Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

233 ep wybielacza... Najlepsze filery? Odcinek ma kilka nieścisłości (drobnych), ale

Spoiler

zhollowizoany Itsygo vs Zangetsu = wov.

W przyszłym tygodniu będzie pewnie za to dużo więcej gadania :/ (choć kto wie? :P)
Tak czy inaczej - standardowo nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz się fillerów doczekać? Oo Mnie ten robal wyskakujący z Ichigo totalnie załamał...
Do tego czy mi się zdaje czy wszystkie dłuuższe fillery jakie do tej pory są umiejscowione zaraz po ~60 odcinku jakoś? Z gównianymi bounto tak było, teraz też tak jest... Już miałem nadzieję, że pomarańczowy sam założy tą maskę, ale jednak się myliłem i zawiodłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 10:19, SiDi napisał:

Nie możesz się fillerów doczekać? Oo Mnie ten robal wyskakujący z Ichigo totalnie załamał...

Do tego czy mi się zdaje czy wszystkie dłuuższe fillery jakie do tej pory są umiejscowione
zaraz po ~60 odcinku jakoś? Z gównianymi bounto tak było, teraz też tak jest... Już miałem
nadzieję, że pomarańczowy sam założy tą maskę, ale jednak się myliłem i zawiodłem się.


Całkowicie sie z Tobą zgadzam, fillerki zapowiadały się na początku ciekawie ale teraz (po tym jak sie okazało, że Ichigo ma w sobie tasiemca, który jest większy niż ustawa przewiduje i w ogóle ta cała akcja z hollow wewnątrz niego) to uznaje, że uż osiągnęły totalne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te fillery są głupie ;/. Oczywiście po wyjściu Zangetsu z Ichigo ten nadal ma shikai i może nawet używać Black Getsugi. I ten cios z baśki...

A w następnym odcinku będzie walczył Muramasa z Hichigo. Ciekawe jak bardzo to spieprzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 13:06, Kedziorus napisał:

Ale te fillery są głupie ;/. Oczywiście po wyjściu Zangetsu z Ichigo ten nadal ma shikai
i może nawet używać Black Getsugi. I ten cios z baśki...

A w następnym odcinku będzie walczył Muramasa z Hichigo. Ciekawe jak bardzo to spieprzą.


Ano moze używać, ponieważ to atak hollow ;) spójrz na filler gdzie walczył z kapitanem, którego zdolnością było blokowanie mocy innych. Sam stwierdził, że może przyblokować shinigami, ale z hollow to inna bajka ;).

Walka hollow Ichigo z Muramasą byłaby ciekawa, bo wersja Noir Ichiga nie ma żadnych oporów moralnych, wykorzysta wszystko.
Szkoda tylko, że tego nie będzie z powodu ograniczeń wiekowych :(
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te filery są gorsze od Bounto. Muramasa jakoś nie wie (albo ignoruje) o istnieniu Kisuke oraz Yoruichi. Powiedział że chce wyzwolić wszystkie mieczyki nawet te z realnego świata. Jakoś pominął te dwójkę. Po drugie wyzwolone mieczyki chcą zabić swoich właścicieli, co prawdopodobnie doprowadzi także do ich zniszczenia...

Ogólnie patrząc na to widzimy masło maślane. Autorzy filera gubią się we własnym koncepcie. Nic dziwnego, w końcu nic rzeczowego jeszcze nie wymyślili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszystkie zanpakutou mają stać się super złe i zabijać właścicieli, to dlaczego prześwietny Quincy Ishida nie wkroczy i załatwi sprawy, przynajmniej z tymi słabszymi zapkusiami? Przecież przeciw niemu się nic nie buntowało. To samo z Chadem i Inołe (ale jej Tsubaki tu zdziała niewiele imho:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówie Wam, te fillery to dno już bym wolał koncepcje przyjętą na początku walk SS vs Aizen w karakurze czyli, że jedna walka (np Hisagi vs Findor) trwała jeden odcinek chociaż mogli to załatwić w kilka minut. Przynajmniej nie trzeba by oglądać fillerów z kiepską fabułą, umieszczoną nie wiadomo w jakim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 17:20, KooK napisał:

Skoro wszystkie zanpakutou mają stać się super złe i zabijać właścicieli, to dlaczego
prześwietny Quincy Ishida nie wkroczy i załatwi sprawy, przynajmniej z tymi słabszymi
zapkusiami? Przecież przeciw niemu się nic nie buntowało. To samo z Chadem i Inołe (ale
jej Tsubaki tu zdziała niewiele imho:P)


Moim zdaniem wkroczą do akcji, w takim momencie:
Muramasa właśnie ma zaszlachtować Ichigo, no i jak zwykle w Bleachu ktoś przerwie mu tą miłą czynność. Będzie to właśnie Ishida...

@ Stein
Gdyby tamte walki załatwiać w kilka minut, to by przeciągnęli obecną serię fillerów jeszcze bardziej, w celu uniknięcia dogonienia mangi...
Dla mnie znośne by były krótkie epizody, niepowiązane szczególnie ze sobą fabułą (no, chyba, że 2-3 odcinkowe). A nie znowu cała saga nonsensu klasy Lurichiyo (brr!)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja wersja jest taka - przyjdzie Ken-chan i zrobi porządek śmiejąc się przy tym wniebogłosy ho-ho-ho-ho!

Tzn jak znajdzie w końcu drogę do SS, a to może mu troszkę zająć (tak z 5 epków? :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 17:50, orzel286 napisał:

Moja wersja jest taka - przyjdzie Ken-chan i zrobi porządek śmiejąc się przy tym wniebogłosy
ho-ho-ho-ho!

A moja jest taka - nawet nie dojdzie. Bo jaką fizyczną formę Zanpaktou mogą dla niego wymyślić autorzy anime, jak sam Kenpachi tego nie wie? A przecież dla Muramasy jest chyba bez znaczenia, czy dana osoba zna imię swojego miecza, osiągnęła shikai itp.

Dnia 19.08.2009 o 17:50, orzel286 napisał:

Tzn jak znajdzie w końcu drogę do SS, a to może mu troszkę zająć (tak z 5 epków? :o)

Znajdzie drogę, jak już Ichigo będzie wracać do normalnego świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 17:55, ziptofaf napisał:

Znajdzie drogę, jak już Ichigo będzie wracać do normalnego świata...

Ja bym jednak obstawiał że Zaraki się pojawi. Do myślenia daje samo to że nie ma go obecnie w SS, co daje mu piękną okazję do "wejścia smoka" i uratowania komuś tyłka. No chyba że faktycznie wydelegowali go poza SS żeby nie pokazać prawdziwej formy jego zanpaktou. Ale to raczej mało prawdopodobne. Nawet jakby się pojawił to go nie pokażą, bo "coś" wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraki ma przewagę nad innymi w tej sprawie. Jego siła polega na reiatsu, a nie na atakach zanpasiem. Z tego co wiem jak mieczyk się na Ciebie obrazi to się siły duchowej nie traci? Jak na moje Kenpachi jest kolejnym pretendentem do wygranej w tych fillerach :P. On jak uderza, to Raz a Uber ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 18:54, KooK napisał:

Zaraki ma przewagę nad innymi w tej sprawie. Jego siła polega na reiatsu, a nie na atakach
zanpasiem. Z tego co wiem jak mieczyk się na Ciebie obrazi to się siły duchowej nie traci?
Jak na moje Kenpachi jest kolejnym pretendentem do wygranej w tych fillerach :P. On jak
uderza, to Raz a Uber ;>.

Należy też wspomnieć o jeszcze jednej drobnej przewadze którą ma. Zgodnie z tym co mówił Zangetsu podczas walki Ichigo z Zarakim, zanpakuto Kenpachiego i Kenpachi są w ciągłym konflikcie co prowadzi do Osłabienia ich obu. Innymi słowy gdyby Kenpachi stracił swoje zanpakuto to stał by się JESZCZE POTĘŻNIEJSZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fillerów nie oglądam, ale mówicie, że Zaraki nie przyjdzie, bo twórcy zechcą uniknąć zmaterializowania jego miecza. A mi się wydaje, że on i tak przyjdzie, a twórcy anime wmówią wszystkim, że to nie jest zanpaktou, albo że ma tak silne reiatsu że się nie da, albo w ogóle jakąś bajkę.
A tak przy okazji, teraz już dobrze przetłumaczone SPOILERY #370:

Spoiler

Ręka Hacchiego zaczyna gnić od Respiry, ten używa bariery żeby ją uciąć i rzuca w Barra.
Dziad w szale znowu wali oddechem śmierci, Hacchi zakłada maskę, robi barierę, ale ta gnije.
Barr powtarza: Ja jestem królem HM, moje moce są uberpro, potężne i w ogóle mastaflamasta.
Mówi jeszcze: Życia wasze i życia mrówek są tym samym dla mnie. Wtedy ręka Hacchiego znika (chyba ta odcięta).
Barr: Co się stało z twoją ręką?
Hacchi: Mówisz, że twoje moce są "uberpro, potężne i w ogóle mastaflamasta", to ja ci pokazuje to.
Mówi jeszcze: Wybacz moje niedowierzanie królu HM.
Po tych słowach Barran zaczyna się rozpadać.


Spoiler

Długo się męczyli, żeby podać dokładne spoilery... To jednak Hacchi dołącza do klubu jednorękich, nie Barr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER #370:



Spoiler

Miało być coś z brzuchem i niszczeniem, ale Hacchi go po prostu zdezintegrował. Viva la Hacchigen, viva la Vizards.
Chociaż Kubo się nie wysilił, miał dwa tygodnie na rysowanie, a w chapterze głównie rozpadający się Barragan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłem oglądać ósmą serię Bleacha i zacząłem dziewiątą. Mam tylko takie jedno pytanie: Czy ta seria dzieje się przed wyprawą do Heco Mundo czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 12:56, Desann235 napisał:

Niedawno skończyłem oglądać ósmą serię Bleacha i zacząłem dziewiątą. Mam tylko takie
jedno pytanie: Czy ta seria dzieje się przed wyprawą do Heco Mundo czy po?

Podaj numery odcinków, będzie łatwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować