Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2013 o 18:55, Essau napisał:

Szukanie w necie strategii do HS to jak przejście RPGa przy pomocy solucji. W ogóle masz
satysfakcje z wygrywania, skoro potrzebujesz pomocy do grania? Instrukcja do gry pewnie
też by Ci się przydała.


Nie no, skandal, jak tak można, 0/10.

Protip: sprawdzenie dobrych buildów ułatwia ich zrozumienie, co za tym idzie - umiejętność poprawnego oceniania kart i tworzenia własnych decków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co komu to przeszkadza? Jeśli ktoś chce sobie pyknąć gierkę, dwie czy trzy dziennie dla czystej przyjemności z gry i nie ma czasu/chęci/whatever żeby bawić się w składanie, kombinowanie, układanie, sprawdzanie nowych talii to nie ma nic w złego w zagraniu gotową.
Z tego co wiem, tym właśnie miał być HS - prostą karcianką, żeby się oderwać. Nikt nie każe nikomu szukać własnych rozwiązań. Granie według talii z neta to jak granie talią ułożoną przez "pomagacza" w kliencie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 18:55, Essau napisał:

Szukanie w necie strategii do HS to jak przejście RPGa przy pomocy solucji. W ogóle masz
satysfakcje z wygrywania, skoro potrzebujesz pomocy do grania? Instrukcja do gry pewnie
też by Ci się przydała.


Nie kopiuję strategii w 100% tylko je modyfikuję. Nie wiem czy grasz w tą grę ale dobra talia to tylko połowa sukcesu. Sytuacja na stole za każdym razem jest inna i grając dobrymi kartami człowiek uczy się nowych strategii. No chyba że myślisz strategia z internetu = 100% win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nawet jego okrzyki są z tym powiązane;]

Swoją drogą, przez przypadek użyłem na sobie umiejętności która zabiera 2 hp i oddaje 2 hp, trochę dziwnie to wyszło;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na zdobycie klucza poza czekaniem na inva od Blizzarda? Dzisiaj patrzyłem w profilu czy mam inva i w ogóle nie było zaznaczone, ze chce klucz do bety, a zaznaczałem już wcześniej...po jakimś czasie się odznacza to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 00:56, Ecko09 napisał:

Jest jakiś sposób na zdobycie klucza poza czekaniem na inva od Blizzarda? Dzisiaj patrzyłem
w profilu czy mam inva i w ogóle nie było zaznaczone, ze chce klucz do bety, a zaznaczałem
już wcześniej...po jakimś czasie się odznacza to?


Ja tam zakupiłem na allegro. Teraz kosztuje pewnie ok 5zł. Od Blizzarda też nie dostałem ale jest/była taka strona koreańska gdzie po podaniu maila w 24h miało się klucz. Poszukaj w necie tej strony, wpisujesz tam maila, przepisujesz wyraz z obrazka oraz zaznaczasz ptaszkiem akceptację regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 00:56, Ecko09 napisał:

Jest jakiś sposób na zdobycie klucza poza czekaniem na inva od Blizzarda? Dzisiaj patrzyłem
w profilu czy mam inva i w ogóle nie było zaznaczone, ze chce klucz do bety, a zaznaczałem
już wcześniej...po jakimś czasie się odznacza to?


Chcesz klucz bo dostałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 15:15, Isildur napisał:

Chcesz klucz bo dostałem?


Poproszę ;] W jaki sposób chcesz to przekazać? Na steamie, xfire czy na gramsajcie wiadomość mi wyślesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 16:37, Ecko09 napisał:

Poproszę ;] W jaki sposób chcesz to przekazać? Na steamie, xfire czy na gramsajcie wiadomość
mi wyślesz?



Na gramsajcie wyśle jako prywatna wiadomość :)

EDIT:

Kod podesłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 19:37, Ecko09 napisał:

Czy mi sie wydaje czy Druid jest zdecydowanie słabszy od reszty klas?

HA wydaje ci się, druid jest świetny w dobrych rękach. Druid głownie bazuje na late gamie i jest w tym naprawdę świetny, startowym deckiem dużo nie zdziałasz ale przy doborze odpowiednich kart jest ciężkim p[przeciwnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz zdarzyło mi się trafić na takiego druida, który mnie rozwalił w kilku ruchach. Nawet nie wiedziałem, co się stało. Bum, headshot i po grze. Ale fakt, tylko raz, na ogół druidzi padają jak muchy. Wydaje mi się, że każda klasa w rękach umiejętnych graczy jest dobra, nie ma podziału na słabe i dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować