Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War: Wstąpienie - recenzja

36 postów w tym temacie

"konsola momentami jest o krok od zakrztuszenia się"
Mam przez to rozumieć, że PS3 zdycha podczas grania w tą grę? tzn. GoW wyciska z niej siódme soki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla God of War Łańcuchy Olimpu i Duch Wojny specjalnie kupiłem PSP, w ubiegłe wakacje zaopatrzyłem się w PS2 głównie dla GoW 1 & 2.
Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się ogarnąć GoW3 i Wstąpienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez na PS3 jest wydanie Gow 1 i 2, nie musiales kupowac PS2 :)
GoW 3 koniecznie obadaj. Jednak dwojka jest chyba najlepsza, ale trojka rowniez swietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy w to nie gralem ze wzgledu na antypatycznego bohatera, czy w tej grze jest jakas
> fabula i zagadki, czy tylko leziesz do przodu i siekasz stworki?
Specjalnie dla Ciebie:) jakieś zagadki z częśći 3 2 i 1-szej jest ich znacznie więcej choć mniej skomplikowanych
http://www.youtube.com/watch?v=MEGwwRMYp1A
http://www.youtube.com/watch?v=Baupn8cT7ZY
http://www.youtube.com/watch?v=kpzX6o9nBSM
http://www.youtube.com/watch?v=k8HEl4_W73k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 23:02, ezils napisał:

Przeciez na PS3 jest wydanie Gow 1 i 2, nie musiales kupowac PS2 :)
GoW 3 koniecznie obadaj. Jednak dwojka jest chyba najlepsza, ale trojka rowniez swietna.

Musiałem :)
1. PS2 to wydatek do 200zł, ps3 dużo więcej.
2. Nie mam ani telewizora ani monitora z wejściem HDMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 11:37, kaczek93 napisał:

2. Nie mam ani telewizora ani monitora z wejściem HDMI :)

PS3 ma stare wyjście A/V, które istnieje od czasu PS1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 11:38, Henrar napisał:

> 2. Nie mam ani telewizora ani monitora z wejściem HDMI :)
PS3 ma stare wyjście A/V, które istnieje od czasu PS1 :P

Kolega przez długi czas korzystał z tego rozwiązania zanim przesiadł się na HDMI.
Na zwykłym wejściu gry wyglądały gorzej niż na ps2 i w dodatku wszystko było rozmazane do tego stopnia że nawet napisy ledwo dało się czytać. Także moim zdaniem jeśli chodzi o ps3 to albo hdmi albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 21:09, barosz12 napisał:

"konsola momentami jest o krok od zakrztuszenia się"
Mam przez to rozumieć, że PS3 zdycha podczas grania w tą grę? tzn. GoW wyciska z niej
siódme soki?

Wiesz, maszynka ma sześć lat, twórcom robi się ciasno w jej bebechach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gdyby tylko zamiast "tego czegoś" miał dwa miecze...
>
> "Tego czegoś" mam rozumieć łańcuchów? Gdyby miał dwa miecze to ;>?

Gdyby miał dwa miecze to już dawno bym w to grał (łącznie z poprzednimi grami z serii) a tak, to bardziej preferuję Conana z XBOX360 (gra, która notabene jest bardzo niedoceniana a szkoda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że kolejny raz Kratosowi udało się wyjść cało w brutalnym starciu z jakością.
Chciałbym jednak, żeby odpoczął parę lat, czułem zmęczenie materiału po kilkugodzinnej grze. Takie dyskretne, nieostentacyjne, ale jednak sugerujące, że poczciwego Spartiatę już trochę w krzyżu łomi. Jak sportowca, który wróci, ale do diabła, potrzebuje urlopu. Może nie takiego jak Kain - uchowajcie bogowie - ale z dwa trzy lata spokojnie by mu pomogły odzyskać świeżość.

W międzyczasie mógłby zrobić miejsce Jeźdźcom Apokalipsy z serii Darksiders.
Polubiłem Wojnę i Śmierć, chyba nawet bardziej niż Kratosa, a przecież obaj to bezwzględne skurrrczybyki. Chyba po prostu bardziej podoba mi się podejście Vigil Games (R.I.P.) i biblijne post-apo (jedynka) oraz niesamowita podróż (dwójka) niż rozbijanie się po Grecji.
Niemniej szacun za fajne przygody i okazję spuszczenia łomotu postaciom, którymi nas gnębiono na lekcjach mitologii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2013 o 01:34, Don_Sosneone napisał:

W międzyczasie mógłby zrobić miejsce Jeźdźcom Apokalipsy z serii Darksiders.
Polubiłem Wojnę i Śmierć, chyba nawet bardziej niż Kratosa, a przecież obaj to bezwzględne
skurrrczybyki.


Coś mi się wydaje, że niewielka jest szansa na " Darksiders III " ... obym się mylił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod koniec gry i smialo moge powiedziec, ze nie zaluje ani zlotowki. Rewelacyjna gra i po raz kolejny Santa Monica nie zawodzi.
Ten moment, nad ktorym wielu plakalo i w zw z tym pojawi sie patch niebawem - nie rozumiem oburzenia. Byl to trudny moment, ale za drugim podejsciem przeszedlem. Gram na normalu, wystarczy miec taktyke i wprawe.
Polecam gre kazdemu. Swietne lokacje, grafika, grywalnosc oraz nowe elementy mi zaimponowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego krztuszenia się PS3 to niestety rzeczywiście coś jest na rzeczy. Konsola chodzi głośno i mocno się nagrzewa, aż odrobinę wstrzymuję się z długimi sesjami.

Co do samej gry, pograłem parę godzin SP + ze 3 rundki na multi i jak na razie wszystko jest zajebiste...tylko jedna rzecz. Po cholerę wzięli ten beznadziejny system skakania z kamyczka na kamyczek od Uncharted? Nudna strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wieloletnia konsola, jeszcze "gruba" nie chodzi glosno, ale zauwazylem lekkie spadki FPS w kilku miejscach. Raz mi sie zawiesila konsola i chyba najwyzszy czas ja ponownie przeczyscic ;)

Fatal-X graj dalej jest jeszcze bardziej zajebiscie... Nie wiem o jaki system skakania z kamyczka na kamyczek Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 02:33, ezils napisał:

Nie wiem o jaki system skakania
z kamyczka na kamyczek Ci chodzi.


Po pierwszej walce z panem ''Rączką'' wpadamy do takich ścieków, jest tam pismo skryby i ściana z kamyczkami na których wspinamy się jak w Uncharted. Potem jest tego więcej. To było już w demie.

btw, ktoś naaaprawdę przesadził z tymi ślizgawkami, jest ich chyba z milion koło Delfickiej Wyroczni. Ze dwie by wystarczyły, po co tyle tego ładować w tak krótkim czasie? Przyszedłem grać w God of War, a nie "Sliding: Xtreme".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj... Wg slizgawki sa fajne, nadaja dynamiki i fajnie wykonane. Mnie sie wszystko w tej grze podoba i moze dlatego tak bronie tego tytulu. Jedynie czego mi brakuje to Bogów, ale wiadomo...
Rowniez mozna mowic, ze wspinamy sie jak w Assassins Creed. W wielu grac jest podobnie, ja bym to olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować