Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

c496

Dnia 13.06.2012 o 15:50, luzac napisał:

Spoiler

Captains who showed bankai''s earlier in the story just got owned, hie hie hie.


W takich momentach zaczynam nawet odrobinkę żałować, że przestałem czytać tę serię po tych durnotach z Aizenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c497

Spoiler

Kubo puhlease, Kyoraku już walczył z gościem używającym pistoletów. Przynajmniej przez chwilę udaj, że się starasz. Choć z drugiej strony tym razem ta walka może mieć ciekawe rozwiązanie, bo Quincy się nie...

Mayuri ładnie podsumował wyczyny czterech kapitanów. W ogóle chyba tylko członkowie 12 dywizji mają rozum w tej organizacji. Mamy poważne kłopoty. Stop. Chowamy dumę w kieszeń. Stop. Ichigo przyjeżdżaj. Stop. No ale Ichigo będzie raczej niedostępny...

SOUL SOCIETY IS DOOMED!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 17:59, Alamut napisał:

W takich momentach zaczynam nawet odrobinkę żałować, że przestałem czytać tę serię po tych durnotach z Aizenem.


Nigdy nie jest za późno, żeby wrócić. Tylko szczerze mówiąc, to seria nadal jest pełna błędów logicznych i takie pierdoły się pojawiły, że Aizen - Motyl to było tylko preludium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ta

Spoiler

kradzież bankai

, bo przez to Kyouraku, Ukitake, Unohana i cała reszta skrytomocnych ma pretekst do dalszego ukrywania swoich najlepszych umiejętności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 19:35, Richmond94 napisał:

Wkurza mnie ta

Spoiler

kradzież bankai

, bo przez to Kyouraku, Ukitake, Unohana i cała
reszta skrytomocnych ma pretekst do dalszego ukrywania swoich najlepszych umiejętności
:/


Kto wie, czy Kubo nie zrobił tego specjalnie z powodu braku pomysłu na ich bankai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 19:09, Grzech napisał:

Nigdy nie jest za późno, żeby wrócić. Tylko szczerze mówiąc, to seria nadal jest pełna
błędów logicznych i takie pierdoły się pojawiły, że Aizen - Motyl to było tylko preludium
:P

W zasadzie przestałem to czytać w momencie jak ta lolitka tsundere wsadziła ich do domku dla lalek aby walczyli z pedobearem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 20:10, Rizzan napisał:

/ciach/


Jak na razie Kubo wyeliminował z gry tylko pokazane Bankai. Nie ma więc sensu wyciągać pochopnych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Kubo jeszcze nie wymyślił bankai dla wymienionych kapitanów (tak btw, Rose, Love i Shinji też jeszcze ich nie pokazali) to ma ciężki orzech do zgryzienia. Jak tu wynaleźć coś tak potężnego? Wszak Urahara mówił: "Mój bankai nie nadaje się do treningu.", a Kyouraku: "Niebezpiecznie byłoby używać tutaj mojego bankai.". Może ich ostateczna umiejętność jest tak potężna, że SS-ma... to znaczy...

Spoiler

Stern Ritter

nie będą mogli jej
Spoiler

ukraść

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 21:50, Richmond94 napisał:

Jeśli Kubo jeszcze nie wymyślił bankai dla wymienionych kapitanów (tak btw, Rose, Love
i Shinji też jeszcze ich nie pokazali) to ma ciężki orzech do zgryzienia. Jak tu wynaleźć
coś tak potężnego? Wszak Urahara mówił: "Mój bankai nie nadaje się do treningu.", a Kyouraku:
"Niebezpiecznie byłoby używać tutaj mojego bankai.". Może ich ostateczna umiejętność
jest tak potężna, że SS-ma... to znaczy...

Spoiler

Stern Ritter

nie będą mogli jej
Spoiler

ukraść

?

Czekaj, Kyouraku już chyba użył raz swojego Bankaia podczas walki w Fake Karakurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 21:57, luzac napisał:

Nie, Kyouraku cały czas jechał na shikai.

Właśnie sprawdziłem na wiki i chciałem editnąć posta, ale mi nie dało. Sorki, moja gafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też jest tylko shikai.

Ogólnie rzecz biorąc shikai mocniejszych kapitanów mogłoby robić za bankai. Yama-ji, Kyouraku, Unohana, Aizen, Shinji... ich miecze są OP już w tym stanie, Bóg jeden wie co nas czeka gdy w końcu pójdą na całość.

Ewentualnie to Quincy pójdą na całość wykorzystując ich moce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Yumichika, może i nie ma aż tak potężnego shikai, ale ten cały Cuulhorne (jakkolwiek się nick tego księżniczka nie pisze) i tak pomylił go z bankai. Wg mnie Ayasegawa po prostu też jest OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby Kubo tam zdradził, że w tym arcu Yumichika ma się dorobić bankai. Z drugiej strony Kira też... a co stało się z wabiącym suki wszyscy wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał wyzwolenie bankai Hisagiego. Lubię wygląd shikai Kazeshini (Shuuheis gonna hate!), wyższa forma być może uwydatniłaby krwiożerczość i drapieżność tego Zanpakuto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować