Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2009 o 20:46, Asthariel napisał:

Jak dla mnie, pokonanie Aizena= koniec Bleacha, a z nim samym będzie walczył Urahara.
Każde inne rozwiązanie mnie rozwścieczy.


VL na pewno będzie, bo by nie było o nim wogóle gadki gdyby miał się nie pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 20:50, Kraju napisał:

VL na pewno będzie, bo by nie było o nim wogóle gadki gdyby miał się nie pojawić.


A może tak mówili żeby SS się przestraszyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2009 o 21:00, Crew_900 napisał:

Bleach znów leci na Hyperze :D

Zanim dojdą do wszystkich odcinków, włączając w to fillery, w Polsce będzie olimpiada. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle tak przy okazji :P Hmmm... Vasto Lorde, wychodziłby że to będzie ktoś potężniejszy niż Aizen a już ten sam fakt byłby taki że nie miałby kto pokonać tak potężnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 22:42, Infes napisał:

W ogóle tak przy okazji :P Hmmm... Vasto Lorde, wychodziłby że to będzie ktoś potężniejszy
niż Aizen a już ten sam fakt byłby taki że nie miałby kto pokonać tak potężnej osoby.


Ichigo ma teraz potężną moc, po za tym nie znamy pełni mocy Vizardów, jak i Urahary, 1 kapitana czy chociażby ojca Ichigo. Więc jest dużo potężnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Division 0, Gwardii Królewskiej o której już całkowicie nic nie wiem. Jedynie że pilnują Króla, ten to dopiero musi być potężny. Pewno mi dorównuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiecie... Nie mamy 100% pewności, że VL są silniejsze od Espady i Aizena, całkiem możliwe, że tak nie jest. Arrancar to zshiniganimowany (słowotwórstwo rlzz) hollow, jak potraktuje się go Hougyoku to powiększa swoją moc. VL potraktowane Hougyoku byłyby cholernie potężne, ale bez tego możliwe, że są słabsze od top3 Espady. To moje przypuszczenia, które wydają mi się sensowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ten VL nie został odnaleziony bo jest właśnie tak potężny? Woli się ukrywać niż szaleć jak Aizen? Może wyjdzie z ukrycia dopiero wtedy gdy naprawde nadarzy się okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 18:47, ibisz napisał:

No wiecie... Nie mamy 100% pewności, że VL są silniejsze od Espady i Aizena, całkiem
możliwe, że tak nie jest. Arrancar to zshiniganimowany (słowotwórstwo rlzz) hollow, jak
potraktuje się go Hougyoku to powiększa swoją moc. VL potraktowane Hougyoku byłyby cholernie
potężne, ale bez tego możliwe, że są słabsze od top3 Espady. To moje przypuszczenia,
które wydają mi się sensowne...


Było powiedziane że VL ma dużo większą moc niż kapitanowie 13 oddziałów. A że oni najmocniejsi z nich są mniej więcej na równi z TOP 3 Espady to jasne że VL jest mocniejszy od Aizena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 23:51, Kraju napisał:

Było powiedziane że VL ma dużo większą moc niż kapitanowie 13 oddziałów. A że oni najmocniejsi
z nich są mniej więcej na równi z TOP 3 Espady to jasne że VL jest mocniejszy od Aizena.

Hitsugaya powiedział, że jeden VL jest silniejszy od kapitana. Myślę, że mówił o sobie, a Kyoraku czy Yama-jii są o wiele silniejsi niż Toshirou. Nawet, jeżeli taki VL jest silniejszy od Kyoraku, to nie wiemy czy Kyo pokona Starka, możliwe, że dopiero po ressie okaże się jaką przewagę ma Espada. Biorąc pod uwagę to, że Aizen jest silniejszy niż Espada, to daje nam prosty wniosek - Aizen jest silniejszy niż VL. Oczywiście to wszystko to domysły, równie dobrze możesz mieć rację ty jak i ja, więc nie ma sensu się o to kłócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie wersje są prawdopodobne bo nie znamy ani prawdziwej mocy Espady TOP3, ani Aizena, ani Yama-jii. Co by nie było, takowy VL istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Środa i kolejne spoilery... NIE CZYTAĆ (chyba, że jesteście debilami i nie możecie się oprzeć)

Bleach #353

Spoiler

End of the lust, można by rzec :) Ichigo powraca do swojej zwykłej truskawkowej postaci. Ulqiorra leży i kwiczy, żeby go dobić, ale Iczyg odmawia. Ula coś tam paple, później zbiera mu się na smutki, widzimy prawie-jak-miłosną-scenę Inoue x Ulqiorra. Ula stwierdza, że dziura w piersi Ichigo się zamknęła jak w natychmiastowej regeneracji, a na końcu zamienia się w piach i przemija z wiatrem. Mimo dużej ilości konkretów, jest w tym spoilu za mało szczegółów, więc z oceną się wstrzymam do piątku ;)



@Kraju
Jedno jest pewne, jak się pojawią, to będzie ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 14:13, ibisz napisał:

Środa i kolejne spoilery... NIE CZYTAĆ (chyba, że jesteście debilami i nie możecie się
oprzeć)

Yhyhyhyhy [śmieje się jak skończony... debil jak sądzę]

Spoiler

Heee wygląda toto ciekawie no i będzie woda na młym fangirlek Ulquihime. Hmm sądząc po ostatnich chapterach można dojść do wniosku że nie tyle hollow przejął władzę nad Ichigo, tylko że Ichigo z desperacji stał się Hollowem i wpadł w berserka, nie rozróżnia już przyjaciół od wrogów... Taki EPS (Emergency Pwning System)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem debilem bo się oprzeć nie mogłem.

Spoiler

Dobrze że Itsygo opanował się mam nadzieje że też opanuje nową moc.Zapowiada się znów ciekawy chapter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 19:19, Belegdil napisał:

> Bleach 213 i 214 to fillery?
Tak.


Ech... mógłbym walnąć tutaj esej dlaczego fillery są złe z wieloma pytaniami dlaczego znowu to gówno wrzucają, ale daruję sobie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować