Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zalew grafik i film z powstawania Destiny, nowej gry Bungie

14 postów w tym temacie

Trzeba przyznać, że arty wyglądają niezwykle wręcz klimatycznie. Trochę zalatuje Star Wars (nawet miejsce dla Gwiazdy Śmierci się znalazło), ale wkład własny jest na tyle duży, że trudno posądzać o plagiat. Świetne uniwersum się szykuje i mówi to osoba, która nie potrafi zrozumieć fenomenu Halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niesamowite szkice, artbook musi być mój :D
Autorem jest Kekai Kotaki, który tworzył concepty do Guild Wars 1 i 2, to światowa czołówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zaciekawilo mnie to:
"już teraz zachęcamy za to do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami z nowej produkcji Bungie, tworzonej dla Activision Blizzard."
A co konkretnie mi chodzi po glowie, mianowicie..
Jakis czas temu slyszalem ze Blizzard robi jakas nowa gre! O ktorej praktycznie nic nie bylo wiadomo.. tylko tyle ze nosi/jest pod nazwa "Tytan"
Wiec czy to nie jest ta ich tajemnicza produkcja? Ktora miala zastapic przestazalego juz WoWa ? :)
Tytan wystepuje tutaj jako postac (w filmiku) ? Wiec wszystko mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 14:58, John_Er napisał:

Wiec czy to nie jest ta ich tajemnicza produkcja? Ktora miala zastapic przestazalego juz WoWa ? :)

Nie. To jest gra Bungie, nie Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet ciekawie się zapowiada, ale twórcy, moim zdaniem, trochę za bardzo wychwalają swoją grę - niech najpierw wypuszczą grę, a później się nią chwalą, tak samo było z Sniper-em 2 i wyszedł crap :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować