Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Muzyka w Wiedźminie 3: Dziki Gon

26 postów w tym temacie

Ja chce motyw muzyczny podobny do jedynki, ten z dwójki nie miał tego czegoś i żaden utwór praktycznie nie zapadł mi w pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hm... To już któryś news i nowinka o W3. Nie ma więc wątpliwości że...
> Machina ruszyła!! ^^

Co kilka dni na gameinformer trafiają wywiady z cedepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieję że muzyka będzie podobna do tej z jedynki... w dwójce była strasznie bezpłciowa,
> pozbawiona tego "czegoś". Strasznie sie soundtrackiem z dwójki zawiodłem.

A ja wręcz przeciwnie. Soundtrack z dwójki podobał mi się bardziej niż z jedynki. Główny motyw, muzyka z Flotsam i parę innych to moje ulubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 23:52, Sanders-sama napisał:

Hm... To już któryś news i nowinka o W3. Nie ma więc wątpliwości że...
Machina ruszyła!! ^^


Game Informer uruchomił huba to i mamy co kilka dni nowe info, robią tak z każdą większą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie muzyka z części pierwszej to jeden z lepszych soundtracków do gier w ogóle. Często do niej wracam i ucieszyłbym się gdyby muzyka z trójki uderzyła w podobne tony. I zdecydowanie fajnym elementem byłoby dodanie jakichś pieśni wykonywanych przez chłopki na polu czy przy praniu. W końcu grajkowie i śpiew to jedna z niewielu rozrywek jacy Ci ludzie mają nie? A kół gospodyń wiejskich nie brakuje. I "chętne baby" się na pewno znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobały soundtracki z obu części, choć jednak ze wskazaniem na W1. Mam nadzieję, że muzyka w W3 zachowa ten klimat.
Fajnie, że część muzyki będą robić poprzedni kompozytorzy. Może to oznaczać, że Adam Skorupa też będzie pracował nad ścieżką dźwiękową do W3, a uważam, że Adam ma fajne wyczucie klimatu Wiesława.
Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jestem do tyłu, bo nie grałem ani w W1, jak również w W2. Trójkę chętnie zobaczę, bo będzie mieć otwarty świat.
Może czas najwyższy zamówić gdzieś chociaż dwójkę, by zobaczyć co w trawie piszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bez przyczyny soundtrack z Wiedźmina zdobył nagrodę na ścieżkę dźwiękowo roku 2007. A od kiedy Ci goście współpracowali przy produkcji soundtracków do Wiedźmina ????
Ścieżka dźwiękowa to:
Adam Skorupa - Wiedźmin I i Wiedźmin II
Krzysztof Wierzynkiewicz - Wiedźmin II
Nad muzyką w Wiedźminie 3 pracują kompozytorzy, którzy od lat związani są z tą serią. Jakoś ich tu nie widzę tylko jakiegoś żyda pochodzenia amerykańskiego, Marcin Przybyłowicz ok współpracuje ale Rozenberg... Szczerze wolę Skorupę urzekły mnie jego utwory w Wiedźminie I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin pierwszy miał genialny soundtrack. Kilkukrotnie przesłuchiwałem go po ukończeniu gry. Tego z W2 poza grą to nie słuchałem już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 10:02, Maciej2801 napisał:

A od kiedy Ci goście współpracowali przy produkcji soundtracków do Wiedźmina ????


Gene Rozenberg pracował dla 38 Studios - producentów Kingdoms of Amalur: Reckoning. Marcin Przybyłowicz jest jego partnerem - wspomina o tym na samym początku (ciężko to zrozumieć w filmie, z wiadomych względów).
http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2013/02/25/the-music-of-the-witcher-3-wild-hunt.aspx
0:03

Dnia 26.02.2013 o 10:02, Maciej2801 napisał:

Ścieżka dźwiękowa to:
Adam Skorupa - Wiedźmin I i Wiedźmin II


Przy W1 było dwóch głównych kompozytorów muzyki: Scorpik i Paweł Błaszczak, obecnie szef departamentu audio w Techlandzie (to on skomponował motyw przewodni gry, który wielokrotnie przewija się w różnych aranżacjach). Dodatkową muzykę komponował Wierza.

Dnia 26.02.2013 o 10:02, Maciej2801 napisał:

Krzysztof Wierzynkiewicz - Wiedźmin II


Zgadza się, brał też udział Marcin Przybyłowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gene Rozenberg ?! A co z Adamem Skorupą ? Przecież najlepsze utwory wychodziły z pod jego pióra..
To jak Gothic bez Kai''a Rosenkranza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To już wiemy, że będziemy zabijać po pięćdziesiąt wilków... Great...

No cóż...cięzko, żeby w słowiańskim lesie zabrakło wilka co nie? Będziesz uciekał? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować