Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

ok thnx jakos sie pokapowalam ale jest nowy problem:p jestem na bagnach i nie wiem co mam zrobic:( zabralam gosciowi siekiere widze ze na drugiej wysepce jest jakas ksiezniczka ale nie moge do niej isc bo przeszkadza mi woda chcialam wskoczyc na plywajacego krokodyla ale to chyba zla droga:) no a pelikan mnie olal i nie chce przyleciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:25, Carotenca napisał:

ok thnx jakos sie pokapowalam ale jest nowy problem:p jestem na bagnach i nie wiem co mam zrobic:(
zabralam gosciowi siekiere widze ze na drugiej wysepce jest jakas ksiezniczka ale nie moge
do niej isc bo przeszkadza mi woda chcialam wskoczyc na plywajacego krokodyla ale to chyba
zla droga:) no a pelikan mnie olal i nie chce przyleciec...

Musisz wejśc do krokodyla wkładając w jego usta patyk, a potem przewiązać go liną która pozostała z obciętego krzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze skąd wziąść cukier i warzywa?
To wcale nie jest logiczne! A może ominęlam jakiś wazny fragment w ktorym były wszystkie instrukcje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 21:20, Dori113 napisał:

Jak zmontować wyrzutnie z tuby, dynamitu i krasnoluda? Cały czas słysze tylko " przecierz sie
nie włamie"! Co to znaczy???

Musisz najpierw posmarować krasnoluda masłem włożyć go do tuby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to już wiem :) A moje drugie pytanie? Skąd wziąść cukier i wywar z warzyw?
P.S Czy wy naprawdę wpadliście na te rozwiązania sami??? Cokolwiek w grze sugerowalo np że będzie chodzić o maslo a ja do tego nie dotarłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 15:39, Carotenca napisał:

jak ozywic chomika? jak dostac sie do bagiennego? jak odsunac glaz? :)))

Chomika dotknij o drabinę naelektryzowaną, musisz wejść na skałę przy królewnie użyć chomika i oddać go księżnej wtedy ona da ci słuchawki, musisz je nałożyć i ściąć drzewo z twarzą, wtedy dostaniesz się do bagiennego, żeby odsunąć głażrośliny pójśc do bagiennego i zjęść bigos, on cię nauczy piosenki i musisz ją zaśpiewać przed głazem. Pamiętaj zapamiętaj tekst, najlepiej zanotuj bo to ci się jeszcze przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 11:40, Dori113 napisał:

Tak, to już wiem :) A moje drugie pytanie? Skąd wziąść cukier i wywar z warzyw?
P.S Czy wy naprawdę wpadliście na te rozwiązania sami??? Cokolwiek w grze sugerowalo np że
będzie chodzić o maslo a ja do tego nie dotarłam??

Po co Ci cukier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 16:05, Yami napisał:

> Tak, to już wiem :) A moje drugie pytanie? Skąd wziąść cukier i wywar z warzyw?
> P.S Czy wy naprawdę wpadliście na te rozwiązania sami??? Cokolwiek w grze sugerowalo np
że
> będzie chodzić o maslo a ja do tego nie dotarłam??
Po co Ci cukier?
Podobno żeby zdobyć masło musze mieć mleko ( od krowy). Żeby dostać krowę potrzebuję magiczne fasolki dla wiesniaka. W przepisie na fasolki jaest między innymi cukier i wywar z warzyw. A może tam chodzi o coś zupełnie innego. Jeśli możesz mi pomóc to bardzo prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 16:31, Dori113 napisał:

> > Tak, to już wiem :) A moje drugie pytanie? Skąd wziąść cukier i wywar z warzyw?

> > P.S Czy wy naprawdę wpadliście na te rozwiązania sami??? Cokolwiek w grze sugerowalo
np
> że
> > będzie chodzić o maslo a ja do tego nie dotarłam??
> Po co Ci cukier?
> Podobno żeby zdobyć masło musze mieć mleko ( od krowy). Żeby dostać krowę potrzebuję
magiczne fasolki dla wiesniaka. W przepisie na fasolki jaest między innymi cukier i wywar z
warzyw. A może tam chodzi o coś zupełnie innego. Jeśli możesz mi pomóc to bardzo prosze:)

To nie ma byc culier tylko Cola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 16:43, Carotenca napisał:

szymek ma chyba slaby zaladek i nie moze zjesc bigosu bagiennego:/ co mam zrobic chcialam zerwac
rzygziolko ale on mowi ze to jest trujace:/

Musisz najpierw zdobyć wszystkie rośliny żeby zjeśc bigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 16:51, Carotenca napisał:

a gdzie jest ta 3 roslina (mam juz ta ktora rosne za wodospadem kolo tego glazu, i ta ze skaly
kolo ksiezniczki)

Jedna jest za tą wielką rośliną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 16:51, Carotenca napisał:

a gdzie jest ta 3 roslina (mam juz ta ktora rosne za wodospadem kolo tego glazu, i ta ze skaly
kolo ksiezniczki)

Musisz mieć ptaka, rzucić go roślinie i przejśc jak najbliżej plotu po lewej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 17:04, Dori113 napisał:

Ok. A skąd wziąść wywar z warzyw?

no jak będziesz miała warzywa to idz do starca a on ci z nich zrobi wywar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować