Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W następnym DLC do Borderlands 2 pojawi się nowa postać - kim będziemy sterować?

18 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Podczas panelu na SXSW Gearbox ogłosiło, że gdzieś głęboko pod skorupą Pandory przeprowadzano eksperymenty na kimś, komu udało się w końcu zbiec i to właśnie jego poczynaniami będziemy mogli kierować, gdy ukaże się nowe DLC do Borderlands 2.

Przeczytaj cały tekst "W następnym DLC do Borderlands 2 pojawi się nowa postać - kim będziemy sterować?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę martwi poniższy akapit:

"Warto wspomnieć, że ci, którzy wykupili Season Pass, nie dostaną automatycznie nowego bohatera i jeśli zechcą go wypróbować, będą musieli zapłacić za niego osobno."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

What the... what? Kupując season pass nie dostaje się WSZYSTKICH DLC? Właściwie, to nie pierwszy raz, bo to samo było z Saints Row 3, ale i tak jest to bardzo złe rozwiązanie. Tak jak się obawiałem, konsumenci będą płacić coraz więcej za coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 20:20, Janek_Izdebski napisał:

Troszkę martwi poniższy akapit:

"Warto wspomnieć, że ci, którzy wykupili Season Pass, nie dostaną automatycznie nowego
bohatera i jeśli zechcą go wypróbować, będą musieli zapłacić za niego osobno.
"


przeciez bylo juz dawno wspominane ze prawdopodobnie bedzie drugi season pass. nie ma nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 22:35, EmperorKaligula napisał:

przeciez bylo juz dawno wspominane ze prawdopodobnie bedzie drugi season
pass. nie ma nic przeciwko.

To w takim razie będzie to pierwsza gra, która posiadać będzie 2 "Season Passy"... Troszkę zbyt mocno Gearbox eksploatuje markę niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 23:04, Janek_Izdebski napisał:

To w takim razie będzie to pierwsza gra, która posiadać będzie 2 "Season Passy"... Troszkę
zbyt mocno Gearbox eksploatuje markę niestety...


daj Thorze zeby inni dawali dlc tej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku było mówione, że w skład season passa wejdą dokładnie 4 kampanie fabularne, nigdy nie implikowano nic więcej, stąd nie ma się tutaj czemu dziwić. Kiedyś o uszy obiła mi się jednak plotka, że kolejne postacie mogą być darmowe dla posiadaczy Premiere Club. Z perspektywy czasu nie bardzo w to jednak wierzę.

Względem drugiego passa, sytuacja jest co najmniej ciekawa. Pierwsze trzy DLC zdecydowanie dają radę, ale nadal brakuje czegoś naprawdę długiego, epickiego i z emocjonalnym kopem, stąd nadzieja, że finałowy dodatek, nad którym siedzą najdłużej spełni oczekiwania. Jeśli będzie przynajmniej na miarę poprzednich, to Pass z pewnością zaliczyć można do przyzwoitych ofert. Zobaczymy, jak zakończą ten "sezon", w gruncie rzeczy w konkluzji upatruję odpowiedzi na to, czy inwestować w grę dalej. Jeśli faktycznie zdecydują się na kolejne epizody, to i tak wyjdą one zapewne po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 23:24, Janek_Izdebski napisał:

Bethesda,


szajs

Dnia 11.03.2013 o 23:24, Janek_Izdebski napisał:

Rockstar chociażby :)


ciezko porownac to do obecnych DLC. no i te dodatki wyszly tez jako standalone (bardzo nietypowe dla DLC) i jeszcze roznica w cenie 20 euro w miejsce 10 euro... no i ile tych dlc rockstar wydal ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 23:36, EmperorKaligula napisał:

> Bethesda,

szajs

Szajs? "Dawnguard", "Dragonborn" do "Skyrima" na przykład? "The Scorchers" + darmowy "MOD Kit" do "Rage''a" również"? DLC do "Dishonored" (także te zapowiadane)? IMHO mocno przesadzasz...

Dnia 11.03.2013 o 23:36, EmperorKaligula napisał:

> Rockstar chociażby :)

ciezko porownac to do obecnych DLC. no i te dodatki wyszly tez jako standalone (bardzo
nietypowe dla DLC) i jeszcze roznica w cenie 20 euro w miejsce 10 euro... no i ile tych
dlc rockstar wydal ? ;)

Do "GTA IV", "RDR" czy "Maxa Payne''a 3" chociażby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 23:48, Janek_Izdebski napisał:

IMHO mocno
przesadzasz...


cenic kogos za niewydane jeszcze dlc (poki glupi arena pack do dishonored)... i ja tu przesadzam ? :) skyrima skonczylem wzdluz i wszerz. z 3 dlc udal sie im tylko dragonborn. nie za dobry wynik.

mod kit ? who cares ?

jak dla mnie wydaja slabizne straszna.

Dnia 11.03.2013 o 23:48, Janek_Izdebski napisał:

Do "GTA IV", "RDR" czy "Maxa Payne''a 3" chociażby. :)


MP3 mial rozwijane badziewne mutli jesli dobrze pamietam ? nic wartego uwagi. RDR to samo co GTA - inny pulap ceonowy, inna liga niz typowe DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 00:02, EmperorKaligula napisał:

cenic kogos za niewydane jeszcze dlc (poki glupi arena pack do dishonored)...
i ja tu przesadzam ? :) skyrima skonczylem wzdluz i wszerz. z 3 dlc udal sie im tylko dragonborn.
nie za dobry wynik.

Tylko, że jeśli chodzi o "Dishonored" to mówimy o Game of The Year wg niektórych plebiscytów. DLC do "Skyrima" to ta sama liga co DLC do "GTA IV" i "RDR".

Dnia 12.03.2013 o 00:02, EmperorKaligula napisał:

mod kit ? who cares ?

Społeczność moderska na pewno się ucieszy.

Dnia 12.03.2013 o 00:02, EmperorKaligula napisał:

jak dla mnie wydaja slabizne straszna.

Twoje subiektywne zdanie. Ja się z taką opinią nie zgadzam.

Dnia 12.03.2013 o 00:02, EmperorKaligula napisał:

MP3 mial rozwijane badziewne mutli jesli dobrze pamietam ? nic wartego uwagi. RDR to
samo co GTA - inny pulap ceonowy, inna liga niz typowe DLC.

Co do "MP3" to jeszcze mogę się zgodzić, że takie super nie było. Jeśli chodzi o te DLC do "GTA IV" i "RDR", to napisałem o tym wyżej - to ta sama półka co DLC do "Skyrima."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Season Pass i nowe 4 fabularne DLC do Bordka 2? Jestem na TAK. Nowa postać? Jak będzie tak fajna jak ostatnia, to biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się ludziom którzy z radością przyklasnęli na drugiego season passa kiedy pierwszy oferował dość słabe dlc nic nie wznoszące ciekawego i robione na odwal.

Polityka Gearboxa jest zbyt boleśnie oczywista i na dłuższą metę na dobre im to nie wyjdzie. Nie można doić swoich klientów jednocześnie obiecując im gruszki na wierzbie zbyt długo choć ziemia nosi sporo idiotów więc może się mylę.

Twórcy mogli by też wpierw podrasować trochę stare postacie i poprawić nie dociągnięcia no ale oczywiście z tego kasy nie ma co najłatwiej pokazuję z jaką firmą mamy do czynienia :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 00:43, aope napisał:

Nowy Season Pass i nowe 4 fabularne DLC do Bordka 2? Jestem na TAK. Nowa
postać? Jak będzie tak fajna jak ostatnia, to biore.

Ok, tylko to wszystko warto kupić dopiero po pierwszych recenzjach. Po tym co "Gearbox" zrobił z "Aliensami", trzeba podchodzić z ostrożnością do poczynań developera. Nawet mając w pamięci, że dotychczasowe DLC do "BL2" były dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 01:30, Smash-PL napisał:

Dziwię się ludziom którzy z radością przyklasnęli na drugiego season passa kiedy pierwszy
oferował dość słabe dlc nic nie wznoszące ciekawego i robione na odwal.


wybacz, zapomnialem sie. przeciez wszyscy wiemy ze Twoje zdanie na tematach tych DLC jest jedynym slusznym zdaniem, a kazdy kto mysli inaczej sie nie zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować