Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2009 o 13:32, Infes napisał:

Spoiler

Nowy chapter cudo. To co robi Barragan jest nie z tej Ziemi,ta jego moc i w ogóle.
Jestem ciekaw jak Stark czy Aizen taką moc przebiją a stoją przecież wyżej w hierarchii.
Lecąc dalej widzimy Białasa,jakim cudem on jest cały?Może mi się przewidziało ale ciągle
się trzyma i śmiga z pełną mocą choć znów dostaje klapsa od Halibel. Pownien być rozcięty
na pół i się rozkrwawić a tutaj nic :|



Najwidoczniej umyka Ci sporo fragmentów, zarówno z mangi, jak i naszej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast mi tak odpowiedzieć mogłeś odpowiedź na moje pytania skoro padły w Waszej jakże interesującej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim chapie było pokazane, że Hitsu jest calutki, a to przecięte to jego lodowa kopia, która chwilkę później się rozpadła. Co do Yoruichi, chciałbym jedną rzecz sprostować... Nigdzie nie było podane, że ten miecz, co miała go Yoru w jaskini, to był jej miecz. To mógł być kolejny bezimienny zanpak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 14:40, ibisz napisał:

W poprzednim chapie było pokazane, że Hitsu jest calutki, a to przecięte to jego lodowa
kopia, która chwilkę później się rozpadła. Co do Yoruichi, chciałbym jedną rzecz sprostować...
Nigdzie nie było podane, że ten miecz, co miała go Yoru w jaskini, to był jej miecz.
To mógł być kolejny bezimienny zanpak...


Być może. Jak wcześniej wspomniałem portal onemanga był w remoncie i nie mogłem ni jak sprecyzować własnych wspomnień;p. Wiadomo że w dzisiejszych czasach, przy naszym szybkim życiu wiele spraw nam umyka. Dlatego nie rozumiem dlaczego kolega tak się pieni o to moje malutkie stwierdzenie...

A tutaj mała ciekawostka z 209 chapterka:

Jak wyraźnie widać Kubo podał numerację espady od 1-10. skąd wzięło się więc zero ?
A może jest tak jak wcześniej przypuszczaliśmy, iż pan Kubo gubi własne wątki ?

Ps: Infes... Względem uzupełnienia. Popatrz kilka stron wstecz na tym forum, a zobaczysz że jest tam wyraźnie napisane, iż był to lodowy klon. Tak więc nie ma się co unosić. Grzecznie napisałem że parę spraw Ci umknęło. Choć mogłem napisać inaczej. Mniej kulturalnie.

20090515171025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 17:13, Tymonius napisał:

A tutaj mała ciekawostka z 209 chapterka:

Jak wyraźnie widać Kubo podał numerację espady od 1-10. skąd wzięło się więc zero ?
A może jest tak jak wcześniej przypuszczaliśmy, iż pan Kubo gubi własne wątki ?


O ile dobrze pamiętam, to mówił to Shawlong... On był zwykłym Fraccionem, wielce prawdopodobne jest, że po prostu nie wiedział, że Yami to cero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 17:28, ibisz napisał:

O ile dobrze pamiętam, to mówił to Shawlong... On był zwykłym Fraccionem, wielce prawdopodobne
jest, że po prostu nie wiedział, że Yami to cero.


Być może. Jednak bardziej skłaniam się do tego iż faktycznie pozostawia część wątków bez rozwinięcia.
Tak jak wcześniej już wspominałem: Matka Ichigo, ten dziwny Espada co walczył z Kisuke, pomyłki w numeracji, etc.
Cóż, pożyjemy zobaczymy.

Spoiler

Ps: Ktoś tam wspomniał, iż Ichigo kiedyś odpali hollow form lv 2. Nie prawda. To już będzie hollow form lv 3. W chapterku the lust 4 mamy już pokazany lv 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tyle że równie dobrze mogłeś napisać to co napisał ibisz a nie pisać niepotrzebnego posta no ale cóż,co się stało to się stało. // Wrócmy do tematu...Swoją drogą ciekawe czy zacznie panować na 3-up''em Hollow''a,o ile tak to można nazwać. W końcu moc potężną zyskuje a opanowanie takie znacznie by mu pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 18:11, Infes napisał:

Tak tyle że równie dobrze mogłeś napisać to co napisał ibisz a nie pisać niepotrzebnego
posta no ale cóż,co się stało to się stało. // Wrócmy do tematu...Swoją drogą ciekawe
czy zacznie panować na 3-up''em Hollow''a,o ile tak to można nazwać. W końcu moc potężną
zyskuje a opanowanie takie znacznie by mu pomogło.


pewnie kiedyś opanuje ale znając życie pewnie będzie musiał stoczyć i wygrać bitwę z największym wrogiem czyli samym sobą a to może być bardzo trudne i za pierwszym razem może się nie udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 18:03, Tymonius napisał:

Być może. Jednak bardziej skłaniam się do tego iż faktycznie pozostawia część wątków
bez rozwinięcia.
Tak jak wcześniej już wspominałem: Matka Ichigo, ten dziwny Espada co walczył z Kisuke,
pomyłki w numeracji, etc.
Cóż, pożyjemy zobaczymy.

Jest jeszcze więcej wątków ;) Ojcowie Ichiga i Ishidy, Vizardzi, sam wątek Urahary nie został jeszcze wyjaśniony, nie wiemy o nim nic konkretnego, nawet jak wygląda jego bankai. Dlatego uważam, że Bleach będzie trwał jeszcze po zabiciu Aizena, lub ewentualnym pokonaniem wszystkich oprócz samego Sousuke, który w swoim Hueco Mundo zbierze Vasto Lorde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak w końcu H.Ichigo stwierdził że kiedyś znów powróci ale sądze że Nasza Truskaweczka już jest taka potężna i taka silna że ogarnie się raz dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 19:32, Infes napisał:

sądze że Nasza Truskaweczka
już jest taka potężna i taka silna że ogarnie się raz dwa ;)


Taaa, tyle, że ta jego "potęga" w dużej mierze wynika z przypadkowości. Był jeden moment, w którym Ichigo zaskoczył mnie swoja potęgą. Podczas uwolnienia Rukii. Pokonał wtedy poruczników gołymi rękami, a i Byakuya był zaskoczony widząc ostrze przy swoim gardle. Później to już czysty przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 19:12, ibisz napisał:

Jest jeszcze więcej wątków ;) Ojcowie Ichiga i Ishidy, Vizardzi, sam wątek Urahary nie
został jeszcze wyjaśniony, nie wiemy o nim nic konkretnego, nawet jak wygląda jego bankai.
Dlatego uważam, że Bleach będzie trwał jeszcze po zabiciu Aizena, lub ewentualnym pokonaniem
wszystkich oprócz samego Sousuke, który w swoim Hueco Mundo zbierze Vasto Lorde :P


Możesz mieć racje ;] bo wcale sie nie zapowiada że koniec "rebeli" Aizena=koniec bleach ;) wiec sądze że jeszcze paroma wątkami nas zaskoczą ;] i słusznie zauważyłeś że praktycznie nic nie wiemy o postaciach które odgrywały ważne role (no może z wyjątkiem ojca Ichigo,

Spoiler

o którym wiemy tyle że był kapitanem kiedyś

;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 19:12, ibisz napisał:

Jest jeszcze więcej wątków ;) Ojcowie Ichiga i Ishidy, Vizardzi, sam wątek Urahary nie
został jeszcze wyjaśniony, nie wiemy o nim nic konkretnego, nawet jak wygląda jego bankai.
Dlatego uważam, że Bleach będzie trwał jeszcze po zabiciu Aizena, lub ewentualnym pokonaniem
wszystkich oprócz samego Sousuke, który w swoim Hueco Mundo zbierze Vasto Lorde :P


To już swoją drogą. Jednak gdy mi już o tym przypomniałeś, to wydaje mi się że Urachara podczas rozmowy z Ishinem mówił w taki sposób o Vaizardach jak gdyby ich nie znał. Rozmowa przebiegała w ten sposób, że są oni kryminalistami, a moc pustych zyskali przez złamanie prawa... A tu nagle dostajemy "Back to the Pendulum" gdzie widzimy ładnie jak Vaizardzi "zyskują" tę swoją moc, a Kisuke macza w tym łapki.

Kolejnym wątkiem jest Tatsuki i spółka. Szkoda tylko że tak pięknie rozpoczęty wątek musieli spartolić filerkami karakura riser. Wstyd.

Infes - Dobrze by było, jednak jak wiesz to już on

Spoiler

nie panuje nad lv 2, a co dopiero 3.

Jeśli oczywiście takowy będzie.

Stein -
Spoiler

Był kapitanem ale po Hirako. Ten go wszakże nie znał. Był też chyba przed Kuchiki. Bo ten także nie znał nazwiska Kurosaki. Twierdził przecież iż Ichigo to zwykły śmieć. Ryoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda,to co on wtedy pokazał to była czysta magia. No i zrównał się z Kuchiki Byakuyą no a teraz widać jednak tą różnice,to samo Zaraki pokonał Noitore choć Zaraki padł od zanpaktou Itsygo. Niby był zmęczony po walce z Gimmem ale to nie zmienia faktu że nie podołał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 19:46, Tymonius napisał:


Stein -

Spoiler

Był kapitanem ale po Hirako. Ten go wszakże nie znał. Był też chyba
przed Kuchiki. Bo ten także nie znał nazwiska Kurosaki. Twierdził przecież iż Ichigo
to zwykły śmieć. Ryoka.



Spoiler

spoiler:[przecież ojciec ichigo mógł zmienić nazwisko przenosząc się na ziemie by nikt nie mógł go znaleźć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 20:48, blep napisał:

>
> Stein -

Spoiler

Był kapitanem ale po Hirako. Ten go wszakże nie znał. Był też
chyba
> przed Kuchiki. Bo ten także nie znał nazwiska Kurosaki. Twierdził przecież iż Ichigo

> to zwykły śmieć. Ryoka.



Spoiler

spoiler:[przecież ojciec ichigo mógł zmienić nazwisko przenosząc się na ziemie
by nikt nie mógł go znaleźć]



Spoiler

Faktycznie. Co do Kuchiki muszę się zgodzić. Co do Hirako jednak... To w grę wchodzi Reiatsu. A to jak wiadomo nie tak łatwo zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę, to nie wiemy, czy Isshin był kapitanem. Wiemy, że jest poziomu kapitana. No i miał na sobie haori, ale takie ma na sobie też porucznik 1 dywizji i możliwe, że noszą je członkowie gwardii królewskiej, bo żadnego nie widzieliśmy jeszcze. Tymonius - spojrzałem do chapa, w którym odbyła się rozmowa Kisuke z Isshinem (188 jakby co). Ja tą wymianę zdań odczułem w taki sposób, że Urahara nie wiedział, co zamierzają w tej chwili Vizardzi (tzn. domyślał się), a jak Isshin mówił, że zdobyli moce w nielegalny sposób, to Urahara mógł się po prostu nie przyznawać do winy. Nie wiem, przeczytaj i się domyślaj :D Ja twierdzę, że Kubo ma napisany cały scenariusz i tak łatwych błędów by nie popełnił. Zbyt wiele powiązań jest między początkiem Bleacha, a tym momentem, w którym jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale chyba nie powiesz że porucznik pierwszej dywizji jest od Gwardii Królewskie? (pisze z dużej z szacunku dla potężnych Shinigami;)). Isshin był kapitanem pytanie tylko jak to wszystko się stało że nikt nie słyszał nazwiska Kurosaki? Zmiana nazwiska,bardzo prawdopodobne no ale jakimi prawami zatrzymał moc odchodząc od SS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 11:26, Infes napisał:

Zmiana nazwiska,bardzo
prawdopodobne no ale jakimi prawami zatrzymał moc odchodząc od SS?

No właśnie on jej nie zatrzymał. W rozmowie z Ryukenem(tak się nazywa ojciec Ishidy?) dowiadujemy się, że odzyskał swoją moc. Podobnie zresztą było z Rukią. Oddała prawie całą swoja moc Ichigo, a mimo to odzyskała swoją nie odbierając nic Kurosakiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 11:26, Infes napisał:

No dobrze ale chyba nie powiesz że porucznik pierwszej dywizji jest od Gwardii Królewskie?
(pisze z dużej z szacunku dla potężnych Shinigami;)). Isshin był kapitanem pytanie tylko
jak to wszystko się stało że nikt nie słyszał nazwiska Kurosaki? Zmiana nazwiska,bardzo
prawdopodobne no ale jakimi prawami zatrzymał moc odchodząc od SS?

Nie powiedziałem, że porucznik pierwszej dywizji jest z Gwardii, ale mówię, że to, że Isshin ma haori, to nie znaczy, że był kapitanem. Nie możesz powiedzieć, że Kurosaki był kapitanem, bo nigdzie o tym nie było powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować