Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2009 o 17:43, Infes napisał:

/.../


Znając Dattebayo, będzie dzień po premierze :)
A tak ogólnie o czym ma być trzeci film, bo mi umknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. Mówiłem o Polski napisach a nie o eng, eng to raz dwa się ukażą dzień maksa dwa. Co do fabuły, będzie ciekawie.

Bleach: Fade to Black
W centrum Seireitei następuje wybuch tajemniczego reiatsu, który powoduje znaczne zniszczenia. W tym samym czasie serce (lub coś tego typu) Rukii zostaje skradzione, a sama dziewczyna znika. Ichigo poczuł, że coś jest nie tak i wraz z Konem, z pomocą Urahary Kisuke, dostaje się do Soul Society, by zbadać nachodzący go niepokój. Zastaje tam zupełny chaos, a w drodze do Seireitei zostaje zaatakowany przez shinigami, niegdyś swoich sojuszników i przyjaciół, którzy, jak się okazuje, nie pamiętają kogoś takiego jak on ani Rukia. Stając do walki używa postaci Vizarda, co tylko utrudnia mu dalsze działanie, gdyż generał, wyczuwszy od niego dziwną moc, kazał go złapać i zabić. W pośpiechu i samotności Ichigo musi znaleźć zaginioną Rukię i odkryć przyczynę tajemniczego incydentu zanim będzie za późno.

Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=_z9JZUcYIqo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach 374

Spoiler

Powiem tylko tyle Kyouraku wraca do gry z dość ciekawą zdolnością/bankai( na razie nie wiadomo) I jescze jedno to on przebił starka tym dziwnym ostrzem poprzednim chapterku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Dodam do tego że Kyouraku wyłania się z cienia Starka, i tłumaczy to mówiąc: "My ability is to turn a child’s play into reality" (Moją zdolnością jest zamiana dziecięcej zabawy w rzeczywistość.).Wygląda też na to że to jednak Kyo pokona Starka, nie Vizardzi.

Jak ktoś chce obrazki:

http://www.mangaspoiler.com/bleach-374-spoiler-%E3%83%96%E3%83%AA%E3%83%BC%E3%83%81-374/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to takich linków umieszczać nie można :o

NA DOLE SPOILEROWE OBRAZKI Z NADCHODZĄCEGO CHAPTER''A. NIE PATRZ JEŚLI NIE CHCESZ PSUĆ SOBIE ZABAWY ^^

20090916101408

20090916101412

20090916101416

20090916101420

20090916101423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 10:14, Infes napisał:

Z tego co mi się wydaje to takich linków umieszczać nie można :o

NA DOLE SPOILEROWE OBRAZKI Z NADCHODZĄCEGO CHAPTER''A. NIE PATRZ JEŚLI NIE CHCESZ
PSUĆ SOBIE ZABAWY ^^

Ferio? Oświeć mnie i pokaż punkt w regulaminie który zabrania podania linku do strony ze spoilerami...gdybym podał link do ściągnięcia całego chrapter''a-wtedy można by się czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Można ze spoilerów tu napisać o wiele więcej, ale sobie odpuszczę. Szczerze mówiąc brałem pod uwagę taką opcję, że to Kyo, ale nie myślałem o tym poważniej. Mimo to Shunsui mnie bardzo miło zaskoczył, jedna z moich ulubionych postaci ma taką moc. Cień nie za bardzo pasuje do Kyoraku, ale on sam bardzo spoważniał, pokazał jego drugie oblicze. Jednak taicho to nie takie lamy, jak się wydawało, Kyoraku zniszczył Starrka, który poradził sobie z dwoma Vizardami. Cieszy mnie ten chapter, najlepszy po pojawieniu się Vizardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W końcu Yamamoto czegoś go nauczył. Zastanawia mnie czy to jego BanKai się ujawnia czy już w formie ShiKai jest tak potężny. Zresztą liczę że Ukitake też pokaże na co go naprawdę stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER BLEACH 374

Spoiler

To na pewno nie jest Bankai, ale to pokazuje jak wielka moc ma Kyoraku. Walczy z Primera Espadą bez Bankai i wszystko wskazuje na to, że go pokona. No i ta umiejętność chowania się w cieniu. ;)



SPOILER BLEACH odc. 237
Spoiler

Zanpakutou Omaedy słaby tak samo jak jego właściciel. Wiadomo, bez rewelacji. Walka Ikkaku z jego zanpakutou ciekawsza, aczkolwiek niezrozumiała. Wszyscy zobaczyli jego bankai i jakiś nimi nie wstrząsnęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER BLEACH 374

Dnia 17.09.2009 o 16:54, Rick napisał:

Spoiler

To na pewno nie jest Bankai, ale to pokazuje jak wielka moc ma Kyoraku. Walczy z Primera Espadą bez Bankai i wszystko wskazuje na to, że go pokona. No i ta umiejętność chowania się w cieniu. ;)



Spoiler

Nie wydaje mi się żeby Kyoraku pokonał tak szybko Starka. Sam otrzymał trochę uszkodzeń przy poprzednim ataku, więc pewnie jego własne straciły na mocy. Ale fakt, że z taką specjalnością mógłby pokonać nawet Aizena



SPOILER BLEACH odc. 237

Dnia 17.09.2009 o 16:54, Rick napisał:

Spoiler

Zanpakutou Omaedy słaby tak samo jak jego właściciel. Wiadomo, bez rewelacji. Walka Ikkaku z jego zanpakutou ciekawsza, aczkolwiek niezrozumiała. Wszyscy zobaczyli jego bankai i jakiś nimi nie wstrząsnęło...



Spoiler

W ogóle Omaeda jest chyba najbardziej żałosną postacią w całym Seiretei. Ani śmieszny, ani silny. Dziwi mnie tylko, że w mandze przyjął sporo ataków od tego Mamuta, a jakoś dał radę go pokonać, a w anime dostał ze ścianki i zemdlał. Twórcy anime muszą go nie lubić :) A walka Ikkaku miała śmieszny początek. Przypomniało mi to trochę żenujący taniec Songo i Vegety przed scaleniem :D A tak poza tym, to za dużo z tej walki nie widzieliśmy. Madarame pewnie wygra, znając jego upór i wolę walki.
A tak BTW to gdzie się podział Kenpachi?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2009 o 18:39, Grzech napisał:

Spoiler


A tak BTW to gdzie się podział Kenpachi?



Spoiler

Ni ma go, znikł gdzieś... z tą małą dziewczyną jak ona miała... na samym początku było, że czasami tak znika. Znikł to mógł by rozwalić większość zankapktou... bo on nie ma żadnej formy shikai ani bankai, nigdy nie gadal z mieczem wiec.. ; ]



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#374

Spoiler


moim zdaniem jeszcze następne 2 chaptery będą co najmniej dotyczyć walki ze Starkiem, przecież wszyscy pamiętają jak było z Baraganem wszyscy myśleli że zginął po drugim uderzeniu Bankai Saifon a tu okazuje się że żyje i ma się całkiem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A moim nie. Shunsui w momencie ataku był tylko w czarnych ciuchach, maksymalizując tym samym możliwą potęgę ciosu. Piękne fatality jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 18:51, St0ck napisał:


>

Spoiler


> A tak BTW to gdzie się podział Kenpachi?



Spoiler

Ni ma go, znikł gdzieś... z tą małą dziewczyną jak ona miała... na samym początku
było, że czasami tak znika. Znikł to mógł by rozwalić większość zankapktou... bo on nie
ma żadnej formy shikai ani bankai, nigdy nie gadal z mieczem wiec.. ; ]




Przypomne imię ;) Lilinette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie że chapter prędzej się ujawił.

Spoiler

To jest koniec dlatego że pokazało się co się działo w "myślach" Starrk''a. Jak przy Grimm''ie,Barraga''nie tak i przy Starrk''u. Takie fleshe z jego doświadczeń poprzedniego życia, przeszłości. Jego czas nadszedł. Primera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 19:41, Infes napisał:

Pięknie że chapter prędzej się ujawił.

Spoiler

To jest koniec dlatego że pokazało się co się
działo w "myślach" Starrk''a. Jak przy Grimm''ie,Barraga''nie tak i przy Starrk''u. Takie
fleshe z jego doświadczeń poprzedniego życia, przeszłości. Jego czas nadszedł. Primera....


Spoiler

Niekoniecznie. Jak ginie Espada to na flashbacki przeznacza się cały chapter, tu jest strona... Tu była pokazana jego samotność, a flashbacki są wyjaśnieniem dlaczego Espada służy Aizenowi. Starrk nie może teraz umrzeć, może walka przeniesie się do lasek, koniec Harribel i walka na całego Kyoraku, on ma jeszcze do pokazania bankai. Za tydzień będziemy wiedzieli wszystko.
Swoją drogą chapter świetny, Kyoraku pokazał swoje drugie, niegrzeczne oblicze. Roześmiałem się aż jak nazwał swój miecz, zobaczyliśmy też co robi Starrk jak musi walczyć w zwarciu. Chapter 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować