Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ArmA 3 - już graliśmy!

35 postów w tym temacie

Martwią mnie tylko 2 rzeczy:
1. Czy mój komp to pociągnie (ma 4 miesiące i na razie ładnie ciągnie wszystko co nowe, ale przy Armie 2 potrafi ściąć).
2. Czy standardowa klawiatura wystarczy na klawiszologię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyprosić od kogoś Arma 3 Lite i sprawdź, tyle tego jest na necie i forum BI że to żaden problem, sam mam dwa to ci jedno mogę dać, znajdź mnie na steam CrazyGamblerPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Martwią mnie tylko 2 rzeczy:
> 1. Czy mój komp to pociągnie (ma 4 miesiące i na razie ładnie ciągnie wszystko co nowe,
> ale przy Armie 2 potrafi ściąć).
> 2. Czy standardowa klawiatura wystarczy na klawiszologię :)
1. GTX 670, 8gb RAMU, i5 3570k potrafi renderowac gre na 200% 3d resolution przy rozdzielczosci 1920x1080 wiec chyba nie musisz sie martwic :) Jedna z najlepiej zoptymalizowanych gier jakie widzialem.
2. Oczywiscie, ze tak. Jak przystapisz do jakiejs wiekszej grupy zeby sie pobawic w 100+ osob co-opa czy vs''a klanowego to najpewniej dostaniesz przypinke, ze jestes rifleman - kierowca i zbindujesz klawisze ktore beda Ci potrzebne. Bez obaw :)

Mam jeszcze dwa Alpha Lite invajty - kto chce pisac:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198024707470/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 08:02, PolAndRock napisał:

> Martwią mnie tylko 2 rzeczy:
> 1. Czy mój komp to pociągnie (ma 4 miesiące i na razie ładnie ciągnie wszystko co
nowe,
> ale przy Armie 2 potrafi ściąć).
> 2. Czy standardowa klawiatura wystarczy na klawiszologię :)
1. GTX 670, 8gb RAMU, i5 3570k potrafi renderowac gre na 200% 3d resolution przy rozdzielczosci
1920x1080 wiec chyba nie musisz sie martwic :) Jedna z najlepiej zoptymalizowanych gier
jakie widzialem.
2. Oczywiscie, ze tak. Jak przystapisz do jakiejs wiekszej grupy zeby sie pobawic w 100+
osob co-opa czy vs''a klanowego to najpewniej dostaniesz przypinke, ze jestes rifleman
- kierowca i zbindujesz klawisze ktore beda Ci potrzebne. Bez obaw :)

Mam jeszcze dwa Alpha Lite invajty - kto chce pisac:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198024707470/ ?

Już rozdane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda lepiej i działa lepiej? Najważniejsza informacja! ArmA 2, choć chciałem, bardzo chciałem zatopić w niej swe zęby, działała u mnie tak obrzydliwie żałośnie, że aż mnie odrzuciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nagranie z rozgrywki Wam się spodobało, to na tym kanale jest więcej zarejestrowanych coopów GC-Team, pociętych tak by się je przyjemnie oglądało:
http://[m]

Głównie zobaczycie ArmA 2, ale wraz z rozwojem ArmA 3 będzie tam pojawiać się więcej nagrań z najnowszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym żebrał ale jak ktoś ma jeszcze do rozdania wersje lite to byłbym bardzo wdzięczny :)
Moje id - reyerpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie, żebym żebrał ale jak ktoś ma jeszcze do rozdania wersje lite to byłbym bardzo wdzięczny
> :)
> Moje id - reyerpl


Będę w domu wieczorem to Ci podrzucę jakoś na steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować