Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Spoiler

Skąd obrazeczki? Przecież miał być ten tydzień złoty więc chaptera miało nie być a jednak jest.Ogólnie ładnie Barragan wygląda jak ressuje,trza mu przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitsugaya mógł zginąć już dawno przy starciu z Aizenem. Ale w jakiś sposób wyzdrowiał. To samo Hinamori. W Bleachu jest jakaś mała tendencja do uśmiercania. Właściwie ile pierwszo- i drugoplanowych shinigami zginęło podczas całej mangi? Z tego co kojarzę to Kaien (porucznik 13 dywizji) i to tylko w wspominkach. Mogliby się w końcu zacząć zabijać, a nie tylko wykańczać, aż przeciwnik nie będzie mógł się ruszać i czekać kilka mang aż wyzdrowieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam mówię, że Soifon będzie bliska śmierci i pomoże jej Urahara (stara miłość nie rdzewieje ;)). Rozprawi się z Barrangarem i wpadną Vaizardzi. Aizen odwoła atak i... do zobaczenia wkrótce. :P
Co do Hitsugayi, to bardzo go lubię, ale w porównaniu z nim Halibel wygrywa jednym atrybutem...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 09:49, Ray napisał:

Hitsugaya mógł zginąć już dawno przy starciu z Aizenem. Ale w jakiś sposób wyzdrowiał.
To samo Hinamori. W Bleachu jest jakaś mała tendencja do uśmiercania. Właściwie ile pierwszo-
i drugoplanowych shinigami zginęło podczas całej mangi? Z tego co kojarzę to Kaien (porucznik
13 dywizji) i to tylko w wspominkach. Mogliby się w końcu zacząć zabijać, a nie tylko
wykańczać, aż przeciwnik nie będzie mógł się ruszać i czekać kilka mang aż wyzdrowieje.


Tylko że Kaien w żadnym razie nie był drugo, a tym bardziej pierwszoplanową postacią... Generalnie on był tylko wspomniany. Czyli narazie nikt nie dedł z tych ważnych. Btw. Ostatnio w Bleachu mają nawyk obcinania kończyn ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 09:53, Rick napisał:

A ja Wam mówię, że Soifon będzie bliska śmierci i pomoże jej Urahara

Yoruichi, Yoruichi! :P

Dnia 02.05.2009 o 09:53, Rick napisał:

Aizen odwoła atak i... do zobaczenia wkrótce. :P

Nie odwoła, wydaje mi się, żew jakiś sposób mu się uda otworzyć bramę, a tam niespodzianka w postaci div 0. ;]

Dnia 02.05.2009 o 09:53, Rick napisał:

Co do Hitsugayi, to bardzo go lubię, ale w porównaniu z nim Halibel wygrywa jednym atrybutem...;]

Mówisz o głosie oczywiście? :P Jeśli Hitsugaya nie zginie to się zdenerwuję - jak dla mnie to on jest pierwszy na odstrzał, ale ma za dużo fanów. >_< Zresztą - Aizen go prawie zniszczył jednym cięciem, później Luppi, czyli mówiąc inaczej - do trzech razy sztuka. ;] Go go Halibel! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To miałoby nawet sens ale z tym że Aizen się wycofa nie uwierze. On jest strasznie pewny swojej mocy i stwierdzi że to był tylko test a espada to nic w porównaniu do Niego,Gin''a czy Tousen''a. I zaczną się ciach,posiekają Taichou Gotei13 i wtedy wpadnie Hirako (Urahara zajęty będzie Barraganem) no i wtedy będzie BanKai i BanKai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 11:27, Adjatha napisał:

Mówisz o głosie oczywiście? :P Jeśli Hitsugaya nie zginie to się zdenerwuję - jak dla
mnie to on jest pierwszy na odstrzał, ale ma za dużo fanów. >_< Zresztą - Aizen
go prawie zniszczył jednym cięciem, później Luppi, czyli mówiąc inaczej - do trzech razy
sztuka. ;] Go go Halibel! :P


No troche racji jest w tym że ktoś powinien zginąć bo to troche dziwne że tak każdy z Gotei 13 wychodził tylko ranny z każdej cięższej walki a Hitsu sobie chyba najgorzej ze wszystki radzi wiec najprawdopodogniej padnie a jak Aizen i spółka wstąpią do walki to zacznie sie prawdziwa żeźnia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam rozumieć czemu Aizen był tak pewny swojego zwycięstwa. Po ressie Espada nie ma sobie równych i boję się, że walka Starka może zakończyć się jego zwycięstwem. Jeżeli zaś Mroczna Trójca jest silniejsza niż Espada - może być porządne skopanie tyłków SS. No ale pewnie Kubo wymyśli, że Hitsugaya zamrozi Halibel~chan, a Barragan tak się zestarzał, że będzie musiał chodzić o lasce i Soi go zniszczy. W każdym bądź razie, nareszcie widzę powód, dla którego mogą tu wejść Vizardzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już oklepany schemat w innych anime. Hitsugaya może przegrać, wszyscy będą myśleli, że zginął, ale jego "ogromna wola przetrwania" spowodują, że ostatecznie będzie tylko ciężko ranny. Ew. Urahara coś zrobi i nie dość, że będzie żył to jeszcze swoje bankai wzmocni. Poza tym wydaje mi się, że Hitsugaya dostanie bęcki dopiero od Aizena. Chęć walki z Aizenem pojawiała się już w kilkakrotnie i to tylko od lodowego chłopca, nikogo innego.

Nawet Ikkaku, który powinien zginąć(z technicznego punktu widzenia. Nie chcę żeby zginął bo uwielbiam jego głos) przeżył, a to nie jest kapitan, więc wątpię, żeby Hitsugaya stracił pracę w Bleachu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 02.05.2009 o 13:09, Rick napisał:

Nawet Ikkaku, który powinien zginąć(z technicznego punktu widzenia. Nie chcę żeby zginął
bo uwielbiam jego głos) przeżył, a to nie jest kapitan, więc wątpię, żeby Hitsugaya stracił
pracę w Bleachu. ;)


KE? Możesz sprecyzować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A ja mówie że trójca espady wygra no i właśnie Vaizardzi wpadną. Mam nadzieje że po tym wszystkim powrócą do Gotei13 a nasza truskawka zostanie nawet i też taichou. W końcu tyle zrobił dobrego,tyle razy udowodnił że jest potężny a dla nich to ciągle za mało ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2009 o 16:32, Sand_Wraith napisał:

KE? Możesz sprecyzować?

...
Cholera, wygadałem się trochę za bardzo... przepraszam, zapomniałem o spoilerze. Zobaczysz za kilka odcinków anime. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 17:50, Rick napisał:


> KE? Możesz sprecyzować?
...
Cholera, wygadałem się trochę za bardzo... przepraszam, zapomniałem o spoilerze. Zobaczysz
za kilka odcinków anime. :P

Spokojnie - czytam mangę ... i właśnie dlatego nie wiem o co kaman.

Spoiler

Ikakku został uratowany. Nie był w stanie agonalnym przez x chapterów jak np. Rukia. Gdyby nie pomoc Konamury być może by zginął - ale tego nie wiemy na pewno.

Więc proszę sprecyzuj o co Ci chodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2009 o 23:14, Sand_Wraith napisał:

Spokojnie - czytam mangę ... i właśnie dlatego nie wiem o co kaman.

Ok, to w porządku.

Spoiler

Chodzi mi o moment jak Ikkaku bronił tego filaru i prawdopodobnie przez to, że nie użył bankai przegrał. To prawda, nie był w takim stanie jak Rukia, ale on jest postacią raczej trzecioplanową, nie to co Rukia, która co Ichigo towarzyszy od początku. Poza tym dochodzi jeszcze pseudo miłosny wątek miłosny między Ichigo i Rukią. Anyway... Ikkaku mógł zginąć, ale oczywiście musiał go uratować Komamura (dobrze mówię, tak się nazywa?). Biednych Arrancarów nikt nie ratuje...:( ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za offtop ale sie troche nudziłem i wpisałem na wikipedii Kommamura i przczytałem coś o nim (było mało informacji) ale zdziwiło mnie to zdanie na temat jego shikai

Spoiler

Zanpakutou Komamury to Tenken (jap. 天譴, dosł. "Boska kara"). W tej formie Komamura jest w stanie przywołać dłoń giganta kopiującą jego ruchy. i prawde mówiąc nie przypominam sobie by kiedykolwiek użył shikai O_o chyba że o czymś zapomniałem wiec może mi ktoś powiedzieć czy to prawda czy tylko ktoś od tak sobie to napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 12:48, Stein napisał:

Z góry przepraszam za offtop ale sie troche nudziłem i wpisałem na wikipedii Kommamura
i przczytałem coś o nim (było mało informacji) ale zdziwiło mnie to zdanie na temat jego
shikai

Spoiler

Zanpakutou Komamury to Tenken (jap. 天譴, dosł. "Boska kara").
W tej formie Komamura jest w stanie przywołać dłoń giganta kopiującą jego ruchy. i prawde
mówiąc nie przypominam sobie by kiedykolwiek użył shikai O_o chyba że o czymś zapomniałem
wiec może mi ktoś powiedzieć czy to prawda czy tylko ktoś od tak sobie to napisał?


O ile dobrze pamiętam, lisek użył shikai raz, w walce z Zarakim. Ale nie wtedy, kiedy Zaraki roztrzaskał mu maskę, a na samym początku walki, kiedy spotkała się elita 11 dywizji z Tousenem, Komamurą, Ibą i Hisagim, tuż po tym jak się rozłączyli. Ale ogólnie nazwa shikaia, komenda i opis zostały przedstawione w databooku SOULs, więc to wszystko jest potwierdzone przez Kubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler #356

Spoiler

Imię zanpaka Barra to Arrogante, co pasuje do jego tonu wypowiedzi. Mówi, że wszystkie motywy śmierci zostały dane Espadzie, by rządzić śmiercią (chodzi o to co podałem wcześniej), a jego (czyli starzenie) wiąże się z czasem, którego przewyższyć się nie da. Sugeruje, że jest najpotężniejszy. Warto dodać, że jak Soi próbowała kopnąć Barra, to jej noga stała się bardzo wolna. Czyli chodzi o czas. Spoiler jest bardzo very chaotyczny, więc nic więcej się nie dowiem z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 13:47, ibisz napisał:

O ile dobrze pamiętam, lisek użył shikai raz, w walce z Zarakim. Ale nie wtedy, kiedy
Zaraki roztrzaskał mu maskę, a na samym początku walki, kiedy spotkała się elita 11 dywizji
z Tousenem, Komamurą, Ibą i Hisagim, tuż po tym jak się rozłączyli. Ale ogólnie nazwa
shikaia, komenda i opis zostały przedstawione w databooku SOULs, więc to wszystko jest
potwierdzone przez Kubo.


Dobrze gadasz własnie obejrzałem odcinek ten w którym Komamura walczy z Zarakim i jakaś tam pięść była ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować