Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior 2 - recenzja PC

95 postów w tym temacie

mpietraszek_city
Kiedy udostępnicie path z dx11 ??
Będą to jakies kosmetyczne zmiany czy grafika sporo lepsza będzie?
ja się dzwie czemu nie wykozystaliscie potencialu cry engine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka, gamespot dostał chyba do recenzji jakąś lepszą wersję: pierwsza wada wg Myszy - tragiczna SI, pierwsza zaleta wg gs - świetna SI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 09:18, Nalfein napisał:

Ciekawostka, gamespot dostał chyba do recenzji jakąś lepszą wersję: pierwsza wada wg
Myszy - tragiczna SI, pierwsza zaleta wg gs - świetna SI.

nie po prostu GS nie należy się kierować w ogóle bo ci jeśli chodzi o wychwalanie debilnego poziomu AI to są mistrzami w tej dziedzinie.

Ogólnie metacritic obecnie oscyluje na razie następująco

recenzenci
X360 - 45/100
PC - 54/100 (pół godziny temu było 60/100)
PS3 - jeszcze nie ma ale podobnie do wersji X360 z recenzjami

Gracze
nie wazne jaka platforma 6 - 6.5 na 10 ale tendencja jest spadkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,
na wycieczki osobiste pozwolę sobie nie odpowiadać.
W kwestii recenzji: GameSpot 7/10, Gamezilla 7/10, playturn 7/10. Dla Państwa sprawa jest oczywista - recenzenci z tych portali nie mają o niczym pojęcia i się nie znają. Chyba że pójdą po rozum do głowy i obniżą oceny, wtedy będzie można na nich polegać... Mam wrażenie, że chcą widzieć Państwo tyko ten fragment rzeczywistości, który potwierdza Państwa założenia. Gracze, którym gra się podoba; recenzenci, którzy wystawiają dobre oceny nie są zauważani albo są wyśmiewani. Pisałem już o tym - gra być może nie spełniła oczekiwań części użytkowników forum, ale to nie oznacza, że nie ma dużego grona ludzi, którym Sniper pod wieloma względami odpowiada i sprawa frajdę.
Potwierdzają to nie tylko oceny na ww. portalach, ale też i głosy np. na metacritic (9,10).
Pozdrawiam
Mariusz_Pietraszek_City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mpietraszek_city
mogl by pan odpisać kiedy ukaże się path z DX11 ?? i jakie on zmiany izualnewniesie? będą one kosmetyczne czy cos poprawi sporo grafikę??
Mogę pana pocieszyć ze moja ocena gry to 6,5/10 ... spodziewałem się lepiej ale coż....
mam nadzieje ze wasze następne gry będą lepsze.. z każda grą nabieracie doświadczenia . Oby Enemy front było fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 13:30, mpietraszek_city napisał:

Witam ponownie,
na wycieczki osobiste pozwolę sobie nie odpowiadać.
W kwestii recenzji: GameSpot 7/10, Gamezilla 7/10, playturn 7/10. Dla Państwa sprawa
jest oczywista - recenzenci z tych portali nie mają o niczym pojęcia i się nie znają.
Chyba że pójdą po rozum do głowy i obniżą oceny, wtedy będzie można na nich polegać...
Mam wrażenie, że chcą widzieć Państwo tyko ten fragment rzeczywistości, który potwierdza
Państwa założenia. Gracze, którym gra się podoba; recenzenci, którzy wystawiają dobre
oceny nie są zauważani albo są wyśmiewani. Pisałem już o tym - gra być może nie spełniła
oczekiwań części użytkowników forum, ale to nie oznacza, że nie ma dużego grona ludzi,
którym Sniper pod wieloma względami odpowiada i sprawa frajdę.
Potwierdzają to nie tylko oceny na ww. portalach, ale też i głosy np. na metacritic (9,10).
Pozdrawiam
Mariusz_Pietraszek_City


na metacritic macie głosy od graczy wysokie bo na fb prosilsicie aby ją tam oceniać.
i fajnie wymienić 3 recenzje z sióemkami , a o 100 innych z gorszą oceną nie wspomnieć.

Zawiedliście graczy i trzeba to sobie otwarcie powiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 15:20, marcin29L napisał:

mpietraszek_city
mogl by pan odpisać kiedy ukaże się path z DX11 ?? i jakie on zmiany izualnewniesie?
będą one kosmetyczne czy cos poprawi sporo grafikę??
Mogę pana pocieszyć ze moja ocena gry to 6,5/10 ... spodziewałem się lepiej ale coż....
mam nadzieje ze wasze następne gry będą lepsze.. z każda grą nabieracie doświadczenia
. Oby Enemy front było fajne:)

DLC z mapami miało być dziś. Co do patcha DX11 nie podano terminu, a szkoda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceny 7/10 to rzadkość. Nie wiem czy jest się z czego cieszyć, skoro większość recenzji jest negatywna. Opinie graczy również. Zauważamy wszystko, ale skoro przeważają niskie oceny, to te są bardziej zauważone i wiarygodne. To niemożliwe aby tak wielu ludzi się pomyliło. A głosy ludzi na metacritic są od dawna miało rzetelne. Każdy tam może założyć konto i ocenić grę, a wiele osób oceniających Snipera 2 dobrze, oceniło tylko i wyłącznie tę grę. Nie raz była afera, że wydawca kupował oceny bądź sami pracownicy robili konta i oceniali grę. Nie oskarżam Was o tak brudne praktyki, bo to zbyt mała skala przedsięwzięcia, ale podawanie ocen użytkowników na metacritic jest czystą głupotą. Tym bardziej not na poziomie 9 i 10. Wątpię aby sami pracownicy CI Games wystawili Sniperowi 2 tak wysoką ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie są zazdrośni o CDProjekt jak Wiedźmin 2 wyszedł i ma średnią ponad 85/100 na X360/PC u recenzentów natomiast u użytkowników jest na poziomie ponad 8.2 na 10 na obie platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może bardziej o Dead Island, a nawet o ostatnie Call of Juarez, które jest o co najmniej dwie klasy lepsze od Snipera 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 18:22, Kraju napisał:

Może bardziej o Dead Island, a nawet o ostatnie Call of Juarez, które jest o co najmniej
dwie klasy lepsze od Snipera 2.

bardziej bym szedł w strone CDP bo wiesz CI w przeszłości zrobiło aferę z tym kto jest z tych dwóch bardziej rozpoznawalny na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście była taka sytuacja. Ale nikt w Polsce nie jest w stanie konkurować z taką marką jak Wiedźmin. A Cyberpunk 2077 znalazł niszę jaką jest cyberpunk. Zresztą pozostawioną po świetnej trzeciej części Deus Ex. Dlatego ludzie się tą grą interesują. Nawet Techland nie może nic na to poradzić. Tylko, że oni mają silne marki, które same potrafią się obronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 18:53, Janek_Izdebski napisał:

Weźcie już nie krytykujcie tego arcydzieła. Bo jeszcze przyjdzie Pan Mariusz Pietraszek
i wyzwie Was od "zorganizowanej grupy hejterskiej." :D

i zacznie się mopping :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 19:02, Numenpl napisał:

i zacznie się mopping :-D

Już się zaczął, ale chyba mobbing raczej. ;D

Tak naprawdę aope, TobiAlex, Harunia, ja oraz inni na tym forum, a także na forum GoL''a, powinni zgrzytać zębami, czy aby na dniach nie otrzymają wezwania do stawienia się przed prokuratorem... W końcu Pan Tymiński najchętniej wszystkich wymienionych pozwałby o zniesławienie, "robienie czarnego PR-u" i naruszenie dóbr osobistych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to sarkazm co napisałeś, ale odniosę się też do poprzedniego Twojego postu. Akurat guzik nam mogą zrobić. Nigdzie nie namawiamy do niekupowania gry. Nigdzie nie wyzywamy firmy, jego pracowników, ani nie używamy wulgarnych zwrotów w stosunku do gry. Jako konsumenci mamy pełne prawo wyrażać się nt. gry, tak samo jak nie zabronią nam mieć opinii o firmie i je wygłaszać. Korzystamy z wolności słowa, która oczywiście też ma swoje granice, ale tak jak napisałem, wszystko pozostaje w sferze dopuszczalności i dobrego smaku. Gdyby rzeczywiście doszło do takiej kuriozalnej sytuacji, Pan Tymiński przegrałby w każdym niezawisłym sądzie. Słowa które powiedział, były tylko i wyłącznie straszakiem. Szkoda, że jak na "snajpera" trafił aż tak niecelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tego brakowało, żeby gracze nie mogli dzielić się ocenami gier! Jeżeli do tego miałoby dojść, to protesty będą ostrzejsze niż w przypadku ACTA!
Oj, pan Tymiński wygłaszanymi bzdurami nie zaskarbił sobie miłości klientów, oj nie zaskarbił :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w takim razie powiesz o działaniach Pana Tymińskiego i całego CI, którzy na oficjalnym profilu gry na FB zachęcają graczy do spamowania pozytywnych recenzji na forach, internetowych wydaniach mediów growych, blogach i agregatorach ocen? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować