Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Driftmoon - recenzja

10 postów w tym temacie

"Tak w sumie Driftmoon jest bardziej przygodówką niż RPGiem, z tym swoim nastawieniem na fabułę"
Kurcze, a ja zawsze myślałem, że to przygodówki są bardziej nastawione na gameplay (łamigłówki itp) a RPG na fabułę...
walka jednak kuleje? Dziękuję, postoję.

PS A propos budżetowości: to widać nawet po interfejsie- jakbym patrzył na skrzyżowanie interfejsów obu Torchlight''ów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8.0 z tymi minusami ? Ja rozumiem, ze fabula moze byc cacy itd, ale oceniacie GRĘ, a nie ksiazke, a to zobowiazuje do czegos wiecej niz dobra fabula. Ocena jest za caloksztalt, a jesli kuleje pod tymi wzgledami to jak mozna dac 8/10 ?

Straszne jest to, ze dzis gra slaba to 7/10, OK 8/10 a dobra 9+. Sredniak jak na to matematyka wskazuje powinien miec 5/10 i stad w gore lub w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba grafika to taki wielki minus?
Kurde, nie rozumiem tego.

IMHO gry ciut inne powinny dostawać wyższą ocenę, być wyróżniane, potrzebują lekkiego kopa na start, żeby mogły wyciągnąć rękę choć odrobinę ponad tłum standardowych klonów. Driftmoon mnie zaintrygowało.

Dzięki za recenzję, Sławek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 13:54, Killyox napisał:

Straszne jest to, ze dzis gra slaba to 7/10, OK 8/10 a dobra 9+. Sredniak jak na to matematyka
wskazuje powinien miec 5/10 i stad w gore lub w dol.

Ja wiem czy straszne? W końcu to gra niszowa i pod względem tego gdzie jest umiejscowiona powinno się ją oceniać.

Sławek Serafin: Wielkie dzięki za recenzję! Zainteresowało mnie. Chciałbym tylko wytknąć Tobie dwa błędy w recenzji (nie złośliwie, po prostu merytorycznie):

1. Finlandia nie jest krajem skandynawskim

2. "...Driftmoon aż tak bezczelnie nie ściąga z wiadomej trylogii" - jeżeli w tym kontekscie chodzi o "Władce Pierścieni" to równiez nie jest on trylogią.
Wiem, czepiam się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 1. Finlandia nie jest krajem skandynawskim
>
> 2. "...Driftmoon aż tak bezczelnie nie ściąga z wiadomej trylogii" - jeżeli w tym kontekscie
> chodzi o "Władce Pierścieni" to równiez nie jest on trylogią.
> Wiem, czepiam się. :)

1. Czepiasz się :)

2. Wyprawa, Dwie Wieże, Powrót Króla - trylogia według mojej półki (i tak, wiem, że w każdym tomie są dwie części, ale od kiedy pamiętam mówiło się na Władcę trylogia)

> Sławku - tak jak bardzo mi się nie podobały felietony, tak Twoje recenzje to po prostu mistrzostwo świata.

A dziękuję bardzo i obiecuję, że będzie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować