Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

On nie ma takich predyspozycji żeby być jeszcze bardziej. Przypomnę Ci że z Nnoitorą nie dał rady a Zarazki posiekał go choć przypomnę Ci że gdy Kurosaki ratował Rukie walczył z Zarazkim i pokonał go. Nie chrzań mi tutaj zaraz że był zmęczony itp. Był słabszy i tyle. A teraz walczy z Uluqiorrą, 4 Espada który osiągnął wiele. I samym BanKai i Maską go nie pokona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta moc na Aizen''a ? Hmm...wątpie. Aizen bez BanKai jest poziomu kapitana a jego BanKai jest jeszcze nie znane. Choć kto wie może jednak ta moc jest tak potężna. No 4 Espade w kilka sekund pokonuje ale czy dałby rade pierwszemu rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, jeśli Aizen samym Shikai potrafi wywołać hipnozę absolutną, to co potrafi jego Bankai? Pewnie już absolutnie kontroluje ludzki umysł :P Ale myślę że Aizena rozwali albo Truskawa, albo nasz kapitan-dowódca. Wątpię aby ktokolwiek inny mógł to zrobić, choć bleach pod takimi względami jest bardzo zaskakujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 19:01, Infes napisał:

On nie ma takich predyspozycji żeby być jeszcze bardziej. Przypomnę Ci że z Nnoitorą
nie dał rady a Zarazki posiekał go choć przypomnę Ci że gdy Kurosaki ratował Rukie walczył
z Zarazkim i pokonał go. Nie chrzań mi tutaj zaraz że był zmęczony itp. Był słabszy i
tyle. A teraz walczy z Uluqiorrą, 4 Espada który osiągnął wiele. I samym BanKai i Maską
go nie pokona.


ok alep opatrz tak, Hollowa nie opanował w 100 %. Nawet cero nie umie. BanKai tez nie opanował w dużym zakresie. Byakuia posiekał go jak chciał gdyby nie Hollow który się wtedy ukazał. Kapitalni w SS używają bankai od nawet 100 lat wiec jednak na pewno nie panuje nad nim. No i Zangetsu nie pokazał mu więcej ciosów nie Getsuga a inni mają ich po kilka ;) Gdyby te dwie umiejętności opanował Nnoitora musiał by się schować ;]

Dnia 01.04.2009 o 19:01, Infes napisał:

W sumie racja, jeśli Aizen samym Shikai potrafi wywołać hipnozę absolutną, to co potrafi
jego Bankai? Pewnie już absolutnie kontroluje ludzki umysł :P Ale myślę że Aizena rozwali
albo Truskawa, albo nasz kapitan-dowódca. Wątpię aby ktokolwiek inny mógł to zrobić,
choć bleach pod takimi względami jest bardzo zaskakujący.



Ok ja jeszcze do tej dwójki dodał bym Hirako Shinji ego. W końcu to on ma duży powód do zemsty na Aizenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Główny bohater powinien głównego złoczyńce pokonać ;) Prędzej gwardia królewska o której nic prawie nie wiem. Choć dziadek Yamo może mieć potężne BanKai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widziałem żeby Hirako atakował z Cero, dziwne. No i co z tego że 100 lat? Po prostu są potężniejsi i tyle. Trening nie ma w tym nic do rzeczy. Itsygo musi opanować coś nowego, coś czego nikt inny nie osiągnął. Wszystko idzie jak DB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 20:49, Infes napisał:

Jakoś nie widziałem żeby Hirako atakował z Cero, dziwne. No i co z tego że 100 lat? Po
prostu są potężniejsi i tyle. Trening nie ma w tym nic do rzeczy. Itsygo musi opanować
coś nowego, coś czego nikt inny nie osiągnął. Wszystko idzie jak DB.


Atakował Grima jak broni Ichigo. No może idzie jak DB ale czy powielanie znanych już schematów może być dobrą stroną anime ? No to pytanie zostawiam każdemu. Coś nowego to jest maska bo od 100 lat nikt nie zdobyłmocy Hollowa a to że nie jest jedynym Vaizardem to też raczej nie jest minusem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 20:49, Infes napisał:

Jakoś nie widziałem żeby Hirako atakował z Cero, dziwne. No i co z tego że 100 lat? Po
prostu są potężniejsi i tyle. Trening nie ma w tym nic do rzeczy. Itsygo musi opanować
coś nowego, coś czego nikt inny nie osiągnął. Wszystko idzie jak DB.

Atakował Cerem Grimmjowa podczas ich walki. Prawdopodobnie wszyscy Vizardzi umieją Cero, tylko nie Ichigo :P
A Aizena nie pokona ani Ichigo, ani Hirako, a tym bardziej Yama-jii, bo pokona go Urahara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 21:28, ibisz napisał:

tylko nie Ichigo :P
A Aizena nie pokona ani Ichigo, ani Hirako, a tym bardziej Yama-jii, bo pokona go Urahara
:)



No to tez prawdopodobne w końcu Urahara chyba ten czas nie siedział na ziemi i sie nie obijał ^^ Ale bardziej chciał bym zobaczyć w tej roli Hirako xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można tak powiedzieć. W końcu Itsygo zawsze był dobry dla swoich przeciwników. Czy to Grimmi czy ktoś inny nie był aż tak brutalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 15:49, Infes napisał:

Obejrzałem przed chwilą najnowszy odcinek Bleach''a. Żenujące te filery :/


Filery są żenujące to fakt, za to najnowszy chapter mangi... ;]

Spoiler

Powiem szczerze, że jestem trochę zaskoczony. Jak się okazuje Ulq dalej żyje (zatem walka jednak trwa trochę dłużej). Ishida dostał w czape i fajnie by było jakby zginął bo w końcu ktoś by w tej mandze mógł by zginąć. No, ale zawsze zostaje Inue i jej wkurzająco lecząca czasocofająca moc uzdrawiająca... :/
Pozostaje poczekać na przyszły tydzień... Bu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anime: Znowu fillery? Poprzedni był kiepski, ten z bounto był dobry, a ten będzie ... nie ważne jaki będzie byle nie był długi.
Manga:

Spoiler

Tak, Ulquiorra żyje, ale co to za życie z jedną ręką i skrzydłem? :) Mam nadzieję, że NIE doczekam się łzawego zakończenia gdzie Inoue uleczy Ulquiorrę, a ten zrozumie jak źle postępował, jak źle ludzi oceniał ... ble, ble, ble ... Ulq to zimny morderca nie znający uczuć ii tak powinno zostać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach 352

Spoiler

Akcje przenosi się na chwile do walki Ruki. Nagle pojawia się Yammy który nagle jest o wiele większy i chce zabić przeciwnika Kuchiki. Nagle następuje wielki wybuch i wszystko wraca do Ichigo. Widzimy Uluqiorr''e który stracił wszystko poniżej pasa. Okrótny Hollow Ichigo chce dobić swego przeciwnika jednakże Ishida powstrzymuje go. Ten niespełna rozumu postanawia zatakować swego przyjaciela przebijając go na wylot swym zanpaktou. Inoue krzyczy by przestał a on prosi nagle o pomoc. Opętany Kurosaki tworzy cero które już ma poleciec w Orihime jednakże za pleców ostatkiem sił atakuje go Shiffer i ostatecznie to on z odległości niecałego metra otrzymuje potężne Cero. Następuję ogromny znów wybuch i tak kończy się najnowszy chapter Bleach''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Kurosaki mówił, że jej pomoże, a nie ona jemu ;P A cero leciało w Ishidę :) Ray, jak to co to za życie, przecież może sobie zregenerować z tego co mu zostało :) Nie będzie miał tylko flaków xD Yammi najwyraźniej rośnie ze swoim zdenerwowaniem, ale co z tego, jak dostał z cero bodajże. Wygląda na to, że Ichigo popadł w skrajność, chce ocalić Inoue i nieważne co mu przeszkodzi, zniszczy to. Ciekaw jestem, czy jeżeli Rogacz zabiłby Ulę, to czy rzuciłby się na Ishidę :P



Dobra wiadomość dla oglądających anime - 215 odcinek to powrót do FK (przynajmniej tak wygląda po tytule)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Raczej nie bo się opamięta. Co do tej pomocy to masz racje. A reszta się zgadza ;) Zastanawiam się jak zwalczy to bo chwile Emo-boya już są policzone. Ostatnie cero które widzimy powinno rozłożyć go na atomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 16:05, Infes napisał:

Spoiler

Raczej nie bo się opamięta. Co do tej pomocy to masz racje. A reszta się zgadza ;)
Zastanawiam się jak zwalczy to bo chwile Emo-boya już są policzone. Ostatnie cero które
widzimy powinno rozłożyć go na atomy.


Spoiler

Chodzi mi o to, czy gdyby Ishida go nie powstrzymał, to czy Iczyg by zaatakował Quinciego :) Taka alternatywa :) Wydaje mi się, że Ulq powinien zostać zniszczony, bo to cero trafiło prosto w niego, no ale ciekawe co Kubo wymyśli. Okaże się, że po ziemi poturla się sam mózg, a z niego zregeneruje się Ulqiorra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

H@H@H@H@. Tak palec od ręki mu zostanie i się cały "zrespi" :P Wydaje mi się że nie zaatakował by go. Już widze to w anime. Bezlitosny Ichigo vs Uluqiorra :D Mrrr :D To będzie piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować