Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konsolowe Diablo III nie wymaga połączenia z siecią!

41 postów w tym temacie

Na Blizzard za wymóg stałego połączenia z siecią nawet podczas rozgrywki w trybie dla jednego gracza posypały się swego czasu gromy.

^^ Sam wtedy na to narzekałem (i jeszcze na wklepywanie hasła za każdym razem - lol, to jest dopiero "wygoda"). Byłem jednak w mniejszości. I to jest naprawdę smutne - bo większość graczy broniła takiego rozwiązania (i kilku innych durnych pomysłów Blizza) tłumacząc, że "Diablo 3 nie ma singla" i to w zasadzie "takie MMO".

Teraz wychodzi na to, że jednak miałem rację, odnoszę moralne zwycięstwo ;-). Ja i ci nieliczni, którzy wtedy protestowali ;-)

No proszę jednak się da. Chociaż na konsolach będzie NORMALNIE. Szkoda, że tylko na nich :/

Czyżby zatem Blizzardowi nie zależało na tym, by użytkownicy konsol Sony mieli zapewnioną "długofalową jakość wrażeń z rozgrywki"? A może zamierzają im to zagwarantować w inny sposób?

^^Pepsi Ty złośliwcze ;-). Nie podejrzewałem Cię, że potrafisz tak znienacka ukąsić jak wąż przyczajony w krzaczorach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I do butów Blizz może sobie włożyć wszystkie durne tłumaczenia (od początku idiotyczne), że "always online" ma zapewnić "większy komfort grania" i "lepsze doznania związane z usługą Battle.net" czy inne pierdoły :p

Diablo 3 było OK, ale to gra na raz. AH wszystko pięknie zepsuł. Będę latał za sprzętem, skoro mam tyle złota, że mogę kupić uber-itemy? Debilizm. W Torchlight 2 więcej czasu spędziłem... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie narzekałem na coś, co wymaga połączenia z netem. Mało tego, w DIII jest to o tyle fajne, że mam kontakt z osobami grającymi zarówno w SCII jaki i WoW, nie potrzebuję do tego żadnych innych programów. Zresztą w przypadku konsol jaki miałoby to sens? Nie wyobrażam sobie czatu przy użyciu pada :D
Zresztą mamy XXI wiek :P kto dziś nie ma w domu non-stop internetu? Czasy pakietów 30 godzinowych z TPSA dawno minęły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz Bllizard ma ode mnie, karnego kutasa.Ogólnie w D3 grało mi się dobrze, ale jednak to ciągłe połączenie z netem wkurzało.I nad ich kolejną grą muszę się teraz głęboko zastanowić.Nie ma to jak robić najpierw grę na pc i olać opinie fanów, a potem robić grę na konsolę i to co wkurza w wersji pc, to usunąć to w wersji konsolowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 14:32, TobiAlex napisał:

Zresztą mamy XXI wiek :P kto dziś nie ma w domu non-stop internetu? Czasy pakietów 30
godzinowych z TPSA dawno minęły :D

No nie wiem. Finlandią to my nie jesteśmy. Poza miastami takich luksusów nie ma. Ledwo do nich prąd dociera, a jeszcze mają mieć internety, panie kochany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 14:27, Zdenio napisał:

Diablo 3 było OK, ale to gra na raz. AH wszystko pięknie zepsuł. Będę latał za sprzętem,
skoro mam tyle złota, że mogę kupić uber-itemy? Debilizm. W Torchlight 2 więcej czasu
spędziłem... Ech...


Hmm, myślałem, że chodzi o granie. Po to kupujesz (zresztą nikt Ci nie każe ich kupować, idiotyzmem dla mnie jest zganiać wszystko na AH, w Diablo II też dało się handlować), aby potem eksterminować stwory a nie kupić przedmioty i nic z nimi nie robić. A nie wierzę, że nawet jak kupisz uber przedmioty, to na najtrudniejszym poziomie trudności z ustawieniem na 10, stwory będą na jeden hit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 14:35, Eff3ctiv3 napisał:

No nie wiem. Finlandią to my nie jesteśmy. Poza miastami takich luksusów nie ma. Ledwo
do nich prąd dociera, a jeszcze mają mieć internety, panie kochany. :)


Gdybym był złośliwy :D to bym napisał - może czas na zmiany i się przeprowadzić :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard nie pierwszy i nie ostatni wymagał stałego połączenia z siecią do singla w grze na PC, nic nowego. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 14:37, TobiAlex napisał:

Gdybym był złośliwy :D to bym napisał - może czas na zmiany i się przeprowadzić :D ?

Ludziska i tak już się pchają do miast, nikomu się już na polu nichca robić, uczyć się chco na uczelniach, zaniżać stawki wynagrodzenia, mieć lepszego interneta żeby wreszcie nie narzekać na okrutnego, kapitalistycznego blizzarda z USandA, który uważa że każdy kto gra w diablo ma 24h/dobę dostep do prądu i sieci. Nieprzewidzieli, że istnieje taki kraj, jak Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedziałbym, że to gwiazdka z nieba, gdyż gromy które posypią się na głowy Blizzarda są jak najbardziej zasłużone, za całe zamieszanie, które spowodowali.
z drugiej strony, jak zwykle, tracą na tym pectowcy, co w ogóle mnie nie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2013 o 14:35, Eff3ctiv3 napisał:

No nie wiem. Finlandią to my nie jesteśmy. Poza miastami takich luksusów nie ma. Ledwo
do nich prąd dociera, a jeszcze mają mieć internety, panie kochany. :)


Czlowieku, w czasie sie przeniosles czy jak? Gdzie teraz ledwo prad dociera? Z internetem tez raczej nie ma problemu, wiec bo sam mieszkam na koncu swiata i na neta raczej nie narzekam. To tak jak amerykanie mysla ze w polsce to niedzwiedzie polarne przy drogach grasuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 14:39, Kadaj napisał:

Blizzard nie pierwszy i nie ostatni wymagał stałego połączenia z siecią do singla w grze
na PC, nic nowego. ;p

Dokładnie, to dzisiaj w zasadzie już standard, bo wielu wydawców tak robi, nie tylko Blizzard. Równie dobrze można by narzekać, że Steam wymaga połączenia z siecią, bo bez tego nie zainstaluje się tam żadnej gry (wiele steamowych zresztą też wymaga stałego połączenia).

Poza tym, jaki ma sens granie w Diablo 3 online? Żeby jednokrotnie na normalu przejść? Dalej ta gra rozchodzi się przecież o farming i możliwość pogrania z własną drużyną (co grze dodaje sporo frajdy). Jeśli dodadzą tryb offline, to czy nie będzie on rozdzielony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyzby chodzilo o zabezpieczenia i mozliwosc oszustw ? zamkniete ps3/4 racze nie pozwoli na latawa edycje savow i korzystanie z ich w multi.

ciekawe czy dostana 2 tryby (offline only i online only) czy tylko 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 14:50, TigerXP napisał:

Czlowieku, w czasie sie przeniosles czy jak? Gdzie teraz ledwo prad dociera? Z internetem
tez raczej nie ma problemu, wiec bo sam mieszkam na koncu swiata i na neta raczej nie
narzekam.


W Polsce jest bardzo dużo końców świata, widocznie masz szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 14:50, TigerXP napisał:

Czlowieku, w czasie sie przeniosles czy jak? Gdzie teraz ledwo prad dociera? Z internetem
tez raczej nie ma problemu, wiec bo sam mieszkam na koncu swiata i na neta raczej nie
narzekam. To tak jak amerykanie mysla ze w polsce to niedzwiedzie polarne przy drogach
grasuja.

Przepraszam, ju ju już będę wiedział na przyszłość. Proszę się nie de de denerwować bo nabawię się ne ne nerwicy, a widzi P P Pan, że przez to zacząłem się ją ją jąkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2013 o 14:57, Eff3ctiv3 napisał:

Przepraszam, ju ju już będę wiedział na przyszłość. Proszę się nie de de denerwować
bo nabawię się ne ne nerwicy, a widzi P P Pan, że przez to zacząłem się ją ją jąkać.


To lepiej sie nie jakaj bo Ci mama zaraz klawiature zabierze za takie bezsensowne klepanie w przyciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie cierpię wymuszania na mnie takich monopolistycznych zagrywek. Chcę grać w grę, nie chcę jednak grać w nią sieciowo i co chwilę czytać jak inni spamuja na czacie, nie wspominając o niemożliwości gry podczas maintenanców (które nie są potrzebne do gry solo) czy inne problemy z internetem, bez względu na stronę powstania problemu.
Jeśli chcieli zrobić z tego mmo, powinni to zrobić. To co zostało zrobione jest wyraźnym nadużyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 15:02, TigerXP napisał:

To lepiej sie nie jakaj bo Ci mama zaraz klawiature zabierze za takie bezsensowne klepanie
w przyciski.

Ok, już nie będę bezsensownie klepać w przyciski Panie dorosły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować