Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GramTV – gramy w Sniper: Ghost Warrior 2

19 postów w tym temacie

Panowie, chciałbym zauważyć, że CI właśnie podkreślało, że grę będzie można przechodzić jak snajper albo jak Rambo! W jedynce można było broń wrogów podnosić. Więcej mi się już nie chce pisać po raz nty, bo to i tak nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest jeszcze bardziej liniowa niż CoD, a to już osiągnięcie. Respect dla CI.
Z drugiej strony gra niby chodzi na CE3, a wygląda gorzej niż CoD na prehistorycznym silniku. To drugie wielkie osiągnięcie jakie CI udało się odblokować. Za te 2 achivementy spokojnie należy się 1000G...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na konsolach, ale na pc ta gra wyglada lepiej niz cod, wiec bez przesady. Natomiast grafika to jedyna dobra rzecz jaka mozna o Sniperze powiedziec. Cala reszta- rece opadaja. Moglbym tu napisac wiele, ale poczekam na recenzje gramu i tam skomentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo wyczulony na te niskiej jakosci tekstury oraz na trawe, krzewy i drzewa ,ktorych galezie i liscie wygladaja jak plaska poruszajaca sie na wietrze w dodatku nienaturalnie tekstura. Za cos takiego obnizylbym bardzo ocene poniewaz to zwykle niechlusjtwo. Podonnie jest z krzewami w Crysis 3 sa lepsze nzi tutaj ale wciaz gorsze niz w FarCry 2 o FC3 nie wpsominajac. Piekna grafika to nie tylko fajne efekty czasteczkowe i gra swiatel i cieni, liczy sie tez wielkosc przedstawianego swiata bez loadingow i zamknietych terenow oraz naturalnie wygladajac ai zachowujaca sie roslinnosc czego w CryEnginie 3 brakuje i to widac w obu tych grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest wspierać polskie produkcje. One powinny być jednak dobre. Ludzie nie wspierajmy za przeproszeniem g...na. Dosyć tego. Jeśli ktoś nie umie robić gier to niech zajmie się czymś innym. Niech w grę grają ludzie z CI, ale niech nie wciskają kitu ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na PC i grafika jest na prawde niezla,sama gra również daje mi mnóstwo satysfakcji,co prawda polecam rozpocząć od razu na najwyższym poziomie trudności,wowczas jest wyzwanie i trzeba czasem sporo się zastanowić co i jak ugryźć.Nie rozumiem dlaczego z góry nie dajecie tej gry szansy,ja polecam każdemu kto na sile nie szuka wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowy dla polaków hate wyczuwam.
Oprawa graficzna jest na prawdę dobra. Nie dorównuje tomb raiderowi, ale też nie robił jej tak doświadczony zespół, z tak duzym budzetem i gra ksoztuje bodajże połowę ceny tomb raidera. ;f
Porównujecie z z CODem i Battlefieldem. Imo CODMW2 wyglada gorzej, Battlefield lepiej, ale to też nie jest przepaść.
Kesik93, w prawie każdej grze znajde Ci "krzaczory", takie jak Ty pokazałes. :)

Gra jest zrobiona dla osób, które lubią grac w gry jakby film ogladali. Czyli płynność rozgrywki, bez zacięć na błądzenie, albo myślenie. Rozgrywka jest liniowa i dynamiczna. Jeżeli ktoś to zaakceptuje to gameplay jest też spoko.
Ja jednak jestem fanem rpgów i takie gry z góry sa u mnie level niżej. ;] Wcale nie odbieram tego "experience" tak głęboko jak w grach, gdzie graczowi przychodzi explorowanie świata i pdoejmowanie wyborów.

A jeszcze coś, kto wykonywał te videorecenzje? To jest tragiczne. :D Ledwo słyszę komentarze, a gdy już słyszę, to mam wrażenie, ze to pierwszy kontakt z grą recenzentów. Tzn jak się coś omawia to wydaje mi się, ze powinno się nieco przygotować do nagrania. Przemyśleć to, co chce się powiedzieć. Po to, aby recenzja była skondensowana bardziej w treść. Wielu recenzentów wcześniej zapoznaje się z tytułem, a potem zgrabnie udaje, ze gra 1x w jakąś misję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hate dla Polaków? Przede wszystkim to Tymiński jest odpowiedzialny za tan cały hate.
1. Grę napędza CryEngine 3. No proszę Was, to przykład jak tego silnika nie wykorzystywać? Wręcz obraza dla tego silnika! Trawa to bitmapy na krzyż, to już poprzednia część gry wyglądała o wiele lepiej! Nie będę wspominał o takich banałach jak nieruchoma trawa, drzewa, krzaki...
2. Korytarze, korytarze i jeszcze raz korytarze.
3. Gra dla debili (bez urazy) - cały czas nam ktoś mówi, co mamy robić: "schyl się, czołgaj się, idź w lewo, teraz strzelaj itp. itd.", dostaje komendę włączyć lornetkę i sprawdzić, gdzie jest więzień. Nie mogę się rozejrzeć po całym obszarze! Mam tylko wyznaczony obszar ruchu lornetką.
4. Idiotyczne założenia gameplayu - nie mogę podnieć broni wroga... oj sorry, no nie mogę jej podnieść, ale o dziwo jak zabijemy wrogiego snajpera, to jego broń możemy podnieść. Normalnie cud.
5. Mówiłem już o korytarzach? Do tego korytarze są podzielone na sektory - jak przejdziemy jeden sektory to nie możemy cofnąć się do poprzedniego (koniec misji!).
6. Rail shooter, czyli to, co CI wychodziło najlepiej (o ile można tak powiedzieć). Dużo razy musimy dojść do jakiegoś miejsca, położyć się... no i wtedy się zaczyna - nie mogę wstać, nie mogę wyłączyć lunety (choćby po to, żeby się rozejrzeć w sytuacji), nie mogę wstać, nie mogę się wycofać...
7. Jest bardzo ciekawy post na forum Steam na temat snajperki, z którą spędzamy 90% gry.

Ktoś tu wspominał o połowie ceny za Tomb Raider. Że co się pytam? Tomb Raidera można kupić za 77 zł. I to z kurierską przesyłką w cenie. Jedynka SGW jest zdecydowanie lepsza (o ile w ogóle można mówić o czymś lepszym w grach CI). Za te pieniądze to już lepiej kupić cały pakiet Sniper Elite V2 (jest w promocji na GMG). Najbardziej absurdalne jest to, że to gra o snajperach. A o wiele lepsze i ciekawsze akcje snajperskie można robić w grach w ogóle nie mających nic wspólnego z tą tematyką - Far Cry 3 czy Crysis 3 (absurdalnie ludzie narzekali, że Crysis 2 to korytarze, w SGW2 te korytarze są jeszcze mniejsze!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Ludzie zastanawialiście się czemu na najważniejszych portalach nie ma jeszcze recenzji? Pewnie City o to prosiło. Prosiło bo gdyby się ukazały wcześniej to nic by nie sprzedali. A tak sprzedadzą konkretne ilości bo trailery i obrazki są na przyzwoitym poziomie. Gra niestety odstaje i to odstaje strasznie. Naprawdę szkoda pieniędzy na sponsorowanie dziadostwa. Bo w roku 2013 taka gra to jest dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 14:58, TobiAlex napisał:

7. Jest bardzo ciekawy post na forum Steam na temat snajperki, z którą spędzamy 90% gry.


Który post, lub konkretnie o czym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 14:58, TobiAlex napisał:

Ktoś tu wspominał o połowie ceny za Tomb Raider. Że co się pytam? Tomb Raidera
można kupić za 77 zł. I to z kurierską przesyłką w cenie.

Pomyłka teraz z ich tą super zniżką 40-procentową w sklepie na M. gra jest po 89,99 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować