Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiemy, dlaczego w nowym Thiefie Garrett nie przemówi starym głosem

13 postów w tym temacie

Nie ma czegoś takiego i nie będzie, jak przekonujący Garrett mówiący głosem innym niż Stephena Russela. Nazwijcie mnie fanbojem czy innym napinaczem, ale prędzej bym twórcom wybaczył skupienie się na akcji niż zmianę głosu Thiefa. Jak dla mnie, już teraz mogą się smażyć w piekle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co nagrywanie ruchów bohatera w grze FPP? ;P
Tak wiem, że może być opcjonalny TPP, ale dla mnie Thief to zawsze widok z oczu Garreta, a więc nagrywanie jego ruchów wraz z głosem, jak dla mnie, mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 14:27, Phobos_s napisał:

Ale po co nagrywanie ruchów bohatera w grze FPP? ;P

Cutscenki?
>Tak wiem, że może być opcjonalny TPP
Z tego co wiem to w nowym Thiefie TPP ma nie być, ale mogłem coś pomieszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 14:32, mati285 napisał:

Cutscenki?


Ta, bo 90% gry to cutsceny ;P Przerywniki u cutscenki nie są warte tego żeby zmieniać głównego aktora.

Dnia 03.04.2013 o 14:32, mati285 napisał:

Z tego co wiem to w nowym Thiefie TPP ma nie być, ale mogłem coś pomieszać ;)


Z ostatniego wywiadu z twórcami ciężko coś wywnioskować. Nie powiedzieli, że kategorycznie TPP nie będzie ale nie powiedzieli też, że na 100% będzie. Mogą zrobić po prostu opcję.
Dlatego napisałem "może być opcjonalny TPP" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 14:23, Madoc napisał:

Przecież Eli z Bioshocka inna osoba podkładała głos, a inna użyczyła ruchów, a efekt
podobno jest świetny.


Yup. Krótko mówiąc Eidos wciska rzadki kit. Gdyby naprawdę chcieli, nie byłoby żadnego problemu. Garrett = Stephen. Gram właśnie w T2 i jego głos jest wręcz hipnotyzujący. Drugi mój ulubiony aktor w serii to Nate Wells pojawiający się m.in. w tutorialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że lepsze jest wrogiem dobrego. Zrozumiałbym, gdyby to Russell się na nich wypiął albo zażyczył sobie kosmiczną gażę, ale jeśli to ich świadomy wybór to marnie to widzę.

Chociaż oczywiście całe mnóstwo "potencjalnych nabywców" nigdy nie grało w żadnego Thiefa i nie zagra, więc cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 18:44, Xardasi napisał:

Pamieta ktos sytuacje z Harley Quinn z Batman: Arkham Asylum?


A pamięta ktoś, że w Arkham City głos podkładała inna aktorka i efekt wcale nie był dużo gorszy, a gdyby nie newsy na ten temat, większość nawet by tego nie wychwyciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 19:56, LESZ3u napisał:

> Pamieta ktos sytuacje z Harley Quinn z Batman: Arkham Asylum?

A pamięta ktoś, że w Arkham City głos podkładała inna aktorka i efekt wcale nie był dużo
gorszy, a gdyby nie newsy na ten temat, większość nawet by tego nie wychwyciła?

To juz wszystko zalezy od aktora. Bez problemu znajdziesz aktorow, ktorzy sa na cale zycie przypisani do konkretnej roli i czasem lepiej jak tak zostaje - np. David Bateson - Agent 47. Szkoda mi Ironside''a, bo w roli Sama Fishera wypadal conajmniej znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować