Zaloguj się, aby obserwować  
capral

Mieszkacie w domu czy w bloku?

21 postów w tym temacie

Mieszkacie w domu czy w bloku? Co sądzicie o domkach jednorodzinnych i o blokach?
Ja mieszkałem kiedyś w bloku, ale nikomu się tam nie podobało więc przeniosłem się do domku na więś. Tu jest cicho i spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 21:48, capral napisał:

Mieszkacie w domu czy w bloku? Co sądzicie o domkach jednorodzinnych i o blokach?
Ja mieszkałem kiedyś w bloku, ale nikomu się tam nie podobało więc przeniosłem się do domku
na więś. Tu jest cicho i spokojnie.

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7810&u=47 Tu masz link do podobnego tematu.

Ja mieszkam w domu,bo jest cisza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w bloku.Tuż pod moim oknem robią wyjazd na Poznań... no cóż,hałas da się przeżyć,ale mają skończyć w 2007...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 21:48, capral napisał:

Mieszkacie w domu czy w bloku? Co sądzicie o domkach jednorodzinnych i o blokach?
Ja mieszkałem kiedyś w bloku, ale nikomu się tam nie podobało więc przeniosłem się do domku
na więś. Tu jest cicho i spokojnie.

A czy to jest wazne gdzie mieszkamy?? Wazne jest to, ze mamy gdzie mieszkac i to jest najważniejsze! ale jeśli juz chcesz wiedzieć ja mieszkam na wsi w domku jednorodzinnym i jestem zadowolony:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 21:50, NyGgA MiLy napisał:

> Mieszkacie w domu czy w bloku? Co sądzicie o domkach jednorodzinnych i o blokach?
> Ja mieszkałem kiedyś w bloku, ale nikomu się tam nie podobało więc przeniosłem się do
domku
> na więś. Tu jest cicho i spokojnie.
>
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7810&u=47 Tu masz link do podobnego tematu.

Ja mieszkam w domu,bo jest cisza;p


oj, sorry. Zapomniałem zajrzeć do wyszukiwarki. Temat jest do zamknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie...tam się uzasadnia, tam jest zabawa...choć fakt że z wyszukiwarki warto korzystać...(z doświadczenia wiem:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 21:48, capral napisał:

Mieszkacie w domu czy w bloku? Co sądzicie o domkach jednorodzinnych i o blokach?
Ja mieszkałem kiedyś w bloku, ale nikomu się tam nie podobało więc przeniosłem się do domku
na więś. Tu jest cicho i spokojnie.


Gratuluje śmiałości i odwagi. Jestem ciekaw jak ty znalazłeś ten dom i czy wy w ogóle macie tam droge. No i jakim cudem masz połączenie z Internetem, pewnie bezpośrednio z satelitą. Tylko nie widze anteny :)

P.S. Ale okolica przepiękna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 01:26, Unpredictable napisał:

> Mieszkacie w domu czy w bloku? Co sądzicie o domkach jednorodzinnych i o blokach?
> Ja mieszkałem kiedyś w bloku, ale nikomu się tam nie podobało więc przeniosłem się do
domku
> na więś. Tu jest cicho i spokojnie.

Gratuluje śmiałości i odwagi. Jestem ciekaw jak ty znalazłeś ten dom i czy wy w ogóle macie
tam droge. No i jakim cudem masz połączenie z Internetem, pewnie bezpośrednio z satelitą. Tylko
nie widze anteny :)

P.S. Ale okolica przepiękna :P


Tak naprawdę tam nie mieszkam, to tylko taki żart. Obecnie mój aparat cyfrowy jest zepsóty więc nie mogę dać zdięcia mojego prawdziwego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieszkac w domu osamotnionym przy lesie :) Ale może nia akurat w takim ale drewniany też mógłby być:)
Niestety mieszkam w bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować