Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2012 o 22:22, luzac napisał:

Spoiler

No co Ty, on tylko uważa się za istotę lepszą, wraz ze wzrostem mocy przybiera bardziej
groteskowe formy, wszyscy w jego pobliżu ulegają rozpadowi i z zebranych tylko Ichigo
jest w stanie dać mu radę... OH WAIT!


Jemu chyba chodzi o tego oficera w SS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 15:32, KuroNeko napisał:

Jemu chyba chodzi o tego oficera w SS ;)


Oficera w SS? Masz na myśli Josefa Mengele, Anioła śmierci z Auschwitz? A nie, nie ten temat...chociaż "oficer w SS" to rzeczywiście brzmi dwuznacznie, wpisanie tego w google daje wyniki nie za bardzo powiązane z Bleachem xD A opis luzaca z tym że "uważa się za istotę lepszą i wszyscy wokół niego ulegają rozpadowi" też w sumie pasuje...ciekawe czy to aby nie tym się Kubo wzorował podczas tworzenia tego arcu.

Choć nie powiem, ostatnie chapterki są naprawdę fajne. Krew się leje, flaki fruwają w powietrzu, w Soul Society urządza się masakry żeby "wyrównać ilość dusz", mniam mniam ;) Stary dobry Bleach a nie te tony Arrancarów/Fullbringerów czy innego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 15:32, KuroNeko napisał:

Jemu chyba chodzi o tego oficera w SS ;)

Łotewa. Ten gość z SS pewnie zaraz zejdzie z ręki Quincy, kto by się nim tam przejmował. :P

A Kirge rzeczywiście jest "OP"ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się przedstawia sytuacja w mandze bliczka ? Bo qrde nie wiem czy warto się za to brać, są jacyś przeciwnicy na miarę Aizena? Jak się przedstawia poziom mocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 17:40, Ajinur napisał:

jak się przedstawia sytuacja w mandze bliczka ?

Właśnie trafiliśmy na potencjalnie najlepszy arc od dawien dawna, na pewno ciekawszy niż "Niszczycielski pokemon stworzony na bazie Mewtwo, Aizen niszczy wszystko na swojej drodze ewoluując po drodze w Butterfly by ostatecznie Urahara wrzucił go do pokeballa po tym jak Ichigo, 4 ukryty poziom Ghastly, ciężko go ranił" ;)

Dnia 25.05.2012 o 17:40, Ajinur napisał:

Bo qrde nie wiem czy warto się za to brać, są jacyś przeciwnicy na miarę Aizena?

Jeszcze nie wiadomo. Ale mamy oficjalnie wypowiedzianą WOJNĘ między Soul Society a nowym przeciwnikiem. Nie jakieś pomniejsze starcia czy atak na niewielkie miasteczko. A pełnoprawny konflikt zbrojny w którym już zginął jeden z posiadaczy Bankaia żyjący od samego początku serii ;)

Dnia 25.05.2012 o 17:40, Ajinur napisał:

Jak się przedstawia poziom mocy?

Nie wiadomo do końca. Ichigo ma problemy z drugim napotkanym przeciwnikiem ale to Ichigo a on zawsze ma problemy. Wiadomo też że Bankaie niewiele pomagają jak na razie... a możliwe że wręcz przeciwnie ;)

Nie chcę spoilerować więc staram się unikać konkretów. Ale na razie jest to naprawdę udany rozdział w historii Bleacha. I powróciła

Spoiler

Nel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 17:40, Ajinur napisał:

jak się przedstawia sytuacja w mandze bliczka ? Bo qrde nie wiem czy warto się za to
brać, są jacyś przeciwnicy na miarę Aizena? Jak się przedstawia poziom mocy?


Gorąco polecam, arc rozpoczął się z niezłym Pier*olnięciem, póki co nie ma rażących niedociągnięć, jest super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

"Trochę?" Kubo z pewnością twardo się na nich wzoruje, wystarczy spojrzeć na ich doktrynę czy sposób działania, nie wspominając o mundurach, nazywaniu się per "Rzesza" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 17:55, ziptofaf napisał:

>

@KuroNeko
No to ciekawie się zapowiada, akurat jej powrót cieszy, ale rozumiem, że jest w tej postaci dorosłej?:D
Irytował mnie ten gówniarz...
Ogólnie to wolałbym żeby w walce brało udział więcej kapitanów i bardziej się angażowali, w końcu nie wiedziałem wielu bankai... A urahara nie zniknął? Bez niego nie ma tego czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nel jest w postaci dziecięcej, towarzyszy jej zboczony jak zawsze Peshe :D


Urahara też jest i ma się dobrze.
Ci Quincy zaczynają być coraz bardziej op...
Spoiler

Wysysanie reishi ze wszytkiego na siłę?

Może od razu zabijanie jednym spojrzeniem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 20:13, Richmond94 napisał:

Ci Quincy zaczynają być coraz bardziej op...

Spoiler

Wysysanie reishi ze wszytkiego na siłę?


Ale w sumie to nic nowego, Ishida zrobił prawie to samo w Soul Society Arc z 5 lat temu.

Dnia 26.05.2012 o 20:13, Richmond94 napisał:

Może od razu zabijanie jednym spojrzeniem? :P

To akurat może Unohana, Quincy aż tak potężni nigdy nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 20:13, Richmond94 napisał:

Może od razu zabijanie jednym spojrzeniem? :P

A wódz VR co robi? Pstryka palcem i celu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 20:18, ziptofaf napisał:

> Ci Quincy zaczynają być coraz bardziej op...

Spoiler

Wysysanie reishi ze wszytkiego na
siłę?


Ale w sumie to nic nowego, Ishida zrobił prawie to samo w Soul Society Arc z 5 lat temu.

> Może od razu zabijanie jednym spojrzeniem? :P
To akurat może Unohana, Quincy aż tak potężni nigdy nie będą.

Ale Ishida nie wysysał z

Spoiler

żyjących jeszcze celów

, tylko z budynków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c492

Pierwsza strona chaptera nadaje się na okładkę książki "Trolling. Level HARD" autorstwa Kubo Tite. Ja nie wiem, może Jump nadal kroi na Bleachu niezłe sumy, ale jakby mnie, nawet nie wiem jak mocno zasłużony autor, przyniósł na kolorową stronę białą plamę i trochę dachów... SKOPAŁBYM MU DUPĘ! Naprawdę, jestem w stanie wybaczyć Kubo wiele, ale ten obrazek wywołał we mnie uczucie, jakby ktoś stanął przede mną na ulicy i plunął mi w twarz. I jeszcze ten tytuł "the closing chapter part 1". FFS!

Reszta chaptera to jatka jak się należy, ale jak Kubo przedobrzy, to nadzieje na to, że chociaż finalny arc będzie z przytupem, odejdą w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 15:54, luzac napisał:

c492

Pierwsza strona chaptera nadaje się na okładkę książki "Trolling. Level HARD" autorstwa
Kubo Tite. Ja nie wiem, może Jump nadal kroi na Bleachu niezłe sumy, ale jakby mnie,
nawet nie wiem jak mocno zasłużony autor, przyniósł na kolorową stronę białą plamę i
trochę dachów... SKOPAŁBYM MU DUPĘ!

To nie tak, on po prostu zbiera enegię do ostatecznego ataku, patrz na załączony przeze mnie obrazek ^_^

Dnia 30.05.2012 o 15:54, luzac napisał:

Reszta chaptera to jatka jak się należy, ale jak Kubo przedobrzy, to nadzieje na to,
że chociaż finalny arc będzie z przytupem, odejdą w zapomnienie.


Spoiler

"Over 1000 deaths in only 7 minutes after the investigation...It''s too much...."

Czy to aby na pewno Bleach? Tylko mam nadzieję że Kubo nie zrobi tego co Kishimoto czyli "Friendship is magic and can resurrect dead people". Bo takie rozwiązanie by mnie rozwścieczyło.

20120530162329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c492

Spoiler

Nie no, historia się rozkręca, a tu już jedna z całkiem mocnych postaci ginie. Mimo że po Kubo można się spodziewać i tak cudownego uratowania to nie powiem, inwazja zaczyna się z przytupem. Tak czy siak, dopóki Quincy nie trafią na jakiegoś kapitania epickiej walki nie ma się co spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c495 (lol, nie wiem czemu tydzień temu napisałem 492, choć powinien być 494)

Nazwa poprzedniego chaptera była ino zmyłką.

Spoiler

Przez chwilę miałem wrażenie, że do Rose wpadł Love z wizytą... Ogólnie zapowiada się niezła sieczka, choć boję się, że Quincy w mało epicki sposób zakoszą wszystkie bankai po czym sobie pójdą, zabiją dziadka Yamę i każą na siebie czekać na szczycie wielkiej wieży. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować