Zaloguj się, aby obserwować  
piotr_zet

Half-Life 2: Episode Two

571 postów w tym temacie

Jak to szturm na planetę? Masz na myśli zmasowany atak Combine na ziemię? No cóż, byłoby ciekawie...
Myślę, że podobnie jak w HL1 Freeman przeniesie się do samego środka świata wroga, aby rozwalić ich "od środka". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... sztrum na ich planetę? :)
No fakt, na jednym z filmików Episod Two jest pokazana rakieta... ale raczej nie pomieści wystarczająco dużo ludzi do przeprowadzenia inwazji:)

P.S Skoro rakieta jest w filmiku dot. Episode two, to znaczy że Freeman przeleci się nią właśnie w tym odcinku,ewentualnie w episode three...ale nie w Half-Life 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:40, WorldWar3PL napisał:

Jak to szturm na planetę? Masz na myśli zmasowany atak Combine na ziemię? No cóż, byłoby ciekawie...
Myślę, że podobnie jak w HL1 Freeman przeniesie się do samego środka świata wroga, aby rozwalić
ich "od środka". :-)


Odwrotnie, atak na ich planetę, czyli to Freeman zaatakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:44, Darkstar181 napisał:

Hehe... sztrum na ich planetę? :)
No fakt, na jednym z filmików Episod Two jest pokazana rakieta... ale raczej nie pomieści wystarczająco
dużo ludzi do przeprowadzenia inwazji:)

P.S Skoro rakieta jest w filmiku dot. Episode two, to znaczy że Freeman przeleci się nią właśnie
w tym odcinku,ewentualnie w episode three...ale nie w Half-Life 3.


Freeman jest na tyle mocny, że sam rozwali Combine ;). A co do czasu ataku - najpierw musiałby się do tejże rakiety dostać, a po drugie - jest ona dopiero budowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Combine ma mnóstwo dropshipów i innych statków kosmicznych itp... I przez taką obronę mała rakietka miałaby się przedostać ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:16, WorldWar3PL napisał:

Combine ma mnóstwo dropshipów i innych statków kosmicznych itp... I przez taką obronę mała
rakietka miałaby się przedostać ? ;-)

Bo ja wiem... Ale ta rakieta musi po coś być, a i Freeman coraz bardziej się oddala - w koncu zabraknie mu Ziemi i będzie musiał sobie pójść na inną planetkę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście, ale premiera ponownie została przełożona na... zimę 2007. Podwyższają cenę (w Polsce będzie kosztować gdzieś 70-100 zł) i jeszcze przekładają premierę ;-) Pozostaje czekać...
.. A może jakieś demko portala by panowie z Valve dali, mhm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:02, WorldWar3PL napisał:

Nie wiem czy słyszeliście, ale premiera ponownie została przełożona na... zimę 2007. Podwyższają
cenę (w Polsce będzie kosztować gdzieś 70-100 zł) i jeszcze przekładają premierę ;-) Pozostaje
czekać...
.. A może jakieś demko portala by panowie z Valve dali, mhm?

Na pewno na zimę, a nie przypadkiem jesień? Jeśli znowu przesunęli to rzeczywiście cienko... No, a co do ceny to chyba jeszcze pewności nie ma. EP1 kosztował 69 zł. Aż tak dużo by sobie żądali za minigierkę Portal i strzelankę sieciową TF2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, szczególnie, że przy założeniu "EP1=2 godziny" EP2 ma zająć godzin 12, czyli niemalże tyle co pełna gra... cytując twórców "cena ma być tylko trochę niższa od pełnej gry premierowej" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, szkoda tylko, że gra nie wnosi aż takich nowinek jak gra premierowa... Ulepszenie silnika, trochę nowych poziomów i dwie gierki to dość sporo, ale nie aż tyle, aby cenę znacząco podwyższać. Wielka też szkoda, że nowych broni nie będzie. Nowy pojazd za to może wprowadzić nieco świeżości do gry, zależy też jak go wykorzystają i zaprojektują poziomy z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 23:02, Czedwik napisał:

Wielka też szkoda, że nowych broni nie będzie.


No bez jaj, nie było w podstawce, nie było w EP1 i ma nie być w EP2? Mowa o karabinku snajperskim, który przecież występuje w niektórych misjach! Po za tym braknie mi więcej tych bronii od obcych, tak jak to było w pierwszej części HL i w dodatkach. A tak dali tylko tą kulkę-wabika na Stridery... Która w dodatku użyteczna jest tylko w 2 levelach w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 23:54, Sth`Devilish napisał:

No bez jaj, nie było w podstawce, nie było w EP1 i ma nie być w EP2? Mowa o karabinku snajperskim,
który przecież występuje w niektórych misjach! Po za tym braknie mi więcej tych bronii od obcych,
tak jak to było w pierwszej części HL i w dodatkach. A tak dali tylko tą kulkę-wabika na Stridery...
Która w dodatku użyteczna jest tylko w 2 levelach w podstawce.

Jedyna nowa broń będzie montowana na tym pojeździe, więc nowość niewielka. A snajperki używane przez żołnierzy Kombinatu mogliby wprowadzić, tak jak roller mines. No i wielka szkoda, że w singlu nie można użyć tej pałki elektrycznej, którą mają żołnierze Kombinatu. Jest ona wolniejsza niż łom, ale zadaje większe obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No i wielka szkoda, że

Dnia 12.03.2007 o 00:12, Czedwik napisał:

w singlu nie można użyć tej pałki elektrycznej, którą mają żołnierze Kombinatu. Jest ona wolniejsza
niż łom, ale zadaje większe obrażenia.


Łom to już chyba znak rozpoznawalny Half-Life''a :) Z resztą sam Barney dwa razy już go zwracał i uparcie prosił, aby go tym razem nie zgubić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 00:56, Sth`Devilish napisał:

Łom to już chyba znak rozpoznawalny Half-Life''a :) Z resztą sam Barney dwa razy już go zwracał
i uparcie prosił, aby go tym razem nie zgubić ;]

Tak, ale ta pałka mogłaby być jak druga broń do walki wręcz zabierana z żołnierzy kombinatu. Trochę to dziwne, bo w singlu daje ona nam pancerz, zamiast być bronią... Barney to tragarz Gordona, przecież dźwigał mu ten łom z Black Mesy ;) Ale ten swój rzecz jasna, bo ten Gordona przepadł w portalu na końcu gry razem z resztą broni (pewnie G-Man zakosił!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobry ten granat. Ja gdzieś czytałem, że tej broni nie umieszczono z powodu jej niedopracowania. Prawdopodobnie również gra z taką bronią mogłaby być zbyt łatwa (ale zawsze można ograniczyć dostępność i ilość tej broni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy w EP2 pojawi się przeciwnik, którego mogliśmy zobaczyć w Half-Life 2 przez 3 sekundy. Zdołałem nawet zrobić screenshota i przedstawiam wam go poniżej ;-) Nie mam pojęcia, czy znalazłem easter egga czy cokolwiek to jest, ale z pewnością jest to warte uwagi.

20070314134551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Crab Synth? Możliwe, że dodadzą tego przeciwnika. Byłoby ciekawie zobaczyć coś nowego, prócz mniejszej wersji Stridera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować