Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Total Overdose

305 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2006 o 17:07, cruzer napisał:


Napisałem "Lepiej obejzeć KLAN w TVP",a nie "Ogladam KLAN w TVP i mnie to bawi"...Kumasz?


Jak piszesz to chyba Ci się podoba.Ja nie oglądam i nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 17:07, cruzer napisał:


Napisałem "Lepiej obejzeć KLAN w TVP",a nie "Ogladam KLAN w TVP i mnie to bawi"...Kumasz?


jak podajesz durne przyklady i porownania to dostajesz adekwatne odpowiedzi... Kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 18:57, cruzer napisał:

chwalisz szlam


Wyraził własne zdanie o grze. Jeśli Tobie się nie podoba, to możesz to wyrazić. Ale powinieneś podać przykłady. Ale dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Grafika w tej grze to jakies 5 lat wstecz,2.Rozgrywka skupia sie do strzelaj i kryj sie,3.Poza liniowymi misjami niezbyt duzo do zrobienia,4.Słabo wykonane otoczenie,pojazdy,budynki...,5.Nawet GTA 3 wyprzedza tą gre i to sporo pod wzgledem złożoności i grafiki,6.Śmieszna muzyka,7.Nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zagorzałym przeciwnikiem hh, ale ten meksykański z gry akurat przypadł mi do gustu. Co więcej, pasuje do klimatu. Grafika? Od kiedy w grach jest ona ważna? Zresztą nie oszukujmy się, jest lepsza niż w GTA 3. Strzelaj i kryj się? W GTA tylko tyle się robi. Tu chociaż trzeba odpowiedni przełącznik znaleźć, albo po linie zjechać. Oczywiście, jeśli oczekiwałeś od tej gry drugiego GTA, to mogłeś się zawieść. Ale sama w sobie jest bardzo dobra. Zwłaszcza jak za tą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest ważna od kiedy powstała pierwsza gra.Przełącznik znależć?To całe urozmaicenie pewnie..W GTA tylko strzelaj i kryj sie?, a wiesz że GTA posiada cos takiego jak misje poboczne?Sama w sobie jest słaba i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 19:38, cruzer napisał:

To całe urozmaicenie pewnie..


Bardziej urozmaicone niż GTA -_-

Grałeś w TO? Tu też są misje poboczne, o wiele lepiej zrealizowane niż w GTA. A "Day of the dead" to już majstersztyk. Zresztą Total Overdose jest grą łatwą, lekką i przyjemną i to sobie cenię.

Dnia 18.01.2006 o 19:38, cruzer napisał:

Grafika jest ważna od kiedy powstała pierwsza gra

Grałeś kiedyś w tekstowego MMORPG? Pewnie nie. Wiedziałbyś, że grafika się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 19:27, cruzer napisał:

1.Grafika w tej grze to jakies 5 lat wstecz,2.Rozgrywka skupia sie do strzelaj i kryj sie,3.Poza
liniowymi misjami niezbyt duzo do zrobienia,4.Słabo wykonane otoczenie,pojazdy,budynki...,5.Nawet
GTA 3 wyprzedza tą gre i to sporo pod wzgledem złożoności i grafiki,6.Śmieszna muzyka,7.Nic
nowego.


mysle ze arclight podsumowal wszystko odpowiednio. ja ze swojej strony dodam jesze ze wlasnie muzyka jest w tej grze bardzo dobrym elementem. skoro ciebie smieszy - prosze bardzo. mi sie podoba, bo nie jest kolejnym hiphopsyfem, ktorego juz sluchac sie nie da. a prostota i liniowosc o ktorych marudzisz sa wg mnie zaletami na tle tego co sie dzisiaj pojawia. total overdose poprostu nie probuje udawac niewiadomo czego. zasady w tej grze sa jasne jak slonce - zrob najwieksza rozwalke, bawiac sie przy tym jaknajlepiej. i tyle. nie oczeliwalem od tej gry niczego wicej bo poprostu akurat w tym przypadku niczego wiecej mi nie bylo trzeba. do myslenia mam cywilizacje. tutaj mam czysta rozwalke w sosie chilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie liczy?Jak bys widział koślawe literki to bys długo nie pograł...Mówisz że TO jest łatwe,lekkie i przyjemne,GTA sprawia ci problemy?Dlatego wolisz TO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 19:44, cruzer napisał:

Jak to nie liczy?Jak bys widział koślawe literki to bys długo nie pograł...Mówisz że TO jest
łatwe,lekkie i przyjemne,GTA sprawia ci problemy?Dlatego wolisz TO...


Nie, GTA nie sprawia mi problemów. Jest nudne. Autorzy dodali tyle atrakcji, bo nie potrafili stworzyć ciekawej, wciągającej opowieści. W późniejszym okresie gry sam już nie wiesz, czy wypełniać misje, czy bawić się dodatkami.
Grałeś w jakąkolwiek starą grę? Taką z lat 1988 - 1995? Widać nie. Nie miały ładnej grafiki, ale potrafiły wciągnąć na długie godziny. Teraz mało która gra to potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by do dziś nie było innych to tez by wciągały..GTA jest nudne?To co byś chciał mieć za gre która by cie nie nudziła a zarazem była długa,i miała wszystko czego inne nie maja?Koło sie zamyka:tylko GTA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 19:50, cruzer napisał:

tylko GTA...


GTA jest nudne. Tak naprawdę tylko 3 część coś wnosiła, reszta to marna kalka. Więc nie wmawiaj mi, że to gra jakiej oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać , że Arclihgt wie dokładnie co i jak, a jakiś cruzer albo nie grał w GTA albo Total overdose, albo w to i to nie grał.Może najwyraźniej przeczytał tylko recenzje albo zapowiedzi gry.Teraz stanę po stronie Arclight''a bo mam dokładnie takie samo zdanie i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować