Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Soldiers - Ludzie Honoru

282 postów w tym temacie

Mam tą grę od 2 lat i grałem w nią tylko 2 razy ale gra jest naprawdę fajna i tak jak powiedział ktomasz2 Company of Heroes jest zastępcą Soldiersów (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoH nie jest następcą Soldiers! Jest zupełnie inną grą. Następcami Soldiers są Faces of War i Outfront.
W porównaniu do S:LH CoH jest zwykłą strategią dla każdego. W Soldiers, FoW i Outfroncie trzeba sporo myśleć, jak przejść misję.

Tych gier po prostu nie można porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chciałem się pobawić z ustawieniami w grze więc pogrzebałem w folderze game.pak. I tu jest problem. W instrukcji pisze że jeżeli zmienię nazwę na game.zip albo game.rar a potem spowrotem na game.pak to wszystko będzie działać ale tak nie jest. Jak zmieniam nazwę na taką jaka była folder nadal jest jaki .zip i przy uruchamianiu gry pokazuje się błąd. Nie ma tam opcji "otwórz za pomocą..." więc ja nie mam pomysłu. Może Wy wiecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą bez problemu zmieniłem nazwę na game.zip i spowrotem na game.pak. Windows mnie tylko spytał, czy rzeczywiście chcę zmienić to rozszerzenie. Ogólnie przy zabawie w plikach gry, polecam zrobić pierw kopię zapasową, m.in. na takie przypadki właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra rewelacyjna, Outfront troszkę gorszy, bo troszkę sztucznie utrudniono grę przez większą ilość żołnieży wroga, gdzie momentami przez to gra się w zręcznośćiówkę zmieniała, a SI naszych też czasem szwankuje.. Ale ogólnie to 2 bardzo dobre gry, w Soldiersach mnie zaskoczyło zakończenie kampanii Brytyjczyków, żadko w ogóle w grach jest zakończenie nie do końca pozytywne.
Nie wiem, jak wygląda CoH, ale z opisów wnioskuję, że do zupełnie inne gry. jak ulepszę kompa to chyba będzie trzeba FoW kupić :), tylko mam nadieję, że bliżej jemu do S. niż Outfronta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,aktualnie własnie zakonczyłem Soldiers -Ludzie Honoru i powiem wam ,ze gra mi sie naprawde podoba,jest naprawde super. Mam takie pytanie , chce kupic Company of Heroes -czy oni sa nastepcami Soldiers, czy nie?? jesli znacie takie gry jak Soldierss, albo Lepsze to napiszcie ... czekam na tytuły.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, CoH nie jest następcą Soldiers. Następcami są Outfront i Faces of War.
W CoH masz mniej myślenia, a więcej akcji - w Soldiers jest odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 15:11, MV6 napisał:

Witam,aktualnie własnie zakonczyłem Soldiers -Ludzie Honoru i powiem wam ,ze gra mi sie naprawde
podoba,jest naprawde super. Mam takie pytanie , chce kupic Company of Heroes -czy oni sa nastepcami
Soldiers, czy nie?? jesli znacie takie gry jak Soldierss, albo Lepsze to napiszcie ... czekam
na tytuły.Dzieki

Ok ,dzieki. A powiedz mi jak cenowo wyglada Outfront i Faces of war??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 15:11, MV6 napisał:

Witam,aktualnie własnie zakonczyłem Soldiers -Ludzie Honoru i powiem wam ,ze gra mi sie naprawde
podoba,jest naprawde super. Mam takie pytanie , chce kupic Company of Heroes -czy oni sa nastepcami
Soldiers, czy nie?? jesli znacie takie gry jak Soldierss, albo Lepsze to napiszcie ... czekam
na tytuły.Dzieki

Company of Heroes nie jest następcą Soldiers ale jest najlepszym RTS w realiach II wojny światowej , polecam zakup. Jeśli lubisz takie RTS polecam zakup Codename Panzers 1 i 2 , Blitzkrieg 2 , Faces of War i Rush for Berlin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 15:15, MV6 napisał:

> Witam,aktualnie własnie zakonczyłem Soldiers -Ludzie Honoru i powiem wam ,ze gra mi sie
naprawde
> podoba,jest naprawde super. Mam takie pytanie , chce kupic Company of Heroes -czy oni
sa nastepcami
> Soldiers, czy nie?? jesli znacie takie gry jak Soldierss, albo Lepsze to napiszcie ...
czekam
> na tytuły.Dzieki
>
Ok ,dzieki. A powiedz mi jak cenowo wyglada Outfront i Faces of war??

Obie gry po 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Kupiłem sobie Panzers code name faza II,ale nie jestem nia zachwycony, myslalem ,że powali mnie na kolana, ale jak sie okazało nie moj typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak włączam grę to wszystko idzie ok ale po chwili wyskakuje mi komunikat: cannot opening filestream profiles/lastuser

niewiem o co w tym chodzi!!??! prze te gowno musze grac na mojej siory koncie(jest adminem kompa) i tylko u niej to dziala a przez to ona mi nieraz niechce podawac hasla do konta:/ wiec jak ja mam grac skoro ten glupi plik niedziala?? pomuzcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka bardzo fajna choć horrendalnie trudna (przeszedłem na bardzo łatwym). Ma też duże wymagania sprzętowe, bo jak ją dostałem to mi słabo chodziła i ja zostawiłem, a teraz jak mam lepszego kompa to powinna chodzić na full, a i tak na wysokich czasem przycinała (GF6600GT, Atlhon 3200+, 1GbRAm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:49, lukasz11111 napisał:

Mam problemik w misji rekonesans dla Niemiec. Może mi ktoś podac dobrą taktykę na jej przejście.
Zawsze ostatnie shermany rozwalają mi czołgi.

Cześć Kolego.
Jeżeli już na początku rozwaliłeś oba gaziki tj zwiad to musisz tygrysem wyjechać do przodu ale nie na otwartej przestrzeni żeby rozwalić lub uszkodzić pierwsze czołgi. Podem na wstecznym się wycofywać. Równocześnie musisz zatankować Panzera który stoi na górce obok uszkodzonego tygrysa i wyjechać nim lekko na górke żeby mieć pole ostrzału i ubezpieczać tygrysa. Tygrysem wycofujesz się też na górkę. Żeby szybko szczelać i celować tygrysem obracaj go gąsienicami a nie wieżą. Zwiadowcę który stoi przy drodze załaduj do pancera. Strzelaj do czołgów na początku pociskami burzącymi w gąsienice, później je wykończysz ppancernymi. Powodzenia, sam wybierz sobie miejsce do ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować