Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2009 o 18:41, Tymonius napisał:

Jeśli się nie mylę, to brakuje im jeszcze 2 do 10. Ciekawe czy Boa-chan bedzie 9 ?

Nie brakuje... jest 9. Wątpię, żeby była to Hancock,

Spoiler

kocha Luffiego, więc tylko by przeszkadzała :D Może Whitebeard by zginął, załoga by się rozproszyła, a Ace doszedłby do Słomkowych? :P Nie, to by nie wyszło :) Myślę, że dziesiątego jeszcze nie znamy, chyba że to ten rybolud ex-shichibukai (nie pamiętam imienia :P) lub Crocodile (co też jest mało prawdopodobne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Pomimo, że aktualna bitwa w One Piece z pewnością przedstawia epicki poziom, Tengen Toppa Gurren Lagann dalej niezagrożone ;]
2.Zdziwiłbym się gdyby Jpf wydało One Piece''a, w Polsce naprawdę niewielu o nim wie (biorąc pod uwagę strategię sprzedaży). Gdyby tak zaczęto emitować anime - to co innego
3."Ohba chciał tym pokazać że nie zawsze główny bohater musi zwyciężyć, choć nie wiem czy w tym przypadku właśnie nie powinno się tego pokazywać i to Light,L,Kira powinien zwyciężyć niby dobro i zło."
Nieprawda, fani wymusili i tyle. Końcówka tej mangi, aż kłuje po oczach i widać dokładnie gdzie miała się skończyć, gdyby tak nie było, to po kiego grzyba wymyślać fake ending. A i szkoda, że 13 tom nie zostanie wydany, liczyłem na jakiś komentarz.
4.Bleach (w końcu) ma jeszcze wiele do zaoferowania, ale sam autor nie wykorzystuje tych asów, jakimi są np. Ishhin czy Ryuken, być może pokazanie ich w końcówce najnowszego odcinka ma jakiś wyższy cel ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BLEACH 372

Spoiler

Chapterek nawet ciekawy, przedstawia walkę Starrka z Love. Halibel na razie zostawiają, czyżby miała przeżyć? ;] Kiedy zobaczyłem zanpakutou Love, pierwsza myśl to: WTF?! Widać postawił na wielkość. Starrk postanowił wreszcie walczyć i pokazał swój atak, który zapowiada się ciekawie. ;)

P.S - Maska Love rządzi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2009 o 00:01, Sand_Wraith napisał:

2.Zdziwiłbym się gdyby Jpf wydało One Piece''a, w Polsce naprawdę niewielu o nim wie
(biorąc pod uwagę strategię sprzedaży). Gdyby tak zaczęto emitować anime - to co innego


Byle nie na Jetix ;p A z resztą od 19 września i tak zamiast niego będzie Disney XD więc jeszcze nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 21:18, Rick napisał:

BLEACH 372

Spoiler

Chapterek nawet ciekawy, przedstawia walkę Starrka z Love. Halibel na razie zostawiają,
czyżby miała przeżyć? ;] Kiedy zobaczyłem zanpakutou Love, pierwsza myśl to: WTF?! Widać
postawił na wielkość. Starrk postanowił wreszcie walczyć i pokazał swój atak, który zapowiada
się ciekawie. ;)

P.S - Maska Love rządzi! :D



Wolę maskę nadpobudliwej Hiyori. Jakoś bardziej mi się podoba.

Spoiler

Maska Ichigo v2 też nie jest najgorsza, ba najlepsza.



Slayer_Watti:

Disney XD = Jetix = Chłam. Dla przykładu powiem że zapowiadali kompletną serię Naruto, a skończyło się na powtórce Króla Szamanów. Której z rzędu, 20 n-tej ?

Sand_Wraith:

Szkoda. One Piece w Polsce mógłby być bardzo popularny, ale pewnie uznali że jest zbyt brutalny i go nie wprowadzili. Ciekawe że "Jing-Jang-Jo" Jetixowe nie jest brutalne. Jest pogodne, dzieci tańczą, trawka kwitnie. Ogólnie wszystko jest ok... Kolejny Jetix-owy chłam.

Wiesz, nasz kraj zawsze jest sto lat za innymi, z powodu podejścia nam to Lotto. W Niemczech One Pice był swego czasu popularny... Sam przyznam że pierwszy raz zetknąłem się z tą serią (anime) na Niemieckim RTL 2 w ramówce Pokito TV.

Hubi_Koshi:

Nami chyba już nie ma żadnego marzenia. Arlong is dead, albo gnije w ciupie. Tak więc milion belli jest jej już niepotrzebny.
Co do Hebihime, to tylko moje pobożne życzenie. Jednak trzeba jej to przyznać, dziewczyna jest bardzo silna. Silniejsza niż Robin i Nami, które rzadko biorą udział w walce, lub biernie czekają na ratunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 01:06, Tymonius napisał:

Nami chyba już nie ma żadnego marzenia. Arlong is dead, albo gnije w ciupie. Tak więc
milion belli jest jej już niepotrzebny.

Jak to NIE MA ?? A narysowanie mapy świata to co :-P

Dnia 05.09.2009 o 01:06, Tymonius napisał:

Co do Hebihime, to tylko moje pobożne życzenie. Jednak trzeba jej to przyznać, dziewczyna
jest bardzo silna. Silniejsza niż Robin i Nami, które rzadko biorą udział w walce, lub
biernie czekają na ratunek.

Eeeeee... z Robin to tak było tylko podczas Enies Lobby arc, poza tym całkiem dobrze sobie radziła w walce, no i ma lata doświadczenia w tym biznesie więc taka słaba nie jest. Nami do czasu zdobycia Clima Tacto faktycznie była dość bezużyteczna, ale teraz ?? Pokonała Callifę, która jakby nie patrzeć Należała do CP9, a biorąc pod uwagę to gdzie teraz wylądowała możemy się spodziewać porządnego upgrade''u w zdolnościach kontroli pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2009 o 01:06, Tymonius napisał:


Disney XD = Jetix = Chłam. Dla przykładu powiem że zapowiadali kompletną serię Naruto,
a skończyło się na powtórce Króla Szamanów. Której z rzędu, 20 n-tej ?

Eh,no to szkoda spodziewałem się czegoś lepszego.A One Piece rzeczywiście mogliby w końcu w Polsce puścić.No ale to są na razie tylko odległe marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 09:59, Hubi_Koshi napisał:

Jak to NIE MA ?? A narysowanie mapy świata to co :-P


A ma ? Przeoczyłem to. Mój błąd.

Dnia 05.09.2009 o 09:59, Hubi_Koshi napisał:

Eeeeee... z Robin to tak było tylko podczas Enies Lobby arc, poza tym całkiem dobrze
sobie radziła w walce, no i ma lata doświadczenia w tym biznesie więc taka słaba nie
jest.


W operacjach typu sztylet w plecy, lub "skręcanie karku" po cichu, to owszem. W otwartej walce niestety nie.

Dnia 05.09.2009 o 09:59, Hubi_Koshi napisał:

Nami do czasu zdobycia Clima Tacto faktycznie była dość bezużyteczna, ale teraz
?? Pokonała Callifę, która jakby nie patrzeć Należała do CP9, a biorąc pod uwagę to gdzie
teraz wylądowała możemy się spodziewać porządnego upgrade''u w zdolnościach kontroli
pogody.


Być może. Nie jest jednak tak silna jak Zoro czy Sanji. Zaś co do Callify, to dopiero otrzymała swoją zdolność "prania" ludzi. Nie zdążyła jej opanować, a Nami wykorzystała to tworząc Iluzje. Znów walka dość nie czysta, ale skuteczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 12:18, Tymonius napisał:

W operacjach typu sztylet w plecy, lub "skręcanie karku" po cichu, to owszem. W otwartej
walce niestety nie.

Czy ja wiem, pamiętasz tego wielkiego gościa w Jaya Arc który miał na sobie ten pas z dialami tnącymi ludzi ?? Robin go czysto i ładnie załatwiła. Zresztą sztylet w plecy/skręcenie karku to też walka i to dużo lepsza niż to co odstawiają inne postacie bo jest czysta, dokładna i nie zagraża wojownikowi. Zwycięstwo jest najważniejsze, metody już nie :-]

Dnia 05.09.2009 o 12:18, Tymonius napisał:

Być może. Nie jest jednak tak silna jak Zoro czy Sanji. Zaś co do Callify, to dopiero
otrzymała swoją zdolność "prania" ludzi. Nie zdążyła jej opanować, a Nami wykorzystała
to tworząc Iluzje. Znów walka dość nie czysta, ale skuteczna...

Haha no do Zoro czy Sanjiego ciężko kogokolwiek porównać to są potwory :-) Ale cóż, Usopp, Chopper czy nawet Franky też nie są tacy super potężni. To niestety minus One Piece że nie ma za wiele silnych kobiet (chociaż kiedy zacząłem na to głośno narzekać w rozmowie z kumplem to akurat się Amazon Lily arc zaczął XD
Wiesz... jeśli mamy dyskutować o One Piece to lepiej się do tematu o One Piece przenieśmy bo nas tu zadepczą za offtopa XD
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20033&u=265

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Co jak co ale nowy atak Starrk''a zapowiada się naprawdę ciekawie. Swoją drogą, Love i ta jego "maczuga" wyglądają groźnie. Broń może trochę nieporęczna ale ma "kopa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:53, Infes napisał:

Spoiler

Co jak co ale nowy atak Starrk''a zapowiada się naprawdę ciekawie. Swoją drogą, Love
i ta jego "maczuga" wyglądają groźnie. Broń może trochę nieporęczna ale ma "kopa".


Spoiler

Z tym nieporęczna to bym nie przesadzał. Przecież widziałeś co z nią robił :D To wyglądało raczej jak wymachiwanie metrowym, ultralekkim mieczykiem, a nie kilkutonową maczugą :) Myślę, że Kubo mógłby teraz przejść do walki kobiet, ale tak głupio trochę po jednym chapterze tej walki. Zobaczymy co będzie za tydzień.



@Hubi_Koshi
Mi się wydaje, że Franky jest silnym gościem, po prostu jeszcze nie miał okazji żeby pokazać swoją moc. Ogranicza go tylko coca-cola i to jest jego jedyną słabością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 14:29, ibisz napisał:

Mi się wydaje, że Franky jest silnym gościem, po prostu jeszcze nie miał okazji żeby
pokazać swoją moc. Ogranicza go tylko coca-cola i to jest jego jedyną słabością :)

Fakt, jak na razie się niestety za bardzo popisać nie mógł. Największe cięg zazwyczaj rozdają głównie Luffy, Zoro i czasem Sanji gdy nie jest zajęty JamesBondowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo co jak co ale Love jest poziomu Taicho jeśli nie wyżej bo w końcu to Vaizard. Mi się wydaje że właśnie Tito przeskoczy na walkę Halibel bo śmierć Primery będzie na koniec. No jescze kwestia Espady "ziro" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrócili by do HM. Jak tak dalej pójdą walki z top 3 espadą, to sobie na to poczekamy tak z dzieięć tygodni. Pięć chapterków na jedną postać... :(.

Spoiler

Owszem mogę się mylić bo dziadek do silnych nie należał. Powalał wszystkich starzeniem. Ciekaw jestem jaki był w walce twarzą w twarz, bez używania Respiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2009 o 23:01, Tymonius napisał:

Spoiler

Owszem mogę się mylić bo dziadek do silnych nie należał. Powalał wszystkich starzeniem.
Ciekaw jestem jaki był w walce twarzą w twarz, bez używania Respiry.


Spoiler

Prawdopodobnie niezbyt dobry, skoro Aizen go z łatwością pokonał. Ja wiem, że Aizen uchodzi za hiper-masta-blasta kozaka, ale na Ginie i Tousenie tez nie zrobił powalającego wrażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 14:25, Rick napisał:

Spoiler

Prawdopodobnie niezbyt dobry, skoro Aizen go z łatwością pokonał. Ja wiem, że Aizen
uchodzi za hiper-masta-blasta kozaka, ale na Ginie i Tousenie tez nie zrobił powalającego
wrażenia...

Spoiler


Spoiler


Pewnie nie miał nawet okazji. W końcu shikai Aizena - absolutna hipnoza może zmusić nawet kogoś tak potężnego jak Baruś do zachowywania jak się łagodny baranek. Potwierdzają to też jego ostatnie chwile, gdy w rozpaczy rzucił czymś tam w stronę Aizena, wisiał już mu wtedy ten cały strach przed Azienem, w końcu umierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>/.../

Spoiler

Na początku nie wiedziałem o czym mówisz, sprawdziłęm jeszcze raz i rzeczywiście. Dopiero obczaiłem, że Barragan rzucił toporem w Aizena i, że ta scena dotyczyła teraźniejszości. Ech, już nie ten pomyślunek co kiedyś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 22:45, Grzech napisał:

Domyślacie się czyim Zanpaktou był Muramasa?

Jakiegoś nieznanego nikomu Shinigami, który był zbyt głupi, żeby pozwolić na bunt własnego zanpakutou :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować