Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Assassin`s Creed IV: Black Flag Ubisoft zaskoczy graczy nowymi pomysłami

20 postów w tym temacie

"Guesdon wspomniał, że początkowo Assassin's Creed IV: Black Flag miało być spin-offem, ale wkrótce okazało się, że nie tylko jest to ogromny projekt, ale też gra, która wprowadza spory powiew świeżości do serii i dlatego zasługuje na "IV" w tytule."

Spoiler

Początkowo Assassin's Creed IV: Black Flag miało być spin-offem, ale okazało się, że AC III sprzedał się świetnie choć nie był dopracowany, więc postanowiliśmy dać "IV" do tytułu, aby nowa odsłona się lepiej sprzedała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dyrektor kreatywny Assassin’s Creed IV: Black Flag, Jean Guesdon, wierzy, że dzięki wyobraźni zespołu, który pracuje nad najnowszą częścią, gracze nie poczują się znużeni serią."
Zgaduję,że w następnym roku będą tą samą śpiewkę nawijali ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdurne gadanie, wyjdzie jak zwykle, Brotherhood i Revelations tez mialy miec pelno nowosci, to dolozyli jakies badziewne tower defensy, a cala reszta pozostala tak samo nudna. Trojka to miala byc nowa jakosc, a wyszla najgorsza czesc serii, ktora rtowaly tylko bitwy na morzu, wiec teraz na tym patencie robia cala gre- litosci. Chyba tylko naiwniak im teraz uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nasz zespół jest niezwykle podekscytowany wprowadzeniem polowania na walenie w grze Assassin''s Creed IV: Black Flag. Ta nowa funkcja stanowi prawdziwą rewolucję w gatunku. Po raz pierwszy w historii gier komputerowych gracz będzie mógł oglądać kilkugodzinną agonię ogromnego ssaka na ekranie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bitwy morskie i sterowanie statkiem w AC3 były świetne, mam nadzieje że w 4 bardziej to rozbudują i będziemy mieli otwarte morze oraz możliwość pływania z wyspy na wyspe. Brakuje w tych czasach dobrej gry pirackiej, a AC4 Black Flag zapowiada sie wręcz zaje*****e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po niedopracowanej i nudnej "trójce" podziękuję, przynajmniej na razie. Poczekam jak stanieje i kupię za pół ceny tak jak to zrobiłem z Brotherhood i Revelations. Poza tym szczerze wątpię w jakiekolwiek PRAWDZIWE nowości. Pewnie dorzucą ze dwie nowe bronie i inne tego typu pierdoły i na tym się skończy. Jak dla mnie zdecydowanie za wcześnie na kolejnego Assassyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 22:36, Harunia napisał:

Bzdurne gadanie, wyjdzie jak zwykle, Brotherhood i Revelations tez mialy miec pelno nowosci,
to dolozyli jakies badziewne tower defensy, a cala reszta pozostala tak samo nudna. Trojka
to miala byc nowa jakosc, a wyszla najgorsza czesc serii, ktora rtowaly tylko bitwy na
morzu, wiec teraz na tym patencie robia cala gre- litosci. Chyba tylko naiwniak im teraz
uwierzy.


Jak zwykle, marudzisz
trójka jest najlepszą częścią serii, dużo lepszą od jedynki, a i dodatki do dwójki najgorsze nie są
mi się te " tower defensy " podobają i ja wierzę, że Black Flag przyniesie kolejne nowości w serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 07:50, Damianuss1 napisał:

Jak w pół roku można zrobić nową grę z świeżymi pomysłami? Ahhh, no tak. Wcześniej była
jedna szabla w dłoni, teraz będą aż dwie.

Nad tą serią pracują na przemian dwa studia, tę część zaczęli jeszcze przed premierą trójki.

Mimo wszystko może być faktycznie nieco inaczej. Pływanie statkiem i robieniem za pirata oznaczałoby ograniczenia łażenia po miastach. Ciekaw jestem jak to rozwiążą. Będziemy łazić po mniejszych miejscowościach/małych osadach rozsianych na wysepkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba AC przejdzie do historii jako seria, nad którą pracowało najwięcej ludu w historii. Może jaki rekord guinnessa czy coś wpadnie po 22 odsłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć lubię tę serię i jestem za tym, by nowe części powstawały mniej więcej co roku-półtora(o ile nie będą nudzić, a fabuła będzie się rozwijać w dobrym kierunku), tak takiego gadanie nie lubię. Wymienia same nowości, które urozmaicają serię AC, a przecież to same oczywistości dla nowej gry. Nowy świat? Nowe realia? Nowe postacie? Proszę was. Chyba nie chcieli robić IV z lokacjami z III... Tak naprawdę w częstym wydawaniu gier nie ma nic złego, zwłaszcza jeśli chodzi o takie zręcznościówki, rpg''i z fabułą. To jest jak z serialem i nowymi sezonami. Warunkiem jest tylko dobra historia. A zmiana mechaniki to tylko urozmaicenie, które powinno skutkować nieznużeniem nas ;). Acz wiadomo, po jakimś czasie może już wystąpić zmęczenie materiału. Każdy podaje przykład CoD-a, ale z nim jest inaczej. To FPS z historią na 5h, z niezmieniającym się gameplayem i z, dla wielu, świetnym multi. Jeżeli coś ma świetne multi, powinno trwać dłużej, a nie, żebym musiał kupować nową grę co roku tracąc tym samym osiągnięcia z poprzedniej części(a zyskuję w sumie tylko nowe mapki). A ta 5 godzinna fabuła? Bitch, please... Zobaczymy jak będzie z AC IV. Pozdro ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 16:09, mobinio napisał:

ja chce grać sexy piratką coś na wzór Izabeli z DA2


Jak chcesz asasynkę to jedynie Liberation na PSV :) bo tu będzie "chłop pajret".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować