Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2009 o 19:43, Rick napisał:


> Przypomne imię ;) Lilinette
Raczej Kusajishi Yachiru... -_-

Huh.Mój błąd. Dzięki za poprawienie -_-
Wie ktoś z jakiego odcinka fillerów jest Renji, a cop/mafia jak on z shotguna strzela ojczulkowi Ichigo i mu "wypala włosy" xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 22:45, Bartex69 napisał:

Huh.Mój błąd. Dzięki za poprawienie -_-
Wie ktoś z jakiego odcinka fillerów jest Renji, a cop/mafia jak on z shotguna strzela
ojczulkowi Ichigo i mu "wypala włosy" xD?


To nie typowy filler, a 40 minutowy OVA 002.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 07:43, Bartex69 napisał:

Jest tylko 1 odcinek Bleach OVA?

Są dwa bodaj - memories in the rain (jump festa 2004) i the sealed sword frenzy (czyli z Renjim policjantem o ile dobrze pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Z jednej strony masz rację, w końcu to Primera więc nie może tak szybko odpaść, po drugie chciałbym zobaczyć Shunsui banaki to samo Ukitake oraz Unohany gdyż kryją oni w sobie potężną moc. Z drugiej strony Starrk jest po prostu jest słabszy od "dark side" Kyouraku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30.09.09r będzie na DVD więc dodaj 5 dni i będziesz mieć z Polskimi napisami, jeśl nie szybciej ;)

Bleach: Fade to Black
W centrum Seireitei następuje wybuch tajemniczego reiatsu, który powoduje znaczne zniszczenia. W tym samym czasie serce (lub coś tego typu) Rukii zostaje skradzione, a sama dziewczyna znika. Ichigo poczuł, że coś jest nie tak i wraz z Konem, z pomocą Urahary Kisuke, dostaje się do Soul Society, by zbadać nachodzący go niepokój. Zastaje tam zupełny chaos, a w drodze do Seireitei zostaje zaatakowany przez shinigami, niegdyś swoich sojuszników i przyjaciół, którzy, jak się okazuje, nie pamiętają kogoś takiego jak on ani Rukia. Stając do walki używa postaci Vizarda, co tylko utrudnia mu dalsze działanie, gdyż generał, wyczuwszy od niego dziwną moc, kazał go złapać i zabić. W pośpiechu i samotności Ichigo musi znaleźć zaginioną Rukię i odkryć przyczynę tajemniczego incydentu zanim będzie za późno.

Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=_z9JZUcYIqo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak informuje strona główna wydawcy, dzisiaj swoją premierę miał pierwszy tom Bleacha. Za kilka dni spodziewajmy się więc listonoszów z paczuszkami :) Poza tym można już złożyć zamówienie na drugi tom - "Good Bye Parakeet, Goodnite My Sista" z Rukią na okładce. Właśnie zamawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dokopać do pewnych informacji na temat #375(są niepotwierdzone)

Spoiler

1. Dowiemy się dlaczego Stark dołączył do Aizena.
2. Stark ginie w walce z Kyouraku.
3. Krótka walka z udziałem Harribel
4. Aizen i Gin wkraczają do akcji i zabijają Harribel(oby nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to słyszałem. Czekajmy na potwierdzenie, być może to zwykła plotka. A tak ogólnie: kto jeszcze uważa że po wykończeniu Espady nr 1 i 3 akcja wróci do Hueco Mundo by podglądnąć walkę z 0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 12:29, Lord_Illidan napisał:

Spoiler

1. Dowiemy się dlaczego Stark dołączył do Aizena.


Spoiler

Tego się można było domyśleć już w poprzednim chapterze, gość był zwyczajnie samotny, a wszyscy jego przyjaciele zbyt słabi, dzięki Aizenowi mógł dołączyć do grupy która była potężna i nie byłby już samotny

Dnia 23.09.2009 o 12:29, Lord_Illidan napisał:

Spoiler

4. Aizen i Gin wkraczają do akcji i zabijają Harribel(oby nie)


Spoiler

Na mangahelpers jest stwierdzone że "Aizen cuts down Harribel." co daje nadzieje że jest TYLKO ciężko ranna. Chociaż w przypadku Kapitana Supermana to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Oprócz tego co powiedzieliście może jeszcze dodam słowa Aizena:
"Starczy, Gin. Zakończmy te rzeczy..."
Harribel mówi wtedy "Aizen-sama...", czyli może się spodziewać czegoś takiego.
Wtedy właśnie Aizen ją tnie i mówi: "Nie mam już z ciebie pożytku. Nie jesteś zbyt dobra by walczyć pode mną. Gin, Kaname, chodźmy."
Szkoda, że Tia ginie w tak głupi sposób. Poza tym szkoda mi Starrka, no ale widocznie już wszystko z niego wyciśnięto. Bardziej intryguje mnie zachowanie Aizena. Musiał doskonale wiedzieć jak potężny jest Kyoraku więc też pewnie wiedział, że Starrk z nim przegra. Teraz jeszcze zabija Harribel, czyli jest pewien jej porażki. Ale przed walką był pewien zwycięstwa. Aizen musi mieć jakiś as w rękawie (to wiadomo), ale wygląda na to, że czas działa na jego korzyść. Zapewne tak szybko się to nie wyjaśni, bo mogę się założyć, że za 2 tygodnie wrócimy do HM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej nowy chapter jest out i można stwierdzić że

Spoiler

Hallibel przy odrobinie pomocy medycznej (o ile ktokolwiek jej tej pomocy udzieli ^^; powinna przeżyć... chyba, Stark zresztą też by chyba miał szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 16:17, Hubi_Koshi napisał:

Okej nowy chapter jest out i można stwierdzić że

Spoiler

Hallibel przy odrobinie pomocy medycznej
(o ile ktokolwiek jej tej pomocy udzieli ^^; powinna przeżyć... chyba, Stark zresztą
też by chyba miał szansę.



Spoiler

W jej przypadku nie możemy zapomnieć o jej domenie, czyli poświęceniu (Sacrifice), poza tym nie były jej wspomnień, więc zapewne się jeszcze pojawi. ^^ Poza tym, fajne shikai Lisy, mniej fajne Hiyori (za duże, wygląda trochę jak połączenie Zangetsu i Zabimaru :P), no i ta pewność Aizena - coś tu nie pasuje za bardzo, ale mimo wszystko, jest nieźle :P Chociaż niedługo pewnie wrócimy do Hueco Mundo, a dopiero potem pojawi się jeszcze Aizen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić JPF, a dokładniej ich tłumacza. Odwalił kawał dobrej roboty i czytanie Bleacha jest czystą przyjemnością :)
Co do nowego chaptera -

Spoiler

Aizen jest bardzo pewny siebie, jakby wiedział, że jest w stanie pokonać wszystkich. Nie widzieliśmy flashbacków Harribel, ale nie to mnie zadziwia. Dziwne, że w grze cały czas mamy Kenseia, Mashiro i Wonderweissa. Aizen o nich zapomniał, albo Wonderweiss musi być kimś więcej. Wydaje mi się, że to jednak będzie Vasto Lorde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 16:22, Adjatha napisał:

Spoiler

W jej przypadku nie możemy zapomnieć o jej domenie, czyli poświęceniu (Sacrifice),
poza tym nie były jej wspomnień, więc zapewne się jeszcze pojawi. ^^ Poza tym, fajne
shikai Lisy, mniej fajne Hiyori (za duże, wygląda trochę jak połączenie Zangetsu i Zabimaru
:P), no i ta pewność Aizena - coś tu nie pasuje za bardzo, ale mimo wszystko, jest nieźle
:P Chociaż niedługo pewnie wrócimy do Hueco Mundo, a dopiero potem pojawi się jeszcze
Aizen.


Spoiler

Fakt wspomnień jeszcze ni było, w przypadku Starrka już były więc jego chyba niestety można uznać za straconego, możliwe że później Hallibel poświęci się by pomóc Gotei, może... Co do Aizena, no cóż ten facet to w końcu Kapitan Superman wymieszany z ogromną dawką zdolności manipulacyjnych, ja bym się nie zdziwił nawet gdyby cała ta walka okazała się jedynie iluzją stworzoną przez Aizena po to by zająć czymś Gotei i Vaizardów, a sam już jest od dawna w Karakurza i szykuje się do zrobienia kluczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareście wczoraj paczuszka przyszła :D Oczywiście zapomniałem dodać a w opcji edytuj nie da się obrazka dodać :< http://img143.imageshack.us/img143/8062/obraz001ac.jpg ... No nawet nawet się dzieje w najnowszym chapie.

Spoiler

A więc jednak miałem rację i Starrk odpada, były flashbacki, teraz znów. Halibel została ostatnia a że najsłabsza to co Aizen będzie czekać aż zginie. Jestem ciekaw co się w następnym chapie wydarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować