Zaloguj się, aby obserwować  
MKRaven

SimCity (2013) - Temat ogólny

251 postów w tym temacie

Panowie mam problem. Prawie 3tyg nie grałem w SimCity ale zachciało mi się ponownie. Niestety wyskakuje dziwny błąd . Proszę byście zobaczyli na moim zrzucie ekranu. Naprawiałem instalację gry i czy są aktualizacje.. I nic jest niby wszystko ok. Co jest grane? ;/

20130503103918

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował spróbować ze zmianą hasła do Origin na nowe. Potem sprawdź czy nadal Ci się SimCity nie chce odpalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam przedziwny problem. Nie mogę uruchomić SimCity. W oknie Origin, kiedy klikam albo najeżdżam na okładkę gry, przycisz GRAJ jest przymglony i nieaktywny. W przypadku innych gier mam aktywny przycisk GRAJ/POBIERZ.

edit: ok nieważne, jestem idiotą i nie zauważyłem że gra sie uruchomiła po cichu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem raz podobną akcję, ale nie przez cicho uruchomioną grę na boku, lecz przez błąd instalacji jakiś. Naprawienie w Originie pomogło. To tak na przyszłość dla innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 16:26, NicoMarcin napisał:

Odświeżam. Gra ktoś jeszcze?


Ja wczoraj wróciłem do gry. Gra się nawet znośnie, choć ilość dostępnego miejsca niemiłosiernie irytuje. Jeśli będziesz chciał to będziemy mogli pograć razem, chociaż nie wiem jak to będzie działać, bo z reguły zakładam sobie byle jaki region online i gram, czekając czy ktoś się przyłączy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio próbowałem, ale upychanie miasta na siłę jest irytujące, a ten cały cyrk z grą online jest śmieszny. Obecność sąsiadów nie ma praktycznie żadnego wpływu na rozgrywkę, a miasta są tak małe, że trzeba upychać na siłę.
Choć te 50 godzin się przegrało.

Dziś grałem w Cities Skylines u brata i gra jest mega. Strefy rozrastają się dużo wolniej, nie ma jako tako samouczka, ale odpowiednie opcje odblokowują się wraz z rozrostem miasta, co jest super. No i nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak zapanować nad miastem składającego się z 16 bloków(mod). Ale za to da się i nikt nam nie będzie decydować o tym, jak w to grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2015 o 23:33, Kirabaxior napisał:

Dziś grałem w Cities Skylines u brata i gra jest mega. Strefy rozrastają się dużo wolniej,
nie ma jako tako samouczka, ale odpowiednie opcje odblokowują się wraz z rozrostem miasta,
co jest super. No i nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak zapanować nad miastem składającego
się z 16 bloków(mod). Ale za to da się i nikt nam nie będzie decydować o tym, jak w to
grać :)

Gra jest świetna (cities), ale brak eventów trochę smuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2015 o 00:30, DarkWolf_PL napisał:

Gra jest świetna (cities), ale brak eventów trochę smuci.

W sensie trzęsień itd?
Twórcy mówili w Game Dev Diary, że chca sie calkowicie skupic na samej mechanice, a resztę oddać w ręce graczy przez steam workshop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować