Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Spoiler

Imo będzie ciekawie. Jeśli Barragan jest tak potężny to co dopiero Stark. Aż starch myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 19:47, Infes napisał:

Spoiler

Imo będzie ciekawie. Jeśli Barragan jest tak potężny to co dopiero Stark. Aż starch
myśleć.


Ja nie Starkiem się przejmuje...

Spoiler

Jeżeli Yami nie stał się cerem tylko z nazwy, to jego trzeba się bać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Niby tak no ale sam pomyśl. Barragan mega potężny,a Stark potężniejszy a jeszcze dochodzi jak mówisz Yammy ale coś czuje że znów Truskawka się wykaże. Wierze w głównego bohatera że stać go na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 22:53, Infes napisał:

Spoiler

Niby tak no ale sam pomyśl. Barragan mega potężny,a Stark potężniejszy a jeszcze dochodzi
jak mówisz Yammy ale coś czuje że znów Truskawka się wykaże. Wierze w głównego bohatera
że stać go na więcej.



Spoiler

udowodnił to przecież w walce z Ulqą ;] wiec jestem pewien że jeszcze jakiś drugi "level" hollowa czeka na Ichigo, ale nie chciałbym aby z Bleach zrobił sie Dragon Ball

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę przygasł, więc ja może z innej beczki. Ile członków espady jeszcze żyje?

Spoiler

Czterech? Tak odpowiedzieć najłatwiej, po ostatnich chapterach.

Ale moje pytanie co się stało z Grimmjowem bo tracę go z oczu w chapterze 287 ... zostaje obroniony przez Ichigo, a potem rozgrywa się walka z Noitrą, a po Grimmie ani widu, ani słychu. Czy on po prostu został zapomniany przez autora czy to mnie coś umknęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby dostał od Nnoitory, ale w sumie to nie wiadomo czy zginął. Przyznam, że po cichu liczę na jego powrót już przeciwko Aizenowi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Na pewno nie żyje numer 9, 8, 7, 5, 4. Nie wiadomo co sie dzieje z Grimmem. Pierwsza trójka jest w Kaqrakurze, Yammi w Hueco Mundo. Czyli połowa Espady juz poszła do piachu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że Grimmy powróci i będzie dobry espadą że tak ujme.Z jednej strony przeważnie przed śmiercią jest taki pokaz dawnego jego życia, osoby która zaraz umrze a u Jeagerjaques to się pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Grimmjow mówił coś podczas walki Ichigo z Nnoitorą. To było dosyć dawno temu, ale raczej jeszcze żyje. Przecież ktoś musi pokonać Yamiego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:20, Kedziorus napisał:

Wydaje mi się, że Grimmjow mówił coś podczas walki Ichigo z Nnoitorą. To było dosyć dawno
temu, ale raczej jeszcze żyje. Przecież ktoś musi pokonać Yamiego ;P


A od czego masz boską Neliel ? Chociaż wydaje mi się, że ona będzie walczyła dopiero gdy grupa Ichigo będzie załatwiała Top Espada. Bo coś mi się nie wydaje, że obecna "bitwa" będzie zwycięska dla strony Soul Society :).

A Yammy? Pewnie captains class przybiegną i go załatwią. Ta cała lekarka jeszcze nie walczyła, a ona jeżeli dobrze pamiętam - jest najsilniejsza ze wszystkich kapitanów którzy do SS wyruszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Grimm umarł śmiercią tragiczną niestety. Dostał strzała w szyję, to nie mogło się skończyć inaczej. Jeżeli miałby być dobry, to chyba lepiej żeby nie żył :) Jego charakter mu na to nie pozwala ;) A i nie zgodzę się z tym, że nie żyje Szayel. Jeszcze żyje :D
Dzisiaj wyszedł nowy One Piece, więc istnieje szansa, że jutro zobaczymy nowego Bleacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:38, Kedziorus napisał:

A Grimmjow to najlepszy espada. Szkoda go. Miał chłopak talent.


Ta... miał talent, miał tupet i się z deka wywyższał. Ale, kurde. On był słaby, skoro Ichigo doładowany tylko Hollowfikacja i Bankai zrobił z niego miazgę. Tak więc dlaczego to najlepszy espada ?
Rzecz jasna... pod względem charakteru wymiatał jak żaden inny z tej hołoty z Hueco Mundo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Yammy jest 0 Espadą, może jest potężny ale nie uważacie że powolny? W końcu stał się strasznie ogromny i stracił może właśnie na szybkości dzięki czemu TOP3 Espady by mogłoby go rozwalić,tak mi to się widzi. Boska Neliel raczej wróci dopiero po wszystkim i będzie "Itsyyyyggooooo" w formie dorosłej po czym przyjdzie Inoue i tym razem powie że go Kocha i pocałuje jak nie będzie spać a Neliel zrobic Ressa 2 stopnia gdzie jest full nago :D The end ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 22:03, Infes napisał:

że go Kocha i pocałuje jak nie będzie spać a Neliel zrobic Ressa 2 stopnia gdzie jest
full nago :D The end ;d


Eeeee ... oook. :D

Nawet gdy skończyła się walka z Noitrą to nikt się nie zainteresował Grimmjowem, tylko Ichigo ruszył od razu na Ulqa. Z Yammy, przy jego rozmiarze, pewnie będzie walka zespołowa - czyli coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:50, Morris12 napisał:

Tak więc dlaczego to najlepszy espada ?


Ponieważ najbardziej go lubię ;)

A jeśli chodzi o dziewczyny to i tak najładniejsza ,i najlepsza jest Halibel, a nie jakaś tam Nel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 07:53, Kedziorus napisał:

> Tak więc dlaczego to najlepszy espada ?

Ponieważ najbardziej go lubię ;)

A jeśli chodzi o dziewczyny to i tak najładniejsza ,i najlepsza jest Halibel, a nie jakaś
tam Nel ;)


Yep, Halibel ma klasę... i co tu ukrywać, jest ładna. :)

A tak btw. zastanawiam się czemu nie wyszła jeszcze nowa manga. Zazwyczaj pojawiała się w soboty lub niedziele, a tu nadal jej nie ma. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Spoiler

A i nie zgodzę się z tym, że nie żyje Szayel. Jeszcze żyje :D


Umrze za jakieś 1000 lat. Trochę szkoda, octavo espada to mój ulubiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (może głupie, ale jestem dziś tak śpiący że mimo szukania nie znalazłem odpowiedzi): Jaki utwór jest w najnowszym endingu Bleacha? (ten który zaczyna się od słów "Love you!")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 14:17, nazgul47 napisał:

Mam pytanie (może głupie, ale jestem dziś tak śpiący że mimo szukania nie znalazłem odpowiedzi):
Jaki utwór jest w najnowszym endingu Bleacha? (ten który zaczyna się od słów "Love you!")

"Kimi wo Mamotte, Kimi wo Aishite" - Sambomaster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować