Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Total Overdose

305 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2006 o 10:23, ciaputek napisał:

Jest łatka polonizująca?Jak tak to skąd można ściągnąć??? Proszę o odp.


Z tego co się orientuję to spolszczenia nie ma! Według mnie to że gra jest po angielsku w niczym nie przeszkadza. Bardzo łatwo można sie połapać o co chodzi. Jeżeli do tej gry wyjdzie łatka polonizująca to gra straci swój ekstra klimacik meksykańskiej gangsty. Nie polecam spolszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 19:55, Michał.mastah napisał:

Z tego co się orientuję to spolszczenia nie ma! Według mnie to że gra jest po angielsku w niczym
nie przeszkadza. Bardzo łatwo można sie połapać o co chodzi. Jeżeli do tej gry wyjdzie łatka
polonizująca to gra straci swój ekstra klimacik meksykańskiej gangsty. Nie polecam spolszczenia.


Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 19:55, Michał.mastah napisał:

Z tego co się orientuję to spolszczenia nie ma! Według mnie to że gra jest po angielsku w niczym
nie przeszkadza. Bardzo łatwo można sie połapać o co chodzi. Jeżeli do tej gry wyjdzie łatka
polonizująca to gra straci swój ekstra klimacik meksykańskiej gangsty. Nie polecam spolszczenia.


Mam jeszcze jedno pytanie: o co chodzi na treningu, z umiejętnością "revers shootdodge" czy jakoś tak?To w tym pomieszczeniu nr. 1, podchodzimy do kolesia, potem "F" i wybieramy tę umjejętność i co trzeba zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 19:55, Michał.mastah napisał:

> Jest łatka polonizująca?Jak tak to skąd można ściągnąć??? Proszę o odp.

Z tego co się orientuję to spolszczenia nie ma! Według mnie to że gra jest po angielsku w niczym
nie przeszkadza. Bardzo łatwo można sie połapać o co chodzi. Jeżeli do tej gry wyjdzie łatka
polonizująca to gra straci swój ekstra klimacik meksykańskiej gangsty. Nie polecam spolszczenia.


Heh, nie polecasz spolszczenia, którego nie ma. Respect. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 11:05, Piokoc napisał:

> > Jest łatka polonizująca?Jak tak to skąd można ściągnąć??? Proszę o odp.
>
> Z tego co się orientuję to spolszczenia nie ma! Według mnie to że gra jest po angielsku
w niczym
> nie przeszkadza. Bardzo łatwo można sie połapać o co chodzi. Jeżeli do tej gry wyjdzie
łatka
> polonizująca to gra straci swój ekstra klimacik meksykańskiej gangsty. Nie polecam spolszczenia.


Heh, nie polecasz spolszczenia, którego nie ma. Respect. :P


No w sumie masz racje ale nie polecam juz na przyszlosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 08:19, ciaputek napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie: o co chodzi na treningu, z umiejętnością "revers shootdodge" czy
jakoś tak?To w tym pomieszczeniu nr. 1, podchodzimy do kolesia, potem "F" i wybieramy tę umjejętność
i co trzeba zrobić???


Czy ktoś mógłby mi powiedzieć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 11:23, ciaputek napisał:

> Mam jeszcze jedno pytanie: o co chodzi na treningu, z umiejętnością "revers shootdodge"
czy
> jakoś tak?To w tym pomieszczeniu nr. 1, podchodzimy do kolesia, potem "F" i wybieramy
tę umjejętność
> i co trzeba zrobić???

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć????


A więc w Revers Shoot Dodge chodzi o to aby przy rzucie w zwolnionym tempie (tak jak w Maxpaynie) nacisnąć 2 razy spacje i wtedy kamera odwraca się o 180 stopni i musisz nawalac z broni do tych stojaków. Proste. Przed chwilą to sprawdzilem bo nie pamiętałem =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 14:08, Evil Khan napisał:

Świetna gra. zagrałem w demo z CDA. rewelka :)

A są jakieś kody?Przeszedłem raz bez kodów i chciałbym raz z kodami przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ci do tego gniota spolszczenie?Nie kumasz czegos?OPrzeciez to nie jest przygodówka..Przygód tam nie wiele i poza tym nudne troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:36, cruzer napisał:

Po co ci do tego gniota spolszczenie?Nie kumasz czegos?OPrzeciez to nie jest przygodówka..Przygód
tam nie wiele i poza tym nudne troche..


Tylko się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 22:36, cruzer napisał:

Po co ci do tego gniota spolszczenie?


Znam wiele gorszych gierek. A Total Overdose jest całkiem odprężające. No i cena w dniu premiery przyzwoita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 13:16, cruzer napisał:

Total Overdose miało zagrozic GTA...hahha..śmieszne..miał byc hit a jest szlam..hehehe..PL
nie ma bo szkoda na to czasu...


a kto ci powiedzial ze mialo zagrozic GTA? to calkiem inna gra. wg. mnie Total Overdose jest lepsza, bo nie sili sie na bycie jakims beznadziejnym gangsta symulatorem a jedynie zapewnia czysta rozrywke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mówił że zagrozi?Sam producent....Lepsza nie jest napewno bo poza misjami wieje nudą,graficznie gorsze,ogólnie nudniejsze,a co do rozrywki to lepiej obejrzeć KLAN w tvp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 13:19, penny napisał:

> Total Overdose miało zagrozic GTA...hahha..śmieszne..miał byc hit a jest szlam..hehehe..PL

> nie ma bo szkoda na to czasu...

a kto ci powiedzial ze mialo zagrozic GTA? to calkiem inna gra. wg. mnie Total Overdose jest
lepsza, bo nie sili sie na bycie jakims beznadziejnym gangsta symulatorem a jedynie
zapewnia czysta rozrywke :)


Zgadzam się całkowicie:) TO nie maspiracji bycia symulatorem gangsta. W TO rozgrywka skupia się na walce a eksploracja miasta jest jedynie miłym dodatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 13:22, cruzer napisał:

Kto mówił że zagrozi?Sam producent....Lepsza nie jest napewno bo poza misjami wieje nudą,graficznie
gorsze,ogólnie nudniejsze,a co do rozrywki to lepiej obejrzeć KLAN w tvp..

producenci zawsze bzdury wygaduja :) gra jest swietna. jak pisalem, to nie gta - w niej chodzi o cos zupelnie innego. total overdose to poprostu czysta rozwalka z duza dawka humoru i swietnej muzyki, no ale skoro ciebie bawi ogladanie klanu to faktycznie nie bedziesz potrafil docenic tej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 13:28, Arclight napisał:

GTA szybko się nudzi. Zbyt szybko. Za to Total Overdose przeszedłem już ze 3 razy. Jest o wiele
ciekawsze i nie jest tak nużące.


Niestety masz rację- GTA nuży. A ilość misji nie rekompensuje tego faktu. Niejtóre misje są przegiete. A w TO mamy lekką przyjemną rozwałkę z Bullet Time''m, gra może trochę krótka, ale mozna ją przechodzić kilka razy- i za każdym razem sprawia przyjemność.....no i cena jak dla mnie przyzwoita bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować