Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2009 o 22:57, Infes napisał:

Pewno wpadnie z ojcem Ishidy i będzie sieka dopiero :D

Od czasu jak się dowiedziałem że się znali też przewiduję taki finał. I powiadam wam, Isshin przyjdzie po vaizardach (Shinji nie znal jego reiatsu). No i Tite pewnie będzie trzymał ten moment w którym Ichigo dowiaduje się prawdy o swoim do samego końca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 22:57, Infes napisał:

Pewno wpadnie z ojcem Ishidy i będzie sieka dopiero :D

No fajnie by to wyglądało ;] a skoro yourichi ma zanpakutou to musi mieć też bankai a skoro vaizardzi byli kapitanami to też muszą mieć bankai ;] chyba że coś pokręciłem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 14:40, Stein napisał:

> Pewno wpadnie z ojcem Ishidy i będzie sieka dopiero :D
No fajnie by to wyglądało ;] a skoro yourichi ma zanpakutou to musi mieć też bankai a
skoro vaizardzi byli kapitanami to też muszą mieć bankai ;] chyba że coś pokręciłem ;d



To jest właśnie rzecz, na którą czekam najbardziej. Bankai vaizardów, Yourichi i Urahary. Ojcowie Ishidy i Ichigo też na pewno wpadną, takiej jatki nie przepuszczą :P

Fajny wątek tak BTW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajny fajny. BTW nowy w tym temacie? Bo Cie jakoś nie widziałem? To witam ;) Bankai to jedna wielka zagadka u wielu.Vaizardzi,Aizen,Yamamoto czy też Kyouraku lub Ukitake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 18:26, Infes napisał:

No fajny fajny. BTW nowy w tym temacie? Bo Cie jakoś nie widziałem? To witam ;) Bankai
to jedna wielka zagadka u wielu.Vaizardzi,Aizen,Yamamoto czy też Kyouraku lub Ukitake.


Ja właściwie czekam tylko na Ban-kai Aizena. Skoro jego shi-kai daje prawie całkowitą kontrolę nad przeciwnikiem, to co potrafi jego Ban-kai?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na bankaie Kyoraku i Urahary. U tego drugiego obstawiam cos w stylu momby atomowej niszczącej wszystko wokół niego - ,,Moje Bankai nie nadaje się do treningu''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontrole nad przeciwnikiem to za dużo powiedziane. Potrafi wytworzyć iluzje i tyle. A właśnie BanKai może przejmuje kontrola na kimś innym,to byłoby ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoje shi-kai nazwał "hipnozą absolutną". Pozwala ona na oszukiwanie wszystkich zmysłów, więc to raczej nie są takie proste iluzje (przynajmniej z tego co pamiętam). A kontrola kogoś innego rzeczywiście byłaby bardzo ciekawa: "Yamamoto - zabij ich!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wtedy Vaizard ciach i Yamamato poczuje się jak Histugaya. Jestem ciekaw czy Gotei13 poradzi sobie z Espadą chociaż czy jednak Vaizardzi będą musieli i tutaj wkroczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 19:49, Infes napisał:

I wtedy Vaizard ciach i Yamamato poczuje się jak Histugaya. Jestem ciekaw czy Gotei13
poradzi sobie z Espadą chociaż czy jednak Vaizardzi będą musieli i tutaj wkroczyć.


Moim zdaniem Vizardzi będą musieli pomóc Gotei 13. Bez nich kapitanowie nie mają szans, poza tym

Spoiler

pod koniec ''Turn Back The Pendulum" widzieliśmy, jak ruszają do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po trzecie nie czarujmy się,maska daje kopa i to ostrego. Tym bardziej że jest tam wielu weteranów można powiedzieć gdyż mają doświadczenie w walce i są o wiele lepsi w niej. Mam nadzieje że w anime te walki będą trwać i trwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie zanim walki w Karakurze się zakończą, ujrzymy odcinek 250 lub więcej :P Będzie to duużo odcinków, ale za to jakich efektownych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że panowie od anime pokażą się z dobrej strony. Bo te walki można naprawde dobrze zrobić,dużo akcji itd. To właśnie odróżnia anime od mangi,te akcje a nie klatka klatka choć w mandze za to mamy informacje które lepiej się zapamięta itd. Tak czy siak mam nadzieje że te walki będą efektowne tak samo jak nadchodząca Itsygo vs Uluqiorra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 07:37, Bartex69 napisał:

Hmmm znowu coś przegapiłem :/ Który jest odcinek z espadą numer 0?

Manga, chapter 354. W anime jeszcze nie było, a także ostrzegam, że w tym temacie roi się od spojlerów co do późniejszych wydarzeń jakie zajdą w anime. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 10:12, Gol_Galad napisał:

> Hmmm znowu coś przegapiłem :/ Który jest odcinek z espadą numer 0?
Manga, chapter 354. W anime jeszcze nie było, a także ostrzegam, że w tym temacie roi
się od spojlerów co do późniejszych wydarzeń jakie zajdą w anime. : P


Tak, niektórzy już nawet nie korzystają z zakreślenia tekstu spoilerem. To i tak nie ma sensu, bo każdy jest na tyle ciekawski, że i tak to przeczyta. Zakazany owoc kusi :)

Infes: Ichigo vs Ulq prognozuję, że będzie za jakieś 8-10 odcinków, chyba że ... zrobią fillery przed walką z Ulquiorrą. Jednak raczej spodziewam się, że będą po walce (tak jak po starciu z Grimmjowem) i to pewnie dość długie. A panowie od anime na pewno pokażą się z dobrej strony - zawsze tak jest i każdy odcinek z pojedynkiem wychodzi bardzo efektywnie w Bleachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie za ile, interesuje mnie to czy panowie od anime nie dadzą czterech liter. Ta walka tak ważna jak anime, tam będzie się naprawde działo. No i ten hollow form v.2 czy jak to nazwać. To będzie coś,ta jego potęga i miażdżenie Emo boya bezproblemowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dadzą fillery - anime stuff wali w gacie na myśl o tym jak blisko obecnych wydarzeń z mangi się znajdują ... Oczywiście mogą dać po walce z ulq, ale to raczej mało wiarygodne. Znając życie wykorzystają pierwszą nadarzającą się okazję i wyjadą z czymś daremnym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 20:34, Ray napisał:

Infes: Ichigo vs Ulq prognozuję, że będzie za jakieś 8-10 odcinków, chyba że ... zrobią
fillery przed walką z Ulquiorrą. Jednak raczej spodziewam się, że będą po walce (tak
jak po starciu z Grimmjowem) i to pewnie dość długie. A panowie od anime na pewno pokażą
się z dobrej strony - zawsze tak jest i każdy odcinek z pojedynkiem wychodzi bardzo efektywnie
w Bleachu.



A moim zdaniem to będzie tak: walka Gotei 13 vs Espada und arrancarzy bedzie ok 10 odcinka tej walki i w końcówce 10 odcinka przejdą wydarzenia do Hueco Mundo gdzie jest Ichigo i Ulq pokażą jak 2 razy skrzyżowali miecze i... bum ...fillery... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować