Zaloguj się, aby obserwować  
piotr_zet

Half-Life 2: Episode Two

571 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2007 o 19:45, hans olo napisał:

Panowie z Valve chyba jednak o czymś zapomnieli. City 17 niby ma być gdzieś w naszych okolicach.
Znalezienie tutaj Dodge''a Chargera B-body graniczy z cudem nie mówiąc już o widocznymtutaj
silniku 440, których ostateczna produkcja ograniczyła się do kilkutysięcy sztuk podzielonych
na różne marki i modele :D.

Hehe, nie dziwi mnie to po tym, jak pierwszy raz usłyszałem głos tubylców, nawet bez akcentu europejskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to świetnie. Czyli wysyłka z Wirtusa i Ultimy powinna nastąpić tak jak zapowiedziano, 12.10 . Nie mogę się już doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupota, że trzeba jeszcze raz za HL2 i EP1 płacić.
No nie jeszcze raz, bo jak mówiłem są to lepsze wersje z ulepszoną grafiką. Więc nie płacimy dokładnie ''za to samo''.. poza tym masz jeszcze TF2 i Portal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 16:04, WorldWar3PL napisał:

Głupota, że trzeba jeszcze raz za HL2 i EP1 płacić.
No nie jeszcze raz, bo jak mówiłem są to lepsze wersje z ulepszoną grafiką.

Dla mnie to nadal to samo i nie uśmiecha mi się płacić za kilka refleksów na wodzie więcej i cienie ciut bardziej ostre. Nie zamierzam przechodzić gry enty raz dla grafy... To jest nadal wyciąganie kasy. To jest tak, jakby kolejne dodatki smisów sprzedawali ze wszystkimi poprzednimi i oczywiście w cenie jak za wszystkie. To taka wizja trochę jak z horroru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm skad info, ze tylko nabywcy Orange box dostana update Hl2 i Ep1 ? Czytalem opisy ze strony valve i nic takiego nie widzialem. Ulepszenia o nowe efekty etc maja raczej dotyczyc source jako takiego a nie wydania. Po rejestarcji tego pakietu nie pojawi nam sie (chyba) "Orange box" tylko wyszczegolnione pozycje wiec tym bardziej byloby to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem się dowiedzieć czy jeśli poszła mi podstawka HL2 na takim kompie:
WIN XP PRO SP2
AMD ATHLON 1.2 GHZ
256 MB RAM
GEFORCE 2 MX 400

to pójdzie mi episode one oraz episode two ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem właśnie Episode Two w wersji na XBOX 360. Wyszło mi taniej niż w innych sklepach, bo wysyłka jest za darmo :) Równo 200 zł zapłacę.
Chlorofil - Episode One pójdzie, ale będzie ciężko się grało. Episode Two... tu już bym raczej nie liczył na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, jak zamówić Episode 2 na Steamie?? I czy na Steamie można zamówić sam EP 2 bez podstawki i EP1?? BO mimo że śledzę wątek Half-Life''a od roku, to nie wiem jak zamówić EP2. I jak się płaci. Steam chyba mnie przerasta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować