Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Jeśli miałby ktoś przypadkiem odstąpić jeden kluczyk to chętnie przyjmę.
Czekam już miesiąc na Blizza, a on kompletnie nie chce mi wysłać :)

Z góry serdeczne dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 02:35, Malevyn napisał:

na czym polega disenchanting w hearthstone ?

Zmieniasz karte w pył, za który mozesz robic inne karty. Jednoczesnie do zrobienia nowej karty (nawet takniej samej ktora prze chwila rozwaliles) potrzeba kilka razy wiecej pyłu niż uzyskujesz w procesie disenchantingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 14:11, miszcz929 napisał:

> potrzeba kilka razy wiecej pyłu
niż uzyskujesz w procesie disenchantingu.


mozna sie bylo spodziewac. a tworzy sie karty losowo czy mozna wybrac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 16:26, Feno napisał:

Mag i Łowca sa iryujący, ale to co wyrabia Priest jest nienormalne.


Tylko raz widziałem jak prej robił cuda: świetlista istota, 2x podwojenie hp i 20 dmg na czysto w bohatera. Ale to nic w porównaniu z tym co robi ze mną przede wszystkim mag, a potem łowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2013 o 16:31, Reffan napisał:

Tylko raz widziałem jak prej robił cuda


Zazdroszczę.

Do tego co napisałeś, dodałbym mind control i jego shadow wordy kontrolujące deck jak żadna inna klasa. Silence za 0. Leczenie minionów za 0 itd.

Priest obecnie ma najlepszy late game i pokonać go - przynajmniej dla mnie - jest bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj w ogóle zauważyłem, że coś takiego jak Hearthstone istnieje (nie, nie żyję w jaskini). Jako, iż mam słabość do karcianek pytanko by się upewnić: jest jeszcze zamknięta beta tak? Ma ktoś wolny kod ? :P
I kiedy otwarta beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 19:13, Outlander-pro napisał:

Jako, iż mam słabość do karcianek pytanko by się upewnić: jest jeszcze
zamknięta beta tak? Ma ktoś wolny kod ? :P

Kody do Hearthstone są towarem skrajnie deficytowym ;) Na Allegro chodzą nawet po 80 zł. Zarejestruj się na Battle.net, a nuż będziesz miał fuksa.

Dnia 27.10.2013 o 19:13, Outlander-pro napisał:

I kiedy otwarta beta?

Nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój kolega, który przez cały czas głowę mi suszył, że nie ma kodu i pewnie nie dostanie dostał... po tym jak dzień wcześniej trochę mleka nadużył i prawie wiadomości od Blizza nie wywalił dzisiaj rano ;D

Nie polecam takiego rozwiązania, ale już można się powoli spodziewać kluczy u każdego, a to też oznacza, że już faza otwarta coraz bliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 19:20, Dared00 napisał:

Kody do Hearthstone są towarem skrajnie deficytowym ;) Na Allegro chodzą nawet po 80
zł. Zarejestruj się na Battle.net, a nuż będziesz miał fuksa.


Czyli za grosze. Wcześniej chodziły po 6 stów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą trochę dziwna jest dla mnie mechanika hearthstona. Na przykład "Szał" który według opisu daje dodatkowy efekt gdy sojusznik zostanie zraniony. Ale jakoś nic nie piszą o tym, że efekt zostaje cofnięty po jego uzdrowieniu. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Enrage: While damaged, this minion has a new power". Jak dla mnie wynika z tego jasno, że po uzdrowieniu jednostki, traci ona dodatkowy efekt. Na przykład taki Gurubashi Berserker ma w opisie "Whenever this minion takes damage, gain +3 Attack", czyli tutaj leczenie nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 16:45, matiz123 napisał:

"Enrage: While damaged, this minion has a new power". Jak dla mnie wynika z tego
jasno, że po uzdrowieniu jednostki, traci ona dodatkowy efekt. Na przykład taki Gurubashi
Berserker ma w opisie "Whenever this minion takes damage, gain +3 Attack", czyli tutaj
leczenie nic nie zmienia.


http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/A-Chi%C5%84czycy-zrobili-swojego-Hearthstone-a-czyli-z-cyklu-znajd%C5%BA-3-r%C3%B3%C5%BCnice
LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy - graj po angielsku jak w MTG, bo wtedy rulling kart jest najjaśniejszy jaki może być. Szczerze to właśnie dlatego jestem przeciwny pomysłowi polskiej edycji... I chyba faktycznie zmienię język HSa na angielski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jeszcze ciekawostka - szczęście mam, drugiego klucza dostałem, bo się zawieruszył i chyba nie temu dali, co trzeba. Dlatego już znalazłem jego właściciela i oddałem w prawowite ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować