i-taką gratis".

Dodatkowo, w Media Markcie w Poznaniu przy ulicy Bukowskiej można sobie pograć na konsoli od kilku dni - w Knacka.

Przy okazji: next-geny wystartowały pełną parą - Media oferuje także gry na Xbox One :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 19:46, adrian4fun napisał:

> jest potwierdzenie z Media Expert. Jutro gramy Panowie!

a dostales juz nr przewozowy?



Zgadza się, takowy dostałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czarecky a kiedy dostales potwierdzenie oplacenia? Ja oplacilem w srode a potwierdzenie dostalem dzis przed 12. Zastanawiam sie czy zalapalem sie na dzisiejsza wysylke czy wysla dopiero jutro. Konsultant na infolinii mowil ze dzis powinni wyslac ale wiadomo ze to nie jest gwarancja. Jaka forme platnosci wybrales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować