Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy gameplay z Battlefield 4 już dostępny!

95 postów w tym temacie

>ciach
Doskonale Cie rozumiem , dlatego piszę , że ocenianie kampanii mija się z celem.
Seria Battlefield , to tylko i wyłącznie multiplayer , dlatego czekam na porządny gameplay właśnie z multi i właśnie wtedy przyjdzie czas na ocenę z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 13:18, Bralo napisał:

>ciach
Doskonale Cie rozumiem , dlatego piszę , że ocenianie kampanii mija się z celem.
Seria Battlefield , to tylko i wyłącznie multiplayer , dlatego czekam na porządny gameplay
właśnie z multi i właśnie wtedy przyjdzie czas na ocenę z mojej strony.



Jak najbardziej masz racje i zgadzam sie z Toba-> multiplayer zawsze byl glownym motorem BFow. Zobaczymy - ale ja nie zagram i tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 13:18, Bralo napisał:

Doskonale Cie rozumiem , dlatego piszę , że ocenianie kampanii mija się z celem.

Dodali do gry singiel, pokazują go w trailerach i ogólnie koncentrują kampanię martketingową na tym - singiel jest teraz integralną częścią gry i jak najbardziej można (i trzeba) go oceniać. A w BF3 był on najzwyczajniej w świecie słaby.

I naprawdę nie wiem, czym tu się zachwycać. Ot, kolejny wojenny shooter, jakich na rynku pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 13:34, Henrar napisał:

Dodali do gry singiel, pokazują go w trailerach i ogólnie koncentrują kampanię martketingową
na tym - singiel jest teraz integralną częścią gry i jak najbardziej można (i trzeba)
go oceniać. A w BF3 był on najzwyczajniej w świecie słaby.


Tak , koncentrują się nad tym , ale do czasu , bo zaraz pewnie będą płynąć filmiki z multi i o kampanii nikt nie będzie mówił. Taką grę , jak BF kupuje się dla multi , dlatego czekam na nie z niecierpliwości , aby ocenić.

Dnia 27.03.2013 o 13:34, Henrar napisał:

I naprawdę nie wiem, czym tu się zachwycać. Ot, kolejny wojenny shooter, jakich na rynku
pełno.

Shooterów jest pełno , ale ludzie grają tylko w : COD , BF , typu Crysis na dłuższa metę nudzi, oraz stare CS''y , ale to zupełnie co innego , jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frajerwerki są, ale to chyba chodzi na Frostbite 2.5., a nie 3.0. Tak samo wygląda, zniszczenie poza tymi skryptami niczym się nie różni, a bronie chyba więli z Medala. No i ta akcja z heli... za dużo Black Lagoon chyba oglądali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 08:40, PolAndRock napisał:

Niby to gra full multi ale tam
też dochodzi do totalnie żenujących sytuacji. Pilot wyskakuje z mysliwca strzela z ''rpg''
w drugi i wraca spowrotem?
Moje wspomnienia z BF1942, BF2 a nawet BF:BC2 wygladaja zupelnie inaczej.


http://www.youtube.com/watch?v=k-wFI9vTqto :) To właśnie w BF1942 ten numer pojawił się po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pilot wyskakuje z mysliwca strzela z ''rpg''
> w drugi i wraca spowrotem?

Tylko ze to był Chuck Norris wiec tak można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Patrzcie jakie epickie zniszczenia będą w BF3! (tak, 3): http://www.mg24.pl/news,pc,18225.html No nie mogie wyrobić, będą się wieżowce walić, dziury w ziemi i różne takie takie!"

Każdy kto grał wie jak jest na prawdę. W becie wszystko było pięknie, a jakże, ale kiedy gra trafiła do sklepów destrukcja otoczenia znikła.
Dokładnie to samo będzie z "czwórką". Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste komunikaty radiowe (żeby tylko nie spieprzyli tego w polskiej wersji), genialnie wyglądający las (taki sam w multi? Rewelacja!)... To będzie potęga! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I to jest ta wielka zapowiedz? Rotfl. Wyglada tak samo jak trojka, te same szyny, te
> same skrypty, to samo durne ai, ta sama nuda. Dam sobie reke uciac, ze multi tez bedzie
> identyczne, inne skorki dadza na bronie i mundury i jazda. Zenada.
> Proponuje minute ciszy, az sie lezka w oku kreci ze tak zarzneli kolejna porzadna serie.

Jakbys sie zainteresowal troche to bys wiedzial ze bf 3 wykorzystywal okolo 30% mocy silnika a bf4 ma wykorzystywac okolo 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2013 o 18:20, Phoenixpl napisał:

Jakbys sie zainteresowal troche to bys wiedzial ze bf 3 wykorzystywal okolo 30% mocy
silnika a bf4 ma wykorzystywac okolo 80%

Ja tam jestem niewierny Tomasz. Nie uwierzę póki nie zobaczę na własne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 18:23, Darkstar181 napisał:

Ja tam jestem niewierny Tomasz. Nie uwierzę póki nie zobaczę na własne oczy.


Dobrze " godosz " :). Dlatego trzeba czekać na betę i ocenić samemu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jak nieco podrasowany BF3... Owszem, jest ładnie, ale nie robi to już takiego wrażenia jak trailery poprzedniej części.

Co do modelu zniszczeń - na filmie wygląda tak samo jak w trójce. Te same odłupania ma murkach itp.

Moim zdaniem wymagania sprzętowe będą bardzo podobne do BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze panowie?
Bardziej jarałem się na widok 30sek filmiku z BF3 niż tych 17min z BF4.
Oglądając to jakoś nie czułem tego "ŁAŁ, ale super gra" byłem obojętny, jakoś to co obejrzałem metodą tzw DALEJ zbytnio mnie nie zachwyciło. Przejadłem się grami które nie mają nic więcej do zaoferowania tylko walki w czasach współczesnych.
Moją uwagę za to przykuło GTA 5 i to tam panowie zabrali moje pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chryste...
> Trafiłem do jakiegoś kabaretu? Tak się zastanawiam czytając te komentarze. Każdej normalnej
> osobie ten gameplay zerwałby beret z głowy, rzucił na kolana, przyprawił o zawrót głowy.
> Postacie, las, destrukcja otoczenia, reżyserka, deszcz gruzu... Ale nie. Wam to nie imponuje.
> Gierka jakich wiele co?
> Zresztą, mam to gdzieś. Wiem, że ja będę się bawił doskonale od dnia premiery.

Jak ktos malo widzial to mu zrywa beret. Niektorzy patrza co jest pod przykrywka grafiki. Ja jak widze ze gosciu w leb i okolice dostaje 6 kul i dalej strzela i kolejne 3 potrzebne sa by go ubic no to smiac mi sie zachciewa.

Skrypty to nic rewelacyjnego. Nie imponuje mi to. W ogole. Nie rozumiem natomiast twojej bulwersacji. Podoba ci sie to super, ale nie zlosc sie ze komus moze sie nie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 18:20, Phoenixpl napisał:

> I to jest ta wielka zapowiedz? Rotfl. Wyglada tak samo jak trojka, te same szyny,
te
> same skrypty, to samo durne ai, ta sama nuda. Dam sobie reke uciac, ze multi tez
bedzie
> identyczne, inne skorki dadza na bronie i mundury i jazda. Zenada.
> Proponuje minute ciszy, az sie lezka w oku kreci ze tak zarzneli kolejna porzadna
serie.

Jakbys sie zainteresowal troche to bys wiedzial ze bf 3 wykorzystywal okolo 30% mocy
silnika a bf4 ma wykorzystywac okolo 80%


Jakbys skonczyl ekonomie wiedzialbys co to PR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę :-) Jak Sony rzucało takimi przelicznikami przy ps3 wszyscy tutaj boki zrywali, teraz sami wierzą w podobne duractwa. Potem oczywiście będzie 99,9% FB2 a kolejny identyczny Battlefield będzie miał już 30% FB3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Potem oczywiście będzie 99,9% FB2 a kolejny identyczny

Dnia 28.03.2013 o 08:37, kodi24 napisał:

Battlefield będzie miał już 30% FB3...


^^ Ja bym powiedział, że DICE co poniektórych strolowało :P. Zresztą wszyscy teraz tak robią, może za wyjątkiem EPIC. Co się "mści" w "internetach" później ;-). Pewnie czytałeś teksty sapaczy i redaktorzyn i narzekania że gra hula na "przestarzałym" UE3. Nieważne, że to już praktycznie inny silnik teraz niż wtedy kiedy startował. Na samej serii Gears of War to widać - pomiędzy jedynką (2006) a dwójką (2008) różnica jest OGROMNA. Jeśli pierwszą cześć porównać z trzecią (2011) to jest to już PRZEPAŚĆ.

^^ Ale to wszystko nieważne, bo Epic "zaspał" (no teraz się budzi dodając nowy numerek) i marketingowo delikatnie sfailował (ale delikatnie i tylko pijarowo, bo to i tak najczęściej licencjonowany silnik). A przecież stara prawda marketingowa głosi - WYŻSZY numerek jest LEPSZY od NIŻSZEGO :) Konsumenci uwierzą, że to jest NOWA JAKOŚĆ :D Czemu więc go nie dać, przecież to jest sytuacja win-win ;-)

Sam do DICE nie mam o to pretensji (o to akurat nie ;-)). Wręcz przeciwnie - to jest troll level master :). Był na tym forum taki gościu (chyba jeszcze wciąż jest), który się non-stop podniecał, że Frostbite 2 w BF4 wykorzysta "80% mocy", a w BF3 wykorzystywał tylko 40% (czy tam 20% albo 30% - mniejsza o to). Idę o zakład, że przy tych 80% fapnął i to nie raz ;-). A tu go DICE zwyczajnie strolowało :) Ciekawe jaką teraz ma minę ;-) ?

ps. DICE i tak nie przebije marketingowo CDP - gdzie przy W3 zostanie wykorzystany RedEngine 3 ;-). Jak grałem w W2 niespełna dwa lata temu, to ten silnik w pierwszej odsłonie dopiero debiutował ;-). Gdzieś po drodze umknęła mi druga inkarnacja tej technologi... Gdzie ? Ano okazuje się, że Red Engine 2 napędzał okrojoną (graficznie) wersję iksboksową. Stąd teraz już Red Engine 3 - świetne posunięcie IMO, tłumy wręcz oszaleją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować