Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2014 o 00:12, secretkeeper napisał:

Brakuje Zombie Chow. Zombie + Auchenai +Baron + Circle = fun. Zombie > Lepper Gnome.
Nie jestem pewien trochę Nerubian Egg. Dodałbym nawet jakiegoś Argusa albo coś, żeby
mieć +1 aktywator.


No Zombie Chow to jest kandydat... na razie zobaczę jak to działa z Leper Gnome, ale pewnie wymienię. Co 2/3, to 2/3 jednak.
Nerubian Egg to trochę eksperyment, bo nie mam go w oryginalnej liście. Brakuje mi trochę aktywatorów, muszę liczyć na Circle of Healing/Holy Nova. Za to miałem już grę, gdzie z jednego jaja wyskoczyły mi dwa pająki, bo miałem barona- także potencjał jest. Dzięki za porady, Defender of Argus to jest dobra myśl :P

Jaracz---> hehe masz poczucie humoru, że też Ci się chce tyle pisać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile Athene oczywiście no skill to tym razem udało się wreszcie trafić pierwszy raz na Kolento. Na dodatek vs jego handlock którym awansował jako jeden z 4 osób na blizzcon :)

20141006003147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 00:25, Budo napisał:

No Zombie Chow to jest kandydat... na razie zobaczę jak to działa z Leper Gnome, ale
pewnie wymienię. Co 2/3, to 2/3 jednak.

W ogóle dziwią mnie ludzie, którzy wsadzają zombiaka to talii agro. Często jak gram przeciw nim, te ekstra 5 życia przywrócone przez zombiaka pozwala mi się odbić od dna.
U kapłana jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zombiak już w talii ;]
Wymieniłem za Eggi, nie mam miejsca na Defendera, więc dość logiczny wybór. A jeśli chodzi o zastosowanie zombiaka, to zasada jest taka, że on wchodzi na początku i jest używany do kontroli stołu. Czyli rozbijasz go o miniony wroga, a przywracanie życia nic nie robi, bo nie atakujesz przeciwnika na początku. Przynajmniej taka jest teoria, w praktyce wychodzi różnie :)

Nightdew---> gz, Kolento nie w kij dmuchał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać jakiś w miarę darmowy deck, którym dość sukcesywnie uda mi się wyfarmić golda na Naxxa? Przeważnie szukam decków na hearthpwnie, ale tam wszystko jest na bieżąco z nowy kartami, więc może tutaj ktoś mógłby mi polecić coś wedle moich preferencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 14:57, Oloninho napisał:

Mógłby ktoś podać jakiś w miarę darmowy deck, którym dość sukcesywnie uda mi się wyfarmić
golda na Naxxa? Przeważnie szukam decków na hearthpwnie, ale tam wszystko jest na bieżąco
z nowy kartami, więc może tutaj ktoś mógłby mi polecić coś wedle moich preferencji?


Osobiście korzystam z:
http://www.icy-veins.com/hearthstone/decks-and-guides-for-constructed-play
Są tam decki tak z podstawowych jak i w miarę tanich kart dla każdej z klas. Z mojej noobskiej perspektywy nawet całkiem fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 14:57, Oloninho napisał:

Mógłby ktoś podać jakiś w miarę darmowy deck, którym dość sukcesywnie uda mi się wyfarmić
golda na Naxxa?


http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2fgq0x/basic_deck_guides_for_all_9_classes_0_dust/
Możesz zacząć od tego, stopniowo wymieniając karty na te z paczek - ciężko zgadywać co masz, a czego nie, więc tu już wybór nalezy do Ciebie.

@Budo - tyle, że Zombie u Priesta sprawdza się nawet lepiej, bo jak nie wpadnie w early to zawsze może zrobić combo z Auchenaiem i Circle of Healing. Inne klasy mają ten problem, że jak nie wejdzie od razu do łapy... No to teoretycznie zależy to od decku, ale jednak leczenie przeciwnika który nie jest handlockiem nie jest wskazane ;P

Btw, jak się zapatrujecie na balans na chwilę obecną? Pomijajac turnieje, tam jest trochę inna bajka, wiadomo, ale w ladderze. Chciałem pograć czyms ambitniejszym (ambitne i hearthstone, tja), zdecydowałem się na mojego ulubionego Rogue''a... I nic, jest imo strasznie ciężko. Znudzony i zmęczony zmieniłem deck na Zoo... Win streak przez 5 poziomów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 15:10, Adjatha napisał:

Btw, jak się zapatrujecie na balans na chwilę obecną? Pomijajac turnieje, tam jest trochę
inna bajka, wiadomo, ale w ladderze. Chciałem pograć czyms ambitniejszym (ambitne i hearthstone,
tja), zdecydowałem się na mojego ulubionego Rogue''a... I nic, jest imo strasznie ciężko.
Znudzony i zmęczony zmieniłem deck na Zoo... Win streak przez 5 poziomów...

Meta:
-Handlock jest bardzo mocny plus dobry na zoo.
-HandMage jest ok. Chociaż łatwiej na niskich rangach będzie Handlockiem.
-Warrior, Pall zawsze ok.(tylko wolno xD)
-Priest jest super
-Midrange Druid moim zdaniem super.
-Token Druid na niskich rangach ok, na wysokich raczej nie bo handlock,shaman.
-Taunt Druid na wysokich ok.
-Rogue ok, ale na wyższych bo więcej Control Decków.

PS. Osobiście, to wspinam się Handlockiem, HandMagem, Warriorem i Midrange Druidem.
PS2. Najprościej wbić Druidem 5 range. Tylko, że mam złotego Druida, to skupiam się na Warriorze i Handlocu. Magiem jeszcze gram średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem oglądałem teraz grę decydującą o awansie na blizzcon z NA. Dtwo na Deerjason czy jakoś tak ich nicki, dwóch tak słabych graczy już dawno nie widziałem. Zresztą chat tylko to potwierdzał. Rozumiem, że emocje robią swoje ale gościu który wygrał 3/0 nie ogarniał jak kończyć z combo druidowym. Polecam obejrzeć gdzieś 2 i 3 grę jak znajdziecie. Albo ostatnia gra i gościu który przegrał w ostatniej akcji ma cały stół totemów i minionów/przeciwnik Ragnarosa i Loatheba. Z tego całego stołu jest są wszystkie totemy, 2 wilki i 5/5 minion + ma 11 hp swojego hero. Jedynym i rozsądnym rozwiązaniem jest ładowanie w twarz + zniszczenie loatheba = łatwa i oczywista wygrana gra. A ten zostawia wszystko po czym druid dropi swoje combo drzewa + roar co daje idealne 11 dmg :D (2 drzewa w 2 wilki, druid w totem, loatheb i drzewo w szamana 7+3). Poziom między EU a NA jak dla mnie przepaść ogromna na korzyść EU. Na dodatek podobno w tym eliminacyjnym turnieju NA pełno zoo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 00:19, Nightdew napisał:

Przypadkiem oglądałem teraz grę decydującą o awansie na blizzcon z NA. Dtwo na Deerjason
czy jakoś tak ich nicki, dwóch tak słabych graczy już dawno nie widziałem. Zresztą chat
tylko to potwierdzał. Rozumiem, że emocje robią swoje ale gościu który wygrał 3/0 nie

Ogólnie poziom był słaby nawet komentatorzy popełniali sporo błędów.
Co do Miss lethal to było ich na pęczki. Ja wczoraj oglądałem Nairea(restream), który analizował gre i dużo było błędów.
Na Reddicie jest sporo wątków natemat błędów Xd. Jab vs Tides 5 dmg na planszy i Tides 5 hp.(miss lethal).
Ps. tego nie widziałem meczu.

Co do Zoo, to Firebat wyeliminował Hyped-a(3-1 zoo). Hyped ładnie grał turniej, ale zoo perfect hand 3 gry i odpadasz XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Cabal Soulpriest, Big Game Hunter, Shadow Madness, Temple Enforcer (nie wiem czy to darmowe nie jest przypadkiem). Albo rób Naxxa i skłądaj death priesta, duży fun, a deck jest bardzo tani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 14:38, Budo napisał:

/.../

Cabal Soulpriest, Big Game Hunter, Shadow Madness, Temple Enforcer (nie wiem czy to darmowe
nie jest przypadkiem).

Z tego co widzę to nie ale i tak mam dwie sztuki Enforcera. I jedną Shadow Madness. W przypadku pozostałych będę musiał liczyć na drop. Tylko pytanie powstaje co wywalić żeby zmieścić takie zmiany. Bo Black Knighta nie ruszę na pewno, ratuje mi życie :P

Dnia 07.10.2014 o 14:38, Budo napisał:

Albo rób Naxxa i skłądaj death priesta, duży fun, a deck jest bardzo tani :)

Ale samo Naxx już nie takie tanie, na razie tylko jego darmową część zrobiłem :D Tym niemniej dzięki za pomysł, poczytam sobie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 14:43, ziptofaf napisał:

Tylko pytanie powstaje co wywalić żeby zmieścić takie zmiany. Bo Black Knighta nie ruszę na pewno, ratuje mi >życie :P


Jednego Mind Controla na spokojnie możesz (10 many to jednak dużo, zabranie czegoś przeciwnikowi jest fajne, ale kosztuje Cię całą turę), myślę, że możesz też rozważyć pozbycie się przynajmniej jednego Farseera.

Enforcera bym sobie odpuścił tbh, ale Shadow Madness bywa interesujący (szczególnie jeśli cel ma jakieś fajne Deathrattle - np. Harvest Golem), a Cabal to generalnie trochę gorszy Shadow Madness + Yeti. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 14:43, ziptofaf napisał:

Ale samo Naxx już nie takie tanie, na razie tylko jego darmową część zrobiłem :D Tym
niemniej dzięki za pomysł, poczytam sobie co i jak.


Musisz przejść prędzej czy później, za fajne karty są, żeby sobie olać :) Ja bym wyrzucił argusa i sunfury protector oraz 1x holy nova i 1x mind control.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 14:38, Budo napisał:

Albo rób Naxxa i skłądaj death priesta, duży fun, a deck jest
bardzo tani :)

Co to jest death priest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować