Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Ajajaj, ale kucha... Po spoilach spodziewałem się czegoś takiego, ale myślałem, że Tite jakoś inaczej z tego wybrnie. A tu takie romansidło... Kurcze, ta końcówka zepsuła całość. Na początku dobrze to wyglądało, ale kilka ostatnich stron mi się stanowczo nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszemy protest do Kubo? :D Mógł zrobić że walczy z Hollow, wygrywa i jego nowy power-up jest już pod kontrolą. Zdecydowanie byłoby lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Petycja do Kubo by zmienił kilka rzeczy zapraszam do podpisywania się :

InFeS
Nazgul47
ibisz

Ktoś jeszcze chętny ? :D

@topic
Ciekawi mnie teraz do kogo się przeniesiemy. Do jakiej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 16:23, Infes napisał:

Petycja do Kubo by zmienił kilka rzeczy zapraszam do podpisywania się :

InFeS
Nazgul47
ibisz

Ktoś jeszcze chętny ? :D

@topic
Ciekawi mnie teraz do kogo się przeniesiemy. Do jakiej walki.


Ja!

@topic
Albo do walki z Yammim albo z powrotem do Fake Karaura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 20:57, ibisz napisał:

Mi się wydaje, że nie będzie żadnej walki z Yamim... Przecież on dostał z cero Ichiga:
http://www.onemanga.com/Bleach/352/06/ Najlepiej by było, jakbyśmy wrócili do FK, albo
żeby Urahara zrobił Gargantanę i pomógł biedakom wyjść z HM. No ale gdyby tak było, to
Espada miałaby przerypane w FK :D


Dlatego to jest niemożliwe, bo z Espady została mokra plama i z Aizena też. Ale epicka bitwa dopiero się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 22:48, Infes napisał:

Ja tam licze że wrócimy teraz do walk między 1-3 Espada.


Ale byłby szok, wracamy do Karakury a tu wszystko pozamiatane i tylko Aizen jeszcze z Yamą walczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Vaizardzi mają coś do zrobienia i na pewno tak po prostu nie odpuszczą. A Jak Tite opuścił te walki to normalnie na poważnie wezmę się z tą petycją ;) Po drugie wątpie żeby Yama walczył na poziomie Aizena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaczynają denerwować te zapychacze w anime... coraz ich więcej. Wiem, że anime szybciej dociera do wątków z mangi, ale bez przesady!

A jeśli chodzi o samo anime: Moim zdaniem najlepsze walki to były Ichigo vs Kenpachi i Ichigo vs. Byakuya. Ich raczej nic nie przebije. No, może Ichigo vs. Uluqiora, którą już widziałem w mandze, ale... nie, to raczej nie to.

Ale ogólnie anime całkiem fajne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ichigo to ciota, największą bestią i moim favourite one jest Kenpachi - walki z Tousenem i Nnoitorą miażdżyły suty :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo nadejdą walki z Karakury typu 1-3 Espady walki i zmienisz zdanie, choć masz racje, Ichigo vs Kenpachi to była piękna walka. Ten ostatni atak jak od nich energia odchodziła, piękne to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu koniec filerów (jak na razie).
Pewnie zrobią tak : Puszczą trochę odcinków z wali , dojdzie do odcinka gdzie Icchi zmienia się w potwora i już od kolejnego odcinka kontynuacja filerów z przed paru odcinków o Hollowfikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 10:14, Azra napisał:

Ichigo to ciota, największą bestią i moim favourite one jest Kenpachi - walki z Tousenem
i Nnoitorą miażdżyły suty :>


Ichigo jest shinigami od ponad roku i trudno oczekiwać po nim takiej siły, jak najsilniejsi z espady, skoro oni w "swoim fachu" przepracowali już ok. 500 lat. Kwestia doświadczenia... ale jeszcze jeden rok i ichigo będzie największym przech***em ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 09:37, Yowie_Northon napisał:

> Ichigo to ciota, największą bestią i moim favourite one jest Kenpachi - walki z
Tousenem
> i Nnoitorą miażdżyły suty :>

Ichigo jest shinigami od ponad roku i trudno oczekiwać po nim takiej siły, jak najsilniejsi
z espady, skoro oni w "swoim fachu" przepracowali już ok. 500 lat. Kwestia doświadczenia...
ale jeszcze jeden rok i ichigo będzie największym przech***em ;].

Ichigo to main hero - jego największą bronią nie jest zangetsu a plot kai ->

"Plotkai means a way for an event happening without explaing itself, like why it happend, and what triggered it. (Mostly used in Anime and Manga series, when a character gains an unexpected powerboost or new abbility just so he can defeat someone stronger than him/her.) These events will be left unexplained nearly allways, for there is no logical explanation for them, exept Plotkai, which means the actual event had to happen to keep the continuity of the story''s plot, hence the name: Plot-kai.
Ichigo being able to cut, then defeat Kenpachi is Plotkai, since no other characters have been able to do this, including the ones much stronger than Ichi. He was able to do it because hes the main hero. Thats plotkai. (reference: Bleach) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 12:56, Sand_Wraith napisał:

"Plotkai means a way for an event happening without explaing itself, like why it happend.....''''


A po naszemu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 18:01, Largooo napisał:

> "Plotkai means a way for an event happening without explaing itself, like why it
happend.....''''

A po naszemu? :(

To, że Ichi jest najsilniejszy, bo jest głównym bohaterem, i ma po swojej stronie autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co tutaj chodzi... tak mi się wydaje więc Ci napisze to co uważam. Plotkai nie jest tylko w Bleach''u ale także było w Dragon Ball dość często pokazywane. Jest ono często pokazywane w mange czy anime ogólnie rzecz ujmując. Chodzi o to że dany bohater, TEN GŁÓWNY nie może pokonać danej osoby więc przeważnie daje mu się takiego "kopa" chwilowego,nowa umiejętność,zdolność ale nie posiada od razu tej mocy na stałe(przeważnie). DB = Super Sayan w przypadku Goku czy SSJ2 w przypadku Gohana. Jeśli chodzi o Bleach''a tutaj podano przykład walki Kurosakiego przeciwko Kenpachi. Oczywiście kapitan był zdecydowanie silniejszy ale dostał pod koniec takiego power-up''a(Itsygo) jeśli wiesz o co chodzi dzięki czemu można powiedzieć że dorównał czy też pokonał Kenpachi''ego. To jest właśnie ten Plotkai. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usiądźcie wygodnie i odprężcie się, bo zaraz zaliczycie zgon na miejscu. Pora na spoilery #354. Powtórzę jeszcze raz - usiądźcie... Jakby co, to uprzedzałem.

Spoiler

Na początku flashbacki Ulqiorry itd... Pierdoły o sercu... Powracamy do Yamiego. Reiatsu z góry znika, trójka (Sado, Rukia, Renji) cieszą się, że Ichigo wygrał. Yami mówi: Nie chciałeś mojej pomocy i zostałeś pokonany... Strange? Trójka mówi, że to tylko #10, że go pokonają. Yami się wkurza i ressuje. Tak, usiądźcie wygodnie, przygotujcie sobie wodę i zawołajcie kogoś żeby was za chwile reanimował. Yami krzyczy Choukyotaika (zamień w giganta or sth). Na jego ramieniu znika 1 i zostaje samo 0, a sam Yami oznajmia, że jest Espadą, którego numer zmienia się po ressie. Później widzimy lecącego w dół Shitsugayę, a Halibel szydzi z taichów. Fin.



Panie Kubo... 1 kwietnia był 2 tygodnie temu...

Bleach przewidywalny? Pfff... Módlcie się żeby to był fake, ale niestety źródło jest autentyczne. Każdy kto powie, że wybielacz jest przewidywalny, ma bana na internet, już ja o to zadbam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować