Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Hmm bawiłem się dziś trochę na NA
Złożyłem sobie taki deck nazwałem go Value Zoo. Większość kart to Basic i pojedyńcze Commony(rare).

Ogólnie, to takie dużo gorsze Zoo, ale ma kilka kart które mają na celu zyskania trochę wartości.
Owl, Bomber(RNG love), Mind Control Tech, Succubus, Ooze, Hellfire, FrostWolf Warlord.
Warlord w Zoo da się wyciągnąć Value z tej karty. Control Tech kontra na Shaman Boty i Zoo.(Hellfire też)

Co do gier, to z rangi 21 doszedłem do rangi 15 cały czas na win-striku. Przegrałem 1 grę testową i ostatnią grę z W/L na poziomie 80%+. Co do decku, to wydaje mi się, że do 12-10 rangi dałbym nim radę dojść, ale pewnie W/L by spadł do 50-60%.

PS. Acolyte of Pain, Hellfire, Wolfrider to pierwsze karty, które zmienie. Co do Succubusa, to troche słaba karta, ale umiem wyciągnąć z niej Value.
PS2. Możliwe, że popracuje jeszcze nad deckiem, ale jak zagram arene i zobacze co moge zrobić za darmo.

20141008234608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, w końcu mi się trafiła pierwsza legendarka ( i druga nie z naxx) z paczki :D (prawdopodobnie, bo miałem jeszcze paczkę z areny jednocześnie nieotworzoną i oczywiście nie wiadomo która była którą) Tyle czasu czekałem na jakąś legendę ! Oto moja szczęśliwa paczka :D

20141011172322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do paczek chyba najfartowniejsza seria. Wczoraj VanCleef, dzisiaj 2 paczki w jednej Malygos w drugiej Ilidan.
Zastanawiam się nad następnym dodatkiem, do blizzconu coraz bliżej. Najbardziej w sumie chciałbym tematykę Ulduaru lub Sunwell Plateu, ale pewnie skończy się na Icecrown Citadel. W sumie też będzie mi odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 22:51, Nightdew napisał:

Przyjemnie się ogląda Seatstorycup, fajne takie turnieje organizowane w domu.


Poprzedni (viagame bodajże) był chyba nawet ciekawszy ze względu na jeszcze bardziej domową atmosferę i, mimo początkowych problemów, dobrą produkcję (przerywniki muzyczne chociażby); w każdym razie mi się w tym podoba to, że mecze komentują gracze.

No i pierwszy mecz Reynad vs Forsen, mega.

Btw, przygody ladderowe - z t8 do t7: coś koło... 30 meczy (26 mam zanotowane, zacząłem spisywać z ciekawości matchupy). Z t7 do t6... 3 mecze.
Tja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie udało się wykonać jedno z najtrudniejszych zadań, złoty Nozdormu :D Fajnie jeszcze nie miałem, udało się skompletować wszystkie aspekty. Na dodatek dołączył do złotej Ysery i złotej Alex więc jeszcze tylko Malygos :)

20141018122822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec turnieju,

Spoiler

Savjz

wygrał. Fajna ostatnia gra. Oby więcej takich, bardzo fajna forma z którą pierwszy raz się spotkałem i przez te kilka dni fajnie się oglądało od czasu do czasu. Dobrze, że teraz powracają i znowu będzie z kim grać bo w leaderze trochę nudno ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 00:21, Nightdew napisał:

Koniec turnieju,

Spoiler

Savjz

wygrał. Fajna ostatnia gra. Oby więcej takich, bardzo fajna
forma z którą pierwszy raz się spotkałem i przez te kilka dni fajnie się oglądało od
czasu do czasu. Dobrze, że teraz powracają i znowu będzie z kim grać bo w leaderze trochę
nudno ostatnio :)


W jakich dniach są mistrzostwa świata? Wiadomo coś? Grupy, cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nieźle. Szkoda, że Nozdormu jest praktycznie niegrywalny... mógłby przeciwnikowi dawać tylko 15 sekund (za to słabsze staty) ^^
Mi wypadła przedwczoraj bodajże Alextrasza. Drugi smok po Deathwingu i fajnie, może kiedyś w jakimś decku mi się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 00:35, Budo napisał:

Nieźle. Szkoda, że Nozdormu jest praktycznie niegrywalny... mógłby przeciwnikowi dawać
tylko 15 sekund (za to słabsze staty) ^^

Chyba że ktoś gra w HSa tak jak ja, mając na alt+tab jakieś inne rzeczy lub czytając komiksy, czekając na swój ruch, i nagle słyszy, że "muszę się spieszyć!". Dzisiaj miałem taką sytuację, ale udało się wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować