Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oho, zaczyna się! Pierwsze plotki o nowym Call of Duty

24 postów w tym temacie

Takie zmiany to sie kiedys widzialo w dodatku do gry, u niektorych producentow w patchach jest wiecej zmian. A tutaj prosze, kolejna czesc, a zmian tyle co kot naplakal. Z ta destrukcja otoczenia tez sie obudzili, kilka lat za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu łaskawie dali tę cholerną destruckję. Szczerze mówiąc, to tego mi najbardziej brakowało w odsłonach Coda.(Zaraz po nieco ciekawszej fabule, bo ta to się strasznie opuściła po pierwszym MW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ciołki matołki :D przecież to oczywiste, że nie mogą zapowiedzieć na next xboxa, bo go jeszcze microshit nie zapowiedział i pewnie nie mogą wyjawiać informacji, bo duże kary dostaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale ciołki matołki :D przecież to oczywiste, że nie mogą zapowiedzieć na next xboxa,
> bo go jeszcze microshit nie zapowiedział i pewnie nie mogą wyjawiać informacji, bo duże
> kary dostaną...
ciołku matołku naucz się czytać >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ciołku matołku naucz się czytać

Pod newsami o Call of Duty zawsze znajdzie się kilka niezbitych dowodów na to, że gry komputerowe jednak wzmagają krwiożerczość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo może z destrukcją otoczenia będzie ciekawiej. Mogliby się postarać o jakieś ciekawe tryby do multi tak jak było w BO ("gun game" i "one in the chamber") przyjemne były to odskocznie od zwykłych TDM i S&D, nie wiem jak jest w MW3 i BO2 bo nie kupiłem i nie chciało mi się nawet sprawdzać na necie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > ciołku matołku naucz się czytać
>
> Pod newsami o Call of Duty zawsze znajdzie się kilka niezbitych dowodów na to, że gry
> komputerowe jednak wzmagają krwiożerczość!

Skad wiesz, ze on nie ma tak normalnie?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz zaraz... dopiero doganiają konkurencję z przed dwóch lat, gratuluję. Zwłaszcza że Battlefield 4 tuż tuż. I tak będzie brzydko, LECZ Z ROZMACHEM. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować